0
موضوعات
قیمت - slider
0 تومان3500000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش

دوره آموزش صادرات و واردات یک پکیج کامل و جامع آموزش بازرگانی بین المللی ( دوره آموزش جامع صادرات واردات ) می باشد که در آموزشگاه فنی حرفه ای آریا تهران برگزار می شود. این دوره تخصصی آموزش صادارات واردات از صفر تا صد در آریا تهران برگزار می شود.

این دوره یکی از دوره های تخصصی آریا تهران می باشد که هم به صورت حضوری و هم آنلاین برگزار می شود. همچنین این دوره به صورت کلاس های عمومی و خصوصی نیز برگزار می شود که دارای مدارک معتبری نیز هست. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره با ما در ادامه همراه باشید.

توسعه تجارت بین المللی در حال حاضر یکی از عوامل مهم در رشد و پیشرفت اقتصادی کشور ها به حساب می آید. در این حین؛ آشنایی با مباحث و فرآیند های صادرات و واردات بسیار مهم و قابل اهمیت می باشد. در دوره آموزش صادرات و واردات به عنوان یک دوره تخصصی و کاربردی شما با اصول، شیو ها و مفاهیم مربوط با این زمینه آشنا می شوید. به صورت کلی هدف اصلی دوره آموزش صادرات و واردات (دوره جامع صادرات و واردات)، آموزش مشارکت کنندگان در عرصه فرآیند ها و قوانین صادرات و واردات می باشد. دوره های صادرات و واردات مطابق با مطالب علمی و نکات مهم و تخصصی در زمینه تجارت بین المللی تولید شده است. با ما همراه باشید در ادامه قصد داریم به بررسی برخی موارد در این دوره تخصصی بپردازیم.

در دوره آموزش سئو و اصول محتوا نویسی برای گوگل قصد داریم بهتون بگیم که دقیقاً به چه شکل سئو سایتتون رو بهبود ببخشید در حقیقت تکنیک‌هایی که تو این دوره گفته میشه باعث رشد ۶۱٫۳۰% وب‌سایت شما در ۳ ماه خواهد شد:

تمام تکنیک های این دوره در حال حاضر عالی کار می کنند (جدید هستند) و از این بهتر اینکه دوره آموزش سئو به طور کاملا عملی برگزار خواهد شد! و نتیجه را لمس خواهیم کرد.

فیلترها

موضوعات
قیمت - slider
0 تومان3500000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش