0
faradars

آموزش تکنیک های کاربردی سئو سایت فرادرس

درباره این دوره

سئو (SEO) چیست؟

سئو (SEO) یا بهینه‌سازی موتورهای جست‌وجو، مجموعه‌ای از روش‌ها و فعالیت‌هایی است که به منظور بهبود رتبه‌بندی یک وب‌سایت در نتایج موتورهای جست‌وجو مانند گوگل، بینگ و یاهو انجام می‌شود. با بهینه‌سازی سایت‌ها برای موتورهای جست‌وجو، افزایش ترافیک وب‌سایت و افزایش بازدیدکنندگان آن به‌ دست می‌آید.

اهمیت یادگیری سئو چیست؟

به دلیل افزایش روزافزون کسب‌وکارهای اینترنتی و رقابت شدید بازار دیجیتال، استفاده از سئو و تکنیک‌های آن برای کسب‌وکارها ضروری است. اهمیت یادگیری این فرادرس در این است که شما اگر خودتان وب‌سایت دارید یا کارشناس سئوی یک کسب‌وکار اینترنتی هستید، برای این که به درآمدزایی برسید باید حتما از سئو استفاده کنید؛ در غیر این صورت، سایت شما در گوگل دیده نمی‌شود و در نهایت هیچ فروش اینترنتی نیز نخواهید داشت؛ لذا یادگیری سئو و پرداختن به این موضوع بیش از پیش ضروری است. صرفا یادگیری سئو با دیدن یک یا دو دوره تکمیل نمی‌شود و شما نیز باید با شرکت در دوره‌های مختلف از تجربیات اساتید مختلف استفاده کنید.

موسسه برگزارکننده

faradars

فرادرس

مدرس

حسین اقبالی شمس‌آبادی

دوره های مشابه

برای توضیحات بیشتر به سایت مقصد مراجعه کنید

درس منابع انسانی یکی از دروس مهم رشته‌ی مدیریت است که در مقطع ارشد و بالاتر به‌صورت یک شاخه جدا از مدیریت در دانشگاه مطرح است. این درس در مقطع کارشناسی برای رشته مدیریت و در کارشناسی‌ارشد برای رشته MBA مطرح شده است. از آنجا که امروزه سازمان‌ها به‌سمتی می‌روند که انسان به‌عنوان مزیت رقابتی پایدار محسوب می‌شود و با مقایسه سازمان‌های بزرگ مانند اپل و مایکروسافت و گوگل و سامسونگ و .... متوجه می‌شویم که این شرکت در تنها چیزی که با یکدیگر تفاوت دارند افرادی است که به استخدام‌ خود درآورده‌اند و این متخصصان به‌عنوان مزیت رقابتی این شرکت‌ها می‌باشند که اگر این متخصصان نباشند، این شرکت‌ها به‌سرعت رو به افول می‌روند.

پس اهمیت مدیریت منابع انسانی در دنیای اکنون بسیار مهم است و خوشبختانه در کشور ما نیز در سالیان اخیر گام‌های خوب و مطلوبی در این زمینه برداشته شده‌است. امروزه پروسه منابع انسانی فقط به استخدام ختم نمی‌شود و مباحث بسیار پیچیده‌تر و متنوع‌تری را نیز در‌بر‌می‌گیرد و سازمان برای جذب نیروهای مورد نیاز هزینه‌های گزافی را صرف می‌کنند حال اگر این فرد مدتی پس از استخدام بخواهد که از سازمان جدا شود هزینه‌ها به‌شدت بیشتر نیز خواهند بود. ما در این درس می‌خواهیم که با پروسه و روند مدیریت منابع انسانی در سازمان‌ها با تأکید بر شرایط ویژه کرونا آشنا شویم.

مدیریت منابع انسانی یکی از حرفه‌های جذاب و رو به رشد دنیاست.

شاید در سال‏‌هایی نه چندان دور تصور می‌شد که مدیریت منابع انسانی محدود به یکسری کارهای اداری مثل تشکیل قراردادهای کاری، تکمیل پرونده‌های پرسنلی، حضور و غیاب، امور رفاهی و… می‌شود.

 با گذر زمان نقش مدیریت منابع انسانی در سازمان‌ها پررنگ‌تر شد امروزه تقریبا تمامی سازمان‌ها به دنبال متخصصین شایسته‌ای هستند که سکان کشتی منابع انسانی سازمانشان را به آن­ها بسپارند.

اما موضوع این است که بسیاری از مهارت‌هایی که ما را به یک فرد حرفه‌ای در حوزه مدیریت منابع انسانی تبدیل می‌کند در کتاب‌های درس و دانشگاه پیدا نمی‌شود.

در دوره جامع مدیریت منابع انسانی با کمک آموزش‌های کاربردی به شما مهارت‌های عملی را یاد می‌د‌هیم که شما را برای ایفای نقش متخصص منابع انسانی در سازمان‌ها آماده می‌کند.

این دوره‌ بر اساس تجربه پروژه‌های واقعی و عملی مشاوره طراحی شده و به شما گام به گام طراحی و اجرای فرایندهای مدیریت منابع انسانی، به همراه ابزارهای لازم برای پیاده سازی در سازمان را آموزش می‌دهد.

بعد از گذراندن دوره و همزمان با پیاده سازی آموخته‌ها این فرصت را دارید که از سه ساعت پشتیبانی بهره‌مند شده و سوالات و چالش‌های خود را با مدرس دوره مطرح کنید، پروژه‌های عملی را انجام داده و در پایان گواهینامه حضور در دوره را هم دریافت کنید

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *