0

دوره مدیریت دیجیتال مارکتینگ( آکادمی دهبان)

درباره این دوره

دیجیتال مارکتینگ؛ کلید موفقیت در کسب‌وکار

دنیای دیجیتال سراسر فرصت و پتانسیل برای جذب مشتریان جدید، افزایش فروش و رشد چشمگیر کسب‌وکارها است. اما ورود به این دنیای وسیع نیازمند مهارت و دانشی است که به آن دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال می‌گویند. این مهارت به شما کمک می‌کند تا با کمترین منابع بیشترین درآمدزایی را داشته باشید.
تفاوتی ندارد که بخواهید کسب‌و‌کار خودتان را در بازار آنلاین توسعه دهید یا کسب‌و‌کاری که در آن به عنوان کارمند مشغول به کار هستید، در هر دو صورت برای توسعه دادن کسب‌و‌کار در بازار آنلاین نیاز دارید تا دیجیتال مارکتینگ را درست و عملیاتی بیاموزید و به بهترین شکل نیز آن را اجرا کنید تا از رقبا پیش افتاده و سهم بازار بیشتری بدست آورید.

با همین هدف و برای آموزش حرفه‌ای شما ما جامع‌ترین دوره دیجیتال مارکتینگ ایران را طراحی کرده‌ایم. دوره‌ای که اولین بار حدود 5 سال پیش به عنوان اولین دوره تخصصی دیجیتال مارکتینگ ایران و به صورت 40 ساعته برگزار شد. این دوره طی سالیان اخیر مداوم با نیازهای بازار آنلاین ایران توسعه پیدا کرده و اکنون شامل 200 ساعت آموزش تخصصی است که برترین اساتید این حوزه آن را تدریس می‌‌کنند.

ما برای رشد شما در دیجیتال مارکتینگ مسیر ویژه ای طراحی کردیم. مسیری 11 مرحله‌‌ ای که طی 141 بار برگزاری کاملا چکش کاری و پخته شده است و خوشبختانه توانسته رضایت چند هزار فارغ التحصیل دوره و وزارت علوم را نیز بدست آورد.

 

.شروع با اصول دیجیتال مارکتینگ: نیاز است ابتدا مفاهیم پایه‌ای مارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ را بیاموزید تا دقیق بدانید وظیفه شما به عنوان یک متخصص دیجیتال مارکتینگ چیست و از چه طریق و با چه ابزارهایی می‌توانید به رشد یک کسب‌و‌کار در بازار آنلاین کمک کنید.

طراحی و توسعه سایت با وردپرس: سایت پایه و اساس یک کسب‌و‌کار آنلاین است و شما نیاز دارید تا در حد کارراه اندازی دانش طراحی و توسعه آن را بیاموزید تا بتوانید آن را با اصول مارکتینگ همسو کرده و بازدهی آن را افزایش دهید.

بازاریابی محتوایی: در این دوره می آموزید که چگونه با تولید و انتشار محتوای آموزشی مفید، مخاطبان هدف کسب‌و‌کارتان را به سمت وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی خود بکشانید و در ادامه آنها را به سمت خرید سوق دهید.

گوگل آنالیتیکس: وب‌سایت یک فضای فیزیکی نیست که به راحتی با چشم ببینیم در آن چه میگذرد! اما باید بدانیم، خوب هم بدانیم! پس کار با ابزار قدرتمندی به نام گوگل آنالیتیکس را یاد می‌گیرید که همچون یک دوربین همه چیز را ثبت و به شما گزارش می‌دهد.

 گوگل تگ منیجر: در دنیای دیجیتال مارکتینگ ابزارها نقش کلیدی بازی می‌کنند. این ابزارها برای آنکه بازدهی بهتری داشته باشند، نیاز دارند تا به سایت شما متصل شوند. از این رو یاد می‌گیرید که چگونه با گوگل تگ منیجر بدون یک خط کدنویسی، ابزارها سایت‌تان متصل کرده و کارایی آنها را نیز افزایش دهید!

گوگل ادز: برای اینکه بتوانید افراد بیشتری را به سایت خود بکشانید و با محصولات یا خدمات خود آشنا کرده و فروش را افزایش دهید، می آموزید که چطور از قوی‌ترین سیستم تبلیغات آنلاین جهان یعنی گوگل ادز استفاده کنید.

سئو: از آنجایی که مردم همه نیازهای خود را در گوگل جستجو می‌کنند، پس چه خوب است که گوگل سایت شما را برای رفع نیازشان به آنها معرفی کند. اینطوری می‌توانید کلی مشتری با ارزش بدست آوردید. در دوره سئو می‌آموزید که چگونه رتبه بهتری در نتایج گوگل کسب کنید.

ایمیل مارکتینگ: در دوره ایمیل مارکتینگ به منظور کسب بیشترین درآمد با کمترین هزینه ممکن، با استراتژی موثر بازاریابی ایمیلی ویژه بازار ایران آشنا می‌شود. در ادامه مباحث تولید و پرورش سرنخ، طراحی و اجرای کمپین‌های ایمیلی، تجزیه و تحلیل نتایج کمپین‌ و در نهایت بهینه سازی کمپین‌ را خواهید آموخت.

بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی: در جهت توسعه ارتباطات خود با مخاطبان هدف و مشتریان فعلی شبکه‌های اجتماعی بسیار به شما کمک می‌کنند. پس نیاز دارید بیاموزید که چگونه در شبکه‌های اجتماعی مختلف حضور اثربخش داشته باشید و چگونه به افزایش درآمد کسب‌و‌کارتان در این فضای جذاب کمکی چشمگیر کنید

طراحی کمپین‌های تبلیغاتی: برای رشد چشمگیر نیاز به تبلیغات گسترده‌تری در فضای دیجیتال دارید. تبلیغاتی که شاید ذاتا نسبت به فضای آفلاین ارزانتر باشند اما اگر حرفه‌ای انجام نشوند، قطعا از بودجه تبلیغاتی خود نتیجه رضایت‌بخشی نخواهید گرفت! از این رو تکنیک‌های تبلیغات آنلاین یکچارچه، همه جانبه و اثربخش را به همراه نحوه مدیریت بودجه به شما می‌آموزیم.

استراتژی دیجیتال مارکتینگ: با توجه به اینکه کسب‌و‌کارها همگی به سمت بازار آنلاین آماده‌اند و همگی یا تیم دیجیتال مارکتینگ دارند یا در حال تشکیل تیم هستند، پس رقابت ساده نیست! از این جهت برای موفقیت نیاز به یادگیری دانش استراتژی دیجیتال مارکتینگ دارید تا بتوانید دانش خود را طوری استفاده کنید که ویژه رشد کسب‌و‌کارتان در بازار خاص خودش باشد!

نحوه ی برگزاری کلاس حضوری و آنلاین:

همانند کلاس های دانشگاه شما یک سری دروس با اساتید مشخص و یک برنامه برگزاری کلاس ها خواهید داشت. کلاس ها در محل آکادمی دیجیتال مارکتینگ برگزار می شود. در اکثر دروس این دوره مباحث به صورت کارگاهی و عملیاتی آموزش داده می شود و شما در طول کلاس تمریناتی را عملی با نظارت استاد انجام می دهید تا به مباحث مسلط شوید.

با توجه به پروژه محور بودن دوره در اکثر کلاس ها آوردن لپ تاپ مورد نیاز و کیفیت کار عملی شما از اهمیت بالایی برخوردار است. شما روی پروژه ای که ابتدای دوره انتخاب می کنید تا پایان دوره کار خواهید کرد و اساتید به اجرای درست مباحث در آن پروژه کمک کرده و مشکلات شما را حل خواهند کرد.

چنانچه به دنبال خرید یک دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ هستید، می‌توانید با مراجعه به صفحه آموزش دیجیتال مارکتینگ در سایت تیموتی بررسی و مقایسه دوره‌های مختلف را مشاهده کرده تا دوره موردنظر خود را به راحتی انتخاب نمایید.

 

موسسه برگزارکننده

dmacourse

مدرس

لیلا مسکوب

دوره های مشابه

برای توضیحات بیشتر به سایت مقصد مراجعه کنید

درس منابع انسانی یکی از دروس مهم رشته‌ی مدیریت است که در مقطع ارشد و بالاتر به‌صورت یک شاخه جدا از مدیریت در دانشگاه مطرح است. این درس در مقطع کارشناسی برای رشته مدیریت و در کارشناسی‌ارشد برای رشته MBA مطرح شده است. از آنجا که امروزه سازمان‌ها به‌سمتی می‌روند که انسان به‌عنوان مزیت رقابتی پایدار محسوب می‌شود و با مقایسه سازمان‌های بزرگ مانند اپل و مایکروسافت و گوگل و سامسونگ و .... متوجه می‌شویم که این شرکت در تنها چیزی که با یکدیگر تفاوت دارند افرادی است که به استخدام‌ خود درآورده‌اند و این متخصصان به‌عنوان مزیت رقابتی این شرکت‌ها می‌باشند که اگر این متخصصان نباشند، این شرکت‌ها به‌سرعت رو به افول می‌روند.

پس اهمیت مدیریت منابع انسانی در دنیای اکنون بسیار مهم است و خوشبختانه در کشور ما نیز در سالیان اخیر گام‌های خوب و مطلوبی در این زمینه برداشته شده‌است. امروزه پروسه منابع انسانی فقط به استخدام ختم نمی‌شود و مباحث بسیار پیچیده‌تر و متنوع‌تری را نیز در‌بر‌می‌گیرد و سازمان برای جذب نیروهای مورد نیاز هزینه‌های گزافی را صرف می‌کنند حال اگر این فرد مدتی پس از استخدام بخواهد که از سازمان جدا شود هزینه‌ها به‌شدت بیشتر نیز خواهند بود. ما در این درس می‌خواهیم که با پروسه و روند مدیریت منابع انسانی در سازمان‌ها با تأکید بر شرایط ویژه کرونا آشنا شویم.

مدیریت منابع انسانی یکی از حرفه‌های جذاب و رو به رشد دنیاست.

شاید در سال‏‌هایی نه چندان دور تصور می‌شد که مدیریت منابع انسانی محدود به یکسری کارهای اداری مثل تشکیل قراردادهای کاری، تکمیل پرونده‌های پرسنلی، حضور و غیاب، امور رفاهی و… می‌شود.

 با گذر زمان نقش مدیریت منابع انسانی در سازمان‌ها پررنگ‌تر شد امروزه تقریبا تمامی سازمان‌ها به دنبال متخصصین شایسته‌ای هستند که سکان کشتی منابع انسانی سازمانشان را به آن­ها بسپارند.

اما موضوع این است که بسیاری از مهارت‌هایی که ما را به یک فرد حرفه‌ای در حوزه مدیریت منابع انسانی تبدیل می‌کند در کتاب‌های درس و دانشگاه پیدا نمی‌شود.

در دوره جامع مدیریت منابع انسانی با کمک آموزش‌های کاربردی به شما مهارت‌های عملی را یاد می‌د‌هیم که شما را برای ایفای نقش متخصص منابع انسانی در سازمان‌ها آماده می‌کند.

این دوره‌ بر اساس تجربه پروژه‌های واقعی و عملی مشاوره طراحی شده و به شما گام به گام طراحی و اجرای فرایندهای مدیریت منابع انسانی، به همراه ابزارهای لازم برای پیاده سازی در سازمان را آموزش می‌دهد.

بعد از گذراندن دوره و همزمان با پیاده سازی آموخته‌ها این فرصت را دارید که از سه ساعت پشتیبانی بهره‌مند شده و سوالات و چالش‌های خود را با مدرس دوره مطرح کنید، پروژه‌های عملی را انجام داده و در پایان گواهینامه حضور در دوره را هم دریافت کنید

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *