0
موضوعات
قیمت - slider
-1000 تومان-1000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش

برای توضیحات بیشتر به سایت مقصد مراجعه کنید

در بهترین آموزشگاه تافل کشور، کلاس‌های آمادگی امتحان تافل (TOEFL IBT) با توجه به استانداردهای بین‌المللی، یک دوره جامع و کامل را در بر می‌گیرد. این دوره شامل تمامی مهارت‌های گوش دادن، خواندن، صحبت کردن و نوشتن است که در آزمون تافل بسیار اهمیت دارند.

در این آموزشگاه، بهترین و مجرب‌ترین اساتید در حوزه آموزش زبان مشغول به تدریس هستند. زبان‌آموزانی که از سطح میانی وارد این دوره می‌شوند، با طی کردن 48 جلسه آمادگی لازم برای آزمون تافل را به دست خواهند آورد. در این دوره، علاوه بر تدریس مباحث مربوط به آزمون، تکنیک‌ها و روش‌های موثر برای بهبود نمره تافل به زبان‌آموزان آموزش داده می‌شود.

برای شروع، متقاضیان تست‌های شبیه‌سازی شده تافل را در چهار مهارت اصلی آزمون انجام می‌دهند. سپس با ارزیابی دقیق و تحلیل نتایج، به آموزش نقاط ضعف هر زبان‌آموز پرداخته می‌شود. به صورت کتبی، ایرادات زبان‌آموزان در هر مهارت تحلیل شده و راهکارهای بهبود برای آن‌ها ارائه می‌شود.

در این آموزشگاه، بعد از اتمام دوره، متقاضیان مجدداً ارزیابی می‌شوند تا مشکلات باقی‌مانده را برطرف نمایند. هدف از این روند، بهبود و کامل شدن مهارت‌های زبانی و افزایش بازدهی در آزمون تافل است. تیم آموزشی در این آموزشگاه با اهمیت بالایی به رفع مشکلات و نیازهای هر زبان‌آموز پرداخته و آموزشی فردی و خصوصی را ارائه می‌دهد.

فیلترها

موضوعات
قیمت - slider
-1000 تومان-1000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش