0

بوت‌کمپ توسعه بک‌اند رهنما کالج

درباره این دوره

اگر می‌خواهید درک عمیق‌تری نسبت به مفاهیم مهندسی نرم‌افزار داشته باشید و ببینید این مفاهیم در صنعت چگونه مورد استفاده قرار می‌گیرند و همچنین به حل مساله و چالش‌های توسعه یک محصول علاقه‌مندید، این دوره مناسب شماست. برای حضور در این بوت‌کمپ آموزشی، علاوه بر علاقه نیاز است حداقل یک زبان برنامه‌نویسی را هم در حد متوسط بلد باشید.  این دوره به صورت نیمه‌حضوری برگزار می‌شود؛ به این معنا که نیاز است در طول هفته به طور میانگین 44 ساعت زمان بگذارید، چرا که بخشی از محتوا به صورت ویدیویی و متنی در اختیار شما قرار می‌گیرد تا آن را مطالعه کنید و به تمرین بپردازید و در جلسات منتورینگ تخصصی شرکت کنید. سپس یک یا دو روز در هفته به صورت حضوری (از ساعت ۹ تا ۱۸) را در رهنما کالج جمع‌ می‌شوید تا به کار تیمی و گذراندن کارگاه‌های تکمیلی طراحی شده بپردازید. این دوره مبتنی بر فضای کار واقعی طراحی شده که در آن با مفاهیم Agile و متد Scrum نیز آشنا خواهید شد. شما بعد از گذراندن این بوت‌کمپ می‌توانید به عنوان Back-End Developer وارد بازار کار شوید.

 

سرفصل‌های بوت‌کمپ

  • تسلط بر نحوه نوشتن تست و به کارگیری آن
  • تسلط بر مفاهیم بنیادین در معماری‌های مختلف
  • مهارت کار با docker
  • آموزش کار با Git و Git Flow
  • مهارت در به کارگیری چارچوب کار Agile در مدیریت پروژه
  • طراحی و استفاده از پایگاه‌های داده‌ی Sql و No-Sql
  • آموزش آداب کار در محیط حرفه‌ای، پذیرش محدودیت‌ها و تمرین ارتباط موثر
  • آموزش اصول تهیه‌ی یک رزومه‌ی تاثیرگذار و شیوه حضور در مصاحبه شغلی
  • آموزش نحوه‌ی همکاری و تعامل گروهی برای عضویت تاثیرگذار در تیم

موسسه برگزارکننده

رهنما کالج

مدرس

اساتید رهنما کالج

دوره های مشابه

برنامه درسی فشرده 45 ساعته ما برای حداکثر تأثیر در کوتاه ترین زمان ممکن طراحی شده است. ما موارد ضروری را انتخاب کرده‌ایم و اطمینان می‌دهیم که هر دقیقه سرمایه‌گذاری شما در کسب مهارت در هوش مصنوعی حساب می‌شود.

بوتکمپ اسمارتک که توسط مهندسین صنعت و اساتید خبره طراحی شده است، شما را به دانش و مهارت هایی با رویکردی عملی مجهز می کند تا با اطمینان در چشم انداز این مسیر حرکت کنید.

در بین افراد علاقه مند به هوش مصنوعی، افرادی هستند که به طور پراکنده تا حدودی با هوش مصنوعی آشنا هستند، حتی برنامه نویسی را فراگرفته اند و تا جاهایی پیش رفته اند و اکنون دنبال متخصص شدن و پیدا کردن راه تخصصی خود هستند. بوتکمپ متخصص شو برای این طراحی شده است که این افراد ابتدا با ساختار شبکه های عصبی و یادگیری عمیق که زیرشاخه یادگیری ماشین است آشنا شوند و سپس به سمت تخصص مورد علاقه خود یعنی یادگیری عمیق تخصصی با رویکرد بینایی ماشین یا NLP حرکت کنند. در این بوتکمپ ابتدا 20 ساعت با مفاهیم پایه و معماری های پایه یادگیری عمیق آشنا شده و پس از انتخاب تخصص مورد علاقه خود یعنی بینایی ماشین یا NLP؛ 25 ساعت در حوزه مورد نظر با خدمات جانبی فراوان آموزش ها را فرا می گیرند.

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *