0
موضوعات
قیمت - slider
0 تومان0 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش

پایتون یک زبان برنامه نویسی کامپیوتری است که اغلب برای ساخت و طراحی وبسایت، نرم افزار، آنالیز داده و … استفاده می شود. از آنجایی که Python یک زبان برنامه نویسی general purpose است از آن می توانید برای انواع اهداف برنامه نویسی خود استفاده کنید و محدود به یک نوع خاص از برنامه نویسی نیستید.

زبان برنامه نویسی پایتون یکی از آسان ترین زبان های برنامه نویسی برای یادگیری محسوب می شود و از این جهت می تواند یک انتخاب مناسب برای شروع یادگیری برنامه نویسی باشد. سینتکس های آسان و کاربردی بودن این زبان باعث محبوبیت پایتون شده و پیشبینی می شود که از این زبان به طور گسترده در هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ استفاده شود.

یکی از سوالات پر تکرار علاقه مندان به یادگیری پایتون این است که آیا یادگیری زبان پایتون برای ورود به بازار کار کافیست یا خیر؟ با تسلط بر پایتون شما می توانید به عنوان برنامه نویس پایتون، مهندس نرم افزار، متخصص و تحلیلگر داده، مهندس کنترل کیفی، مهندس ماشین لرنینگ، مدیر محصولات، مدرس پایتون و … استخدام شوید. علاوه بر این با توجه به اینکه پایتون زبان برنامه نویسی مناسبی برای افراد بالای 15 سال است، افراد با این رده سنی می توانند پس از آموزش پایتون به عنوان کارآموز در شرکت های برنامه نویسی شروع به کار کنند.

فیلترها

موضوعات
قیمت - slider
0 تومان0 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش