0
faradars

آموزش رایگان پایتون – برنامه نویسی سریع و آسان در ۱۴۰ دقیقه

درباره این دوره

زبان برنامه‌نویسی پایتون چیست؟

پایتون یک زبان برنامه‌نویسی شی‌گرا و تفسیری است که در سال ۱۹۹۱ توسط گوئیدو وان روسو (Guido van Rossum) ایجاد شد. این زبان برنامه‌نویسی به دلیل سادگی و قابلیت فهم بالا، از جمله محبوب‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی در حوزه‌های مختلف است.

اهمیت یادگیری زبان برنامه‌نویسی پایتون چیست؟

امروزه برنامه‌نویسی پایتون (Python Programming) یکی از پرکابردترین زبان‌‌های برنامه‌نویسی است که در کاربرد‌‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌‌گیرد. کاربرد‌های این زبان را می‌توان در برنامه‌نویسی وب، اپلیکیشن‌سازی، محاسبات علمی‌، علم داده و هوش مصنوعی دنبال کرد. با یادگیری این زبان می‌توانیم وارد حوزه وسیعی از زمینه‌‌های کاری مرتبط شویم.

برنامه‌نویسی پایتون نسبت به خیلی از زبان‌‌های برنامه‌نویسی ساده‌تر بوده و برای شروع برنامه‌نویسی انتخاب مناسبی است. همچنین جامعه برنامه‌نویسی‌های پایتون، بسیار پویا و در حال گسترش است و در هر زمینه‌ای کتابخانه‌‌های آماده بسیاری وجود دارد که می‌توانیم برای سرعت بخشیدن به کار و یادگیری، از آن بهره ببریم.

در این فرادرس چه چیزی یاد می‌گیریم؟

در این آموزش برنامه‌نویسی پایتون مرور خواهد شد و پس از معرفی المان‌های اصلی این زبان برنامه‌نویسی، با چند کتابخانه پرکاربرد آن برای محاسبات، مصورسازی، کار با داده و استخراج اطلاعات از وب نیز آشنا می‌شویم.

موسسه برگزارکننده

faradars

فرادرس

مدرس

پژمان اقبالی شمس آبادی

دوره های مشابه

برنامه درسی فشرده 45 ساعته ما برای حداکثر تأثیر در کوتاه ترین زمان ممکن طراحی شده است. ما موارد ضروری را انتخاب کرده‌ایم و اطمینان می‌دهیم که هر دقیقه سرمایه‌گذاری شما در کسب مهارت در هوش مصنوعی حساب می‌شود.

بوتکمپ اسمارتک که توسط مهندسین صنعت و اساتید خبره طراحی شده است، شما را به دانش و مهارت هایی با رویکردی عملی مجهز می کند تا با اطمینان در چشم انداز این مسیر حرکت کنید.

در بین افراد علاقه مند به هوش مصنوعی، افرادی هستند که به طور پراکنده تا حدودی با هوش مصنوعی آشنا هستند، حتی برنامه نویسی را فراگرفته اند و تا جاهایی پیش رفته اند و اکنون دنبال متخصص شدن و پیدا کردن راه تخصصی خود هستند. بوتکمپ متخصص شو برای این طراحی شده است که این افراد ابتدا با ساختار شبکه های عصبی و یادگیری عمیق که زیرشاخه یادگیری ماشین است آشنا شوند و سپس به سمت تخصص مورد علاقه خود یعنی یادگیری عمیق تخصصی با رویکرد بینایی ماشین یا NLP حرکت کنند. در این بوتکمپ ابتدا 20 ساعت با مفاهیم پایه و معماری های پایه یادگیری عمیق آشنا شده و پس از انتخاب تخصص مورد علاقه خود یعنی بینایی ماشین یا NLP؛ 25 ساعت در حوزه مورد نظر با خدمات جانبی فراوان آموزش ها را فرا می گیرند.

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *