0

برنامه نویسی بلاک چین ۰ تا ۱۰۰ با برنامه نویسی سالیدیتی (بلاکچین) پروژه محور

درباره این دوره

دوره آموزش برنامه نویسی بلاک چین

با دوره آموزش برنامه نویسی بلاکچین در بستر اتریوم در خدمتتان خواهیم بود . از آنجاییکه درخواست آموزش برنامه نویسی بلاکچین و سالیدیتی بصورت پکیج کامل از طرف دانشجویان بسیار زیاد بود تصمیم بر آن شد تا این پکیج و به دست کاربران عزیز آکادمی آرتا رسانه برسد.

در این دوره مباحث بلاکچین از صفر تا ۱۰۰ آموزش داده خواهد شد. و بصورت پروژه محور چند نمونه کار واقعی در بلاکچین دیپلوی و اجرا میگردد.

لازم به ذکر است ضبط دوره اتمام دوره یافته است.

در دوره برنامه نویسی بلاکچین چه آموزش داده می شود؟

چندین زبان برنامه نویسی وجود دارند که می‌توانند برای ایجاد اپلیکیشن هایی برای بلاک چین کمک کنند می‌توان از زبان‌های قدیمی مانند ++C، جاوا (Java) و پایتون (Python) استفاده کرد یا دیگر زبان‌هایی مانند Simplicity و Solidity که جدید هستند و برای بلاک چین اختصاصی شده‌اند.

ما در اینجا برای توسعه قرارداد های هوشمند از سالیدیتی- solidity و بلاکچین اتریوم استفاد میکنیم .

پیش نیازهای این دوره آموزشی

پیش نیاز این دوره برنامه نویسی html , css , js و آشنایی با مفاهیم بلاکچین است در صورتی که قبلا با html , css , javascript کار نکردید این دوره ها از قبل در آرتا رسانه ضبط شده و به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برای دوستانی که دوره برنامه نویسی بلاکچین را خریداری می کنند، دوره های html . css, bootstrap, javascript به صورت رایگان ارائه می شود. لطفاً بعد از خرید دوره، با پشتیبانی تماس حاصل نمایید تا دسترسی به پیش نیازها، برای شما آزاد گردد.

موسسه برگزارکننده

آرتا رسانه

مدرس

مهندس مریم گوهرزاد

دوره های مشابه

برنامه درسی فشرده 45 ساعته ما برای حداکثر تأثیر در کوتاه ترین زمان ممکن طراحی شده است. ما موارد ضروری را انتخاب کرده‌ایم و اطمینان می‌دهیم که هر دقیقه سرمایه‌گذاری شما در کسب مهارت در هوش مصنوعی حساب می‌شود.

بوتکمپ اسمارتک که توسط مهندسین صنعت و اساتید خبره طراحی شده است، شما را به دانش و مهارت هایی با رویکردی عملی مجهز می کند تا با اطمینان در چشم انداز این مسیر حرکت کنید.

در بین افراد علاقه مند به هوش مصنوعی، افرادی هستند که به طور پراکنده تا حدودی با هوش مصنوعی آشنا هستند، حتی برنامه نویسی را فراگرفته اند و تا جاهایی پیش رفته اند و اکنون دنبال متخصص شدن و پیدا کردن راه تخصصی خود هستند. بوتکمپ متخصص شو برای این طراحی شده است که این افراد ابتدا با ساختار شبکه های عصبی و یادگیری عمیق که زیرشاخه یادگیری ماشین است آشنا شوند و سپس به سمت تخصص مورد علاقه خود یعنی یادگیری عمیق تخصصی با رویکرد بینایی ماشین یا NLP حرکت کنند. در این بوتکمپ ابتدا 20 ساعت با مفاهیم پایه و معماری های پایه یادگیری عمیق آشنا شده و پس از انتخاب تخصص مورد علاقه خود یعنی بینایی ماشین یا NLP؛ 25 ساعت در حوزه مورد نظر با خدمات جانبی فراوان آموزش ها را فرا می گیرند.

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *