0
موضوعات
قیمت - slider
-1000 تومان10099000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش

درس منابع انسانی یکی از دروس مهم رشته‌ی مدیریت است که در مقطع ارشد و بالاتر به‌صورت یک شاخه جدا از مدیریت در دانشگاه مطرح است. این درس در مقطع کارشناسی برای رشته مدیریت و در کارشناسی‌ارشد برای رشته MBA مطرح شده است. از آنجا که امروزه سازمان‌ها به‌سمتی می‌روند که انسان به‌عنوان مزیت رقابتی پایدار محسوب می‌شود و با مقایسه سازمان‌های بزرگ مانند اپل و مایکروسافت و گوگل و سامسونگ و .... متوجه می‌شویم که این شرکت در تنها چیزی که با یکدیگر تفاوت دارند افرادی است که به استخدام‌ خود درآورده‌اند و این متخصصان به‌عنوان مزیت رقابتی این شرکت‌ها می‌باشند که اگر این متخصصان نباشند، این شرکت‌ها به‌سرعت رو به افول می‌روند.

پس اهمیت مدیریت منابع انسانی در دنیای اکنون بسیار مهم است و خوشبختانه در کشور ما نیز در سالیان اخیر گام‌های خوب و مطلوبی در این زمینه برداشته شده‌است. امروزه پروسه منابع انسانی فقط به استخدام ختم نمی‌شود و مباحث بسیار پیچیده‌تر و متنوع‌تری را نیز در‌بر‌می‌گیرد و سازمان برای جذب نیروهای مورد نیاز هزینه‌های گزافی را صرف می‌کنند حال اگر این فرد مدتی پس از استخدام بخواهد که از سازمان جدا شود هزینه‌ها به‌شدت بیشتر نیز خواهند بود. ما در این درس می‌خواهیم که با پروسه و روند مدیریت منابع انسانی در سازمان‌ها با تأکید بر شرایط ویژه کرونا آشنا شویم.

مدیریت منابع انسانی یکی از حرفه‌های جذاب و رو به رشد دنیاست.

شاید در سال‏‌هایی نه چندان دور تصور می‌شد که مدیریت منابع انسانی محدود به یکسری کارهای اداری مثل تشکیل قراردادهای کاری، تکمیل پرونده‌های پرسنلی، حضور و غیاب، امور رفاهی و… می‌شود.

 با گذر زمان نقش مدیریت منابع انسانی در سازمان‌ها پررنگ‌تر شد امروزه تقریبا تمامی سازمان‌ها به دنبال متخصصین شایسته‌ای هستند که سکان کشتی منابع انسانی سازمانشان را به آن­ها بسپارند.

اما موضوع این است که بسیاری از مهارت‌هایی که ما را به یک فرد حرفه‌ای در حوزه مدیریت منابع انسانی تبدیل می‌کند در کتاب‌های درس و دانشگاه پیدا نمی‌شود.

در دوره جامع مدیریت منابع انسانی با کمک آموزش‌های کاربردی به شما مهارت‌های عملی را یاد می‌د‌هیم که شما را برای ایفای نقش متخصص منابع انسانی در سازمان‌ها آماده می‌کند.

این دوره‌ بر اساس تجربه پروژه‌های واقعی و عملی مشاوره طراحی شده و به شما گام به گام طراحی و اجرای فرایندهای مدیریت منابع انسانی، به همراه ابزارهای لازم برای پیاده سازی در سازمان را آموزش می‌دهد.

بعد از گذراندن دوره و همزمان با پیاده سازی آموخته‌ها این فرصت را دارید که از سه ساعت پشتیبانی بهره‌مند شده و سوالات و چالش‌های خود را با مدرس دوره مطرح کنید، پروژه‌های عملی را انجام داده و در پایان گواهینامه حضور در دوره را هم دریافت کنید

ما بیشتر دنبال تیم کاری هستیم که با اصول مذاکره و فروش آشنا باشد و بدون هدف نباشد” “شرکت ما تنها به افرادی نیاز دارد که از ذکاوت کاری خوبی برخوردار باشند تا بتوانند با دیگران کنار آیند” “ ما طالب افرادی هستیم که در برخورد با دیگران، اثر خوبی به جای بگذارد و بداند با مشتری چطور برخورد کند” “ما بیشتر بدنبال افرادی هستیم که فروش های خود را نهایی کند تا اینکه جلسات متعدد بدون نتیجه برگزار کند”

اظهارات بالا پاسخ های مدیران فروش موفقی است که برای انتخاب نیروهای فروش خود علاوه بر ویژگی‌های شخصیتی، مباحث آموزشی و گذراندن دوره های تخصصی برایشان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. شما در این دوره جامع از الف تا ی فروشنده حرفه ای بودن را می آموزید و یاد می‌گیرید چطور تیم کاری پیروزمندانه ای داشته باشید.

 

سرفصل های دوره

اصول بازاریابی و فروش

تکنیک های فروش تلفني

اصول و فنون مذاكرات فروش

زبان بدن

فروش حضوری و توزیع مویرگی (ویزیتوری)

وصول مطالبات و اعتبارسنجی مشتریان

روانشناسی ارتباط با مشتری و تیپ شناسی شخصيتي

فروش در فضای مجازی

توسعه فردی

دوره آموزش فروش و بازاریابی یکی از مهمترین دوره های آموزشی در صنعت تجارت الکترونیک و فروش آنلاین است. این دوره به دانشجویان کمک می کند تا مهارت های لازم برای فروش و بازاریابی محصولات و خدمات را کسب کنند و بتوانند بهترین راهکارها را برای رسیدن به مشتریان و مشتری پسندی پیدا کنند.

دوره های آموزشی فروش و بازاریابی شامل موضوعاتی مانند روش های ارتباط با مشتری، استراتژی های بازاریابی، تحلیل بازار، تکنیک های فروش، مدیریت فروش و … می باشد. این دوره ها به صورت مجازی و حضوری در دانشگاه ها، موسسات آموزشی و آموزشگاه های مختلف برگزار می شود.

اصولاً دوره های آموزش فروش و بازاریابی به دانشجویان کمک می کنند تا بهترین روش ها و تکنیک های فروش را برای محصولات و خدمات مختلف بیاموزند. این دوره ها به دانشجویان کمک می کنند تا درک عمیقی از روش های بازاریابی و تبلیغات داشته باشند و بتوانند بهترین راه حل های بازاریابی را برای محصولات خود پیدا کنند.

علاوه بر این، دوره های آموزش فروش و بازاریابی به دانشجویان کمک می کنند تا تحلیل بازار و تحلیل رقبا را درک کنند. این دوره ها به دانشجویان کمک می کنند تا بهترین راهکارها و استراتژی های بازاریابی را برای رقابت با رقبای خود در بازار پیدا کنند.

 دوره آموزش فروش  و بازاریابی فروشنده برتر یکی از دوره های بسیار تخصصی  و حرفه ای در زمینه ایجاد رشد فروش و بازاریابی و رسیدن به درآمد های عالی  و تضمینی می باشد. بسیاری از شرکت ها و کارخانجات ، دارای نیرو های فروش در  مرکز  شرکت یا کارخانه خود می باشند و از داخل مجموعه با مشتریان ارتباط حضوری یا  تلفنی دارند. یکی از مشکلات  بزرگ کسب و کار ها ، عدم توانایی مدیران و کارشناس فروش و بازاریابی آنها در زمینه برقراری ارتباط موثر  وحرفه ای با مشتری برای جذب و مذاکره و نهایتا فروش و رشد درآمد برای شرکت و خود می باشد. مدرسه فروش و بازاریابی  ناصر جعفری با بهره گیری از دانش تجربی در طول 15 سال فعالیت در کارخانجات و شرکت ها مختلف در کشور در زمینه تیم سازی فروش حرفه ای ، راه اندازی تیم های فروش مویرگی  و عمده فروشی در کشور ، آموزش سیستم سازی حرفه ای در کارخانجات ، کمک به پیدا کردن بازار ها و مشتریان  هدف واقعی ، ترمیم سیستم  های  معیوب  در شرکت ها در زمینه مشکلات بخش فروش آنها ، کنترل  و گزارش گیری دقیق از کلیه بخش ها برای بررسی عملکرد ها  و رسیدن به نتایج عالی توانسته است در پروژه های مختلف  از جمله کارخانه فولاد ، ماشین سازی ؛ خودروی ، چوب ، پزشکی و غذایی و بسیاری از مجموعه ها  ، رشد های عالی را در این زمینه به وجود بیاورد.

دوره مدیر جامع فروش حرفه ای به بررسی چالش های منحصر به فرد مدیران فروش در سازمان ها می پردازد. این مهارت های شما را در سه حوزه کلیدی مدیریت فروش شامل رهبری، مدیریت کسب و کار و مدیریت استعداد ایجاد می کند.
شرکت‌کنندگان با توانایی بهتری برای تبدیل چشم‌انداز سازمان به چشم‌اندازی معنادار برای تیم فروش و خود، و درک عمیق‌تر از نحوه مدیریت و مربیگری فروشندگان با درجات مختلف انگیزه، تجربه، مهارت و موفقیت کنار خواهند رفت. شما یاد خواهید گرفت که چگونه انتقال و تفسیر اطلاعات، بهترین شیوه های مربیگری، ردیابی معیارها و پیش بینی را بهتر تسهیل کنید.

ضرورت و تعریف دوره جامع مدیر فروش حرفه ای

مدیران فروش باید بیاموزند که چگونه یک فرهنگ تیم فروش ایجاد کنند که در آن موفقیت تسهیل و انتظار می رود. آنها به آموزش در مورد نحوه پاسخگویی دیگران، تقویت ارتباطات باز، پیروی از فرآیندهای استخدامی قوی و سرمایه گذاری در آموزش شخصی و تیمی نیاز دارند.

دوره آموزش فروش و تکنیک های فروشندگی حرفه ای از جمله درس‌های مهارتی متمم محسوب می‌شوند.

به همین علت درسهای دوره فروش و فروشندگی در مقایسه با سایر دروسی که در دوره MBA به آنها پرداخته‌ایم، جنبه‌ی آکادمیک و تئوری کمرنگ‌تری دارند و به فضای کاربردی و نیازهای روزمره‌ی فروشندگان نزدیک‌تر هستند

بیزینس کوچ حرفه‌ای کسب و کار ، مشاور شماری از غول های اقتصادی کشور ، موسس انجمن کوچینگ ایران گستر و مدرس دوره‌های کوچینگ، فروش، بازاریابی، مدیریت، رهبری کسب و کار، سیستم سازی و تیم ورک.
نویسنده و مولف کتابهای صفر تا صد کوچینگ، پاشنه آشیل، کسب و کار و الفبای کوچینگ و مدرس برگزیده دوره‌های مدرسه عالی کسب و کار ماهان در سال 1397
کارآفرین و صاحب 6 کسب و کار موفق

faradars

بازاریابی عصبی یا نورومارکتینگ (Neuromarketing) چند سالی است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. شناخت هرچه بیشتر مغز و نحوه واکنش مغز به رویدادهای مختلف، همواره توسط کارشناسان و محققان در حال بررسی است تا بتوان راه‌هایی را شناسائی کرد که اثرگذاری بیشتری روی ذهن مخاطبان ایجاد شود. وقتی بتوانید شناخت خوبی نسبت به مخاطب داشته باشید و تمامی روش‌های تبلیغاتی، رسانه‌های تبلیغاتی، رنگ‌ها، صداها و تصاویری را که استفاده می‌کنید، بر پایه نورومارکتینگ برنامه‌ریزی کنید، این کار، در نهایت شما را نسبت به دیگران متمایز خواهد کرد.

مهم‌ترین و اصلی‌ترین هدف این آموزش شناخت هرچه بیشتر مخاطبان با مغز است. با شناخت اینکه مغز چگونه کار می‌کند، چگونه نسبت به یک اتفاق، واکنش مثبت و یا واکنش منفی دارد و همچنین آشنایی با نقطه درد و لذت مخاطب، بسیار بهتر می‌توانید روی آن تاثیرگذار باشید و در نهایت خطای کمتری خواهید داشت.

از آنجا که فضای کسب و کارها به شدت رقابتی شده است و مخاطبان همواره با حجم انبوهی از تبلیغات و اطلاع‌رسانی‌های گوناگون روبه‌رو هستند، اگر تمایز و تفاوتی در نحوه تبلیغات و آگاهی‌رسانی به آن‌ها انجام نشود، بدون شک نمی‌توان موفقیتی به دست آورد. در این فرادرس، می‌خواهیم شما را با مغز و اینکه مغز ما انسان‌ها در شرایط مختلف چه واکنشی از خود بروز می‌دهد و چگونه از ما محافظت می‌کند، آشنا کنیم. بدون شک، بعد از شناخت مغز تغییرات بسیار زیادی در کارها و اقدامات خود انجام خواهید داد. شما به کمک یادگیری نورومارکتینگ قادر خواهید بود تا مخاطبین را بهتر و موثرتر تحت تاثیر قرار دهید، خود را بهتر و موثرتر معرفی کنید، تبلیغات اثرگذارتری داشته باشید، در زمان مذاکره و فروش ارائه بهتر و در زمان مناسب بهترین عملکرد را داشته باشید.

faradars
یادگیری و به کار گرفتن استراتژی‌های مختلف بازاریابی به عنوان یک زمینه حرفه‌ای برای بهبود عملکرد هر کسب‌وکاری ضروری است. به طور کلی در این مبحث، استفاده از داده‌های مختلف برای تصمیم‌گیری هوشمندانه در کسب‌وکارها به دانشجویان آموخته می‌شود. همچنین بازاریابی باعث می‌شود که افراد زیادی درباره محصولات و خدمات ارائه شده در کسب‌وکارها مطلع شوند. زمانی که تعداد زیادی از مخاطبان درباره محصولات شما اطلاعات به دست بیاورند، درآمد شما افزایش خواهد یافت. علاوه بر این، استفاده کسب‌وکارها از استراتژی‌های و روش‌های مختلف بازاریابی می‌تواند جریان‌های درآمد جدیدی برای کسب‌وکار ایجاد کند.
در دوره‌های آموزشی بازاریابی به طور معمول با برندسازی و معرفی محصولات و خدمات به مخاطبان بر اساس ویژگی‌های خاص گروه‌های مختلف آشنا می‌شوید. این دوره‌ها دروس متعددی را برای دانشجویان ارائه می‌کنند تا آن‌ها را با مفاهیم تبلیغات، ارتباطات، رفتار مشتری، روابط عمومی، استراتژی‌های مختلف بازاریابی و تحقیق بازار به خوبی آشنا کنند.
فیلم‌های آموزشی بازاریابی فرادرس، استراتژی‌های اثرگذار بر رفتار کاربران در «چرخه عمر مشتری» (Customer Lifecycle) را به شما می‌آموزند. در این فیلم‌ها مباحثی مانند اصول ایجاد استراتژی مارکتینگ، برندسازی، تبلیغات و بودجه‌بندی برای آن و بهره گرفتن از کانال‌های دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی برای رسیدن به اهداف کسب‌وکار را می‌آموزید.

فیلترها

موضوعات
قیمت - slider
-1000 تومان10099000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش