0
faradars

آموزش برنامه نویسی پایتون Python – مقدماتی

درباره این دوره

پایتون (Python) چیست؟ 

پایتون یک زبان برنامه‌نویسی شی‌گرا و سطح بالا با دستورات قابل فهم برای انسان‌ است. یادگیری این زبان برنامه‌نویسی با توجه به نزدیکی زبان آن به زبان انسان، ساده و سریع است. همچنین پایتون یک زبان چندمنظوره است و برای بسیاری از کاربردهای برنامه‌نویسی مانند توسعه وب، علوم داده، هوش مصنوعی و… مناسب است.

اهمیت یادگیری برنامه‌نویسی پایتون (Python) چیست؟ 

دلایل زیادی برای یادگیری پایتون وجود دارد که در ادامه به چند مورد از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

  • پایتون زبانی ساده و قابل درک و در عین حال به اندازه سایر زبان‌های برنامه‌نویسی قدرتمند است.
  • پایتون زبانی متن‌باز است و همه علاقه‌مندان می‌توانند در توسعه آن مشارکت داشته باشند.
  • کدهای زبان پایتون به اندازه متن انگلیسی قابل درک و خوانا است.
  • یادگیری این زبان برای مبتدیان مناسب است.
  • کاربرد وسیعی از علم داده و مهندسی نرم‌افزار تا توسعه اپلیکیشن، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین دارد.
  • سریع‌ترین زبان برنامه‌نویسی در حال رشد است.
  • تقاضا برای استخدام توسعه‌دهنده پایتون بسیار بالا است.
  • جامعه برنامه‌نویسان پایتون روز‌به‌روز بزرگتر می‌شود و برای خیلی از مسائلی که با آن رو‌به‌‌رو می‌شوید، می‌توانید از راه‌حل‌های دیگران کمک بگیرید.

موسسه برگزارکننده

faradars

فرادرس

مدرس

پژمان اقبالی شمس آبادی

دوره های مشابه

برنامه درسی فشرده 45 ساعته ما برای حداکثر تأثیر در کوتاه ترین زمان ممکن طراحی شده است. ما موارد ضروری را انتخاب کرده‌ایم و اطمینان می‌دهیم که هر دقیقه سرمایه‌گذاری شما در کسب مهارت در هوش مصنوعی حساب می‌شود.

بوتکمپ اسمارتک که توسط مهندسین صنعت و اساتید خبره طراحی شده است، شما را به دانش و مهارت هایی با رویکردی عملی مجهز می کند تا با اطمینان در چشم انداز این مسیر حرکت کنید.

در بین افراد علاقه مند به هوش مصنوعی، افرادی هستند که به طور پراکنده تا حدودی با هوش مصنوعی آشنا هستند، حتی برنامه نویسی را فراگرفته اند و تا جاهایی پیش رفته اند و اکنون دنبال متخصص شدن و پیدا کردن راه تخصصی خود هستند. بوتکمپ متخصص شو برای این طراحی شده است که این افراد ابتدا با ساختار شبکه های عصبی و یادگیری عمیق که زیرشاخه یادگیری ماشین است آشنا شوند و سپس به سمت تخصص مورد علاقه خود یعنی یادگیری عمیق تخصصی با رویکرد بینایی ماشین یا NLP حرکت کنند. در این بوتکمپ ابتدا 20 ساعت با مفاهیم پایه و معماری های پایه یادگیری عمیق آشنا شده و پس از انتخاب تخصص مورد علاقه خود یعنی بینایی ماشین یا NLP؛ 25 ساعت در حوزه مورد نظر با خدمات جانبی فراوان آموزش ها را فرا می گیرند.

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *