0

دوره آموزش جامع دیجیتال مارکتینگ( آکادمی دوران)

درباره این دوره

با توجه به تغییرات گسترده در فضای کسب و کار جامعه و اهمیت دانش فناوری اطلاعات در بازاریابی و تبلیغات، راهکاری که بیش از پیش به کسب و کارها کمک می کند، بازاریابی دیجیتال می باشد. صرف نظر از اینکه تبلیغات سنتی هزینه های بسیار بالایی دارد، این را باید در نظر گرفت که امروزه اغلب مردم از کوچکترین تا بزرگترین نیازهای خود را در اینترنت جستجو می کنند. بنابراین بهترین شیوه برای بدست آوردن فروش بیشتر، تولید محتوا و بازاریابی دیجیتال می باشد.

مخاطبین دوره Digital Marketing

 • مدیران و کارشناسان دیجیتال مارکتینگ
 • علاقه مندان به حوزه ی بازاریابی آنلاین
 • علاقه مندان به کسب و کارهای اینترنتی
 • مدیران میانی و مدیران ارشد سازمان ها
 • دانشجویان و گروه های استارتاپ
 • کارآفرینان و صاحبان مشاغل
 • مدیران وب سایت ها

سرفصل دوره دیجیتال مارکتینگ

  • طراحی و ایجاد یک وب سایت با وردپرس (Word Press)
  • بررسی اولیه فضای کسب و کار ایران و اهمیت کسب و کارهای آنلاین
  • آشنایی با اصول و راهکارهای دیجیتال مارکتینگ
  • آموزش های اساسی گزارش گیری و تحلیل در دیجیتال مارکتینگ
  • آشنایی با بهینه سازی برای موتورهای جستجو – SEO
  • آموزش استفاده از ابزار Google Tag Manager
  • آموزش استفاده از ابزار Google Search Console
  • آموزش استفاده از ابزار Google Adwords
  • آموزش استفاده از ابزار Google Analytics
  • آموزش تحلیل های پیشرفته در Google Analytics و ارائه گزارش
  • آموزش بازاریابی در شبکه های اجتماعی – SMM
  • آموزش تولید محتوا در شبکه های اجتماعی – SMO
  • آموزش تخصصی بازاریابی در اینستاگرام (تبدیل دنبال کنندگان به مشتری)
  • آموزش تولید محتوای همزمان در شبکه های اجتماعی آموزش ابزار (IFTTT)
  • آموزش تبلیغات در شبکه های اجتماعی
  • آموزش راه اندازی کمپین های تبلیغاتی آنلاین (کلیکی و ریفرال)
  • آموزش بازاریابی ایمیلی و مدیریت صفحات فرود (Landing page)
  • آموزش ابزارهای بازاریابی ایمیلی (mailerlite-mailchimp)
 • آموزش بازاریابی محتوا و افزایش مشتریان به وسیله محتوا (Content Marketing)
 • آموزش ویدئو مارکتینگ و بررسی کارایی تولید محتوای غیرمتنی (ویدئوگرافی و اینفوگرافی)

 

آموزش دیجیتال مارکتینگ

در سال های اخیر، آموزش دیجیتال مارکتینگ در صحنه بازاریابی به یک انفجار فناوری تجارت تبدیل شده است و تأثیرات آن به خوبی در جهانِ قابل مشاهده است. بازاریاب‌های سنتی و شرکت‌های قدیمی تلاش کرده‌اند تا با دنیای همیشه در حال تغییر بازاریابی اینترنتی همگام شوند، در حالی که رهبران تجاری بازار با حضور در دوره های آموزش دیجیتال مارکتینگ در این چشم‌انداز جدید ماهرتر شده‌اند.

چرا که شرکت‌ها نمی‌توانند تغییرات در نحوه خرید مردم را نادیده بگیرند و به همین دلیل است که قدم به راه آموزش دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی مدرن گذاشته‌اند.

 

دوره آموزش جامع دیجیتال مارکتینگ آکادمی دوران شامل سرفصل های زیر است:

 1. بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

سئو را به این دلیل در اول جدول قرار دادیم چون در آموزش دیجیتال مارکتینگ یک اصل سخت و مهم است. سئو شامل ساختار دقیق و بهینه سازی صفحات وب سایت شما برای دستیابی به بهترین موقعیت ممکن در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) است، زمانی که کاربران اینترنت جستجویی را در موتوری مانند گوگل انجام می دهند که به تجارت شما مرتبط است.

 

 1. تبلیغات اجتماعی پولی و جستجوی پولی

تبلیغاتی که در رسانه‌های اجتماعی نمایش داده می‌شوند، تبلیغات اجتماعی پولی هستند، و تمام آنچه در SERP به نظر می‌رسد، هنگام وارد کردن یک درخواست، تبلیغات جستجوی پولی است. در دوره های آموزش دیجیتال مارکتینگ این مهارت آموزش داده می‌شود که تبلیغ‌کنندگان این تبلیغات پولی را ایجاد ‌کنند و برای موقعیت‌هایی در پلتفرم اجتماعی انتخابی خود یا SERP برای موتور جستجوی انتخابی خود با دیگران رقابت کنند.

 

 1. بازاریابی ایمیلی

هر بازاریابی که از طریق ایمیل انجام می‌شود به عنوان بازاریابی ایمیلی شناخته می‌شود و فقط برای خبرنامه ها و کوپن ها نیست. تمام تعاملات مرتبط با بازاریابی در آموزش دیجیتال مارکتینگ از طریق ایمیل در این دسته قرار می گیرد.

 

 1. بازاریابی محتوا

هر تلاشی برای بازاریابی از طریق محتوای آنلاین، بازاریابی محتوا محسوب می‌شود (و اغلب از SEO، جستجوی پولی و تبلیغات اجتماعی پولی استفاده می کند). به عنوان مثال، در یک دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ همه این انواع محتوا (و بیشتر) در دسته بندی بازاریابی محتوا آموزش داده می‌شود:

پست های وبلاگ

اینفوگرافیک

فیلم ها

کتاب های الکترونیکی

کاغذهای سفید

انواع دیگر بازاریابی دیجیتال که در آموزش دیجیتال مارکتینگ مرور می شوند عبارتند از: اتوماسیون بازاریابی، طراحی، اپلیکیشن ها، بازاریابی موبایلی و پیامک، تجزیه و تحلیل وب و هک رشد.

 

خرید دوره آموزش جامع دیجیتال مارکتینگ آکادمی دوران

دنبال کردن یک دوره  دیجیتال مارکتینگ ، یکی از بهترین راه‌ها برای کسب سریع آن مهارت‌ها است. سپس می‌توانید با کار بر روی وب‌سایت‌های خود، شغلی در این زمینه به‌عنوان فریلنسر دیجیتال مارکتینگ یا در یک آژانس بازاریابی دیجیتال مستقر، بر ایجاد تجربه‌ی دنیای واقعی خود تمرکز کنید. اکثر دوره های آموزش دیجیتال مارکتینگ ذکر شده در این راهنما رایگان و برای مبتدیان عالی هستند. می‌توانید دوره‌ها را به ترتیب ذکر شده در بالا بررسی کنید و در دوره‌هایی ثبت‌نام کنید که مناسب‌ترین نیازهای شما را دارند.

اگر این راهنما برای شما مفید بود، می‌توانید درباره آموزش دیجیتال مارکتینگ و گواهینامه‌های دوران آکادمی تحقیق کنید کنید که شامل فهرستی از دوره‌هایی است که می‌توانید برای تبدیل شدن به یک متخصص سئو و دیجیتال مارتر دنبال کنید، که معمولاً اولین قدمی است که توسط هر کسی که می‌خواهد شغلی در بازاریابی دیجیتال شروع کند، برداشته می‌شود.

چنانچه شما هم به علاقه‌مند به فضای دیجیتال و یادگیری دیجیتال مارکتینگ هستید، می‌توانید با مراجعه به قسمت آموزش دیجیتال مارکتینگ در سایت تیموتی بررسی و مقایسه دوره‌های مختلف را مشاهده کرده تا دوره موردنظر خود را به راحتی انتخاب نمایید.

موسسه برگزارکننده

اکادمی دوران

مدرس

اکادمی دوران

دوره های مشابه

برای توضیحات بیشتر به سایت مقصد مراجعه کنید

درس منابع انسانی یکی از دروس مهم رشته‌ی مدیریت است که در مقطع ارشد و بالاتر به‌صورت یک شاخه جدا از مدیریت در دانشگاه مطرح است. این درس در مقطع کارشناسی برای رشته مدیریت و در کارشناسی‌ارشد برای رشته MBA مطرح شده است. از آنجا که امروزه سازمان‌ها به‌سمتی می‌روند که انسان به‌عنوان مزیت رقابتی پایدار محسوب می‌شود و با مقایسه سازمان‌های بزرگ مانند اپل و مایکروسافت و گوگل و سامسونگ و .... متوجه می‌شویم که این شرکت در تنها چیزی که با یکدیگر تفاوت دارند افرادی است که به استخدام‌ خود درآورده‌اند و این متخصصان به‌عنوان مزیت رقابتی این شرکت‌ها می‌باشند که اگر این متخصصان نباشند، این شرکت‌ها به‌سرعت رو به افول می‌روند.

پس اهمیت مدیریت منابع انسانی در دنیای اکنون بسیار مهم است و خوشبختانه در کشور ما نیز در سالیان اخیر گام‌های خوب و مطلوبی در این زمینه برداشته شده‌است. امروزه پروسه منابع انسانی فقط به استخدام ختم نمی‌شود و مباحث بسیار پیچیده‌تر و متنوع‌تری را نیز در‌بر‌می‌گیرد و سازمان برای جذب نیروهای مورد نیاز هزینه‌های گزافی را صرف می‌کنند حال اگر این فرد مدتی پس از استخدام بخواهد که از سازمان جدا شود هزینه‌ها به‌شدت بیشتر نیز خواهند بود. ما در این درس می‌خواهیم که با پروسه و روند مدیریت منابع انسانی در سازمان‌ها با تأکید بر شرایط ویژه کرونا آشنا شویم.

مدیریت منابع انسانی یکی از حرفه‌های جذاب و رو به رشد دنیاست.

شاید در سال‏‌هایی نه چندان دور تصور می‌شد که مدیریت منابع انسانی محدود به یکسری کارهای اداری مثل تشکیل قراردادهای کاری، تکمیل پرونده‌های پرسنلی، حضور و غیاب، امور رفاهی و… می‌شود.

 با گذر زمان نقش مدیریت منابع انسانی در سازمان‌ها پررنگ‌تر شد امروزه تقریبا تمامی سازمان‌ها به دنبال متخصصین شایسته‌ای هستند که سکان کشتی منابع انسانی سازمانشان را به آن­ها بسپارند.

اما موضوع این است که بسیاری از مهارت‌هایی که ما را به یک فرد حرفه‌ای در حوزه مدیریت منابع انسانی تبدیل می‌کند در کتاب‌های درس و دانشگاه پیدا نمی‌شود.

در دوره جامع مدیریت منابع انسانی با کمک آموزش‌های کاربردی به شما مهارت‌های عملی را یاد می‌د‌هیم که شما را برای ایفای نقش متخصص منابع انسانی در سازمان‌ها آماده می‌کند.

این دوره‌ بر اساس تجربه پروژه‌های واقعی و عملی مشاوره طراحی شده و به شما گام به گام طراحی و اجرای فرایندهای مدیریت منابع انسانی، به همراه ابزارهای لازم برای پیاده سازی در سازمان را آموزش می‌دهد.

بعد از گذراندن دوره و همزمان با پیاده سازی آموخته‌ها این فرصت را دارید که از سه ساعت پشتیبانی بهره‌مند شده و سوالات و چالش‌های خود را با مدرس دوره مطرح کنید، پروژه‌های عملی را انجام داده و در پایان گواهینامه حضور در دوره را هم دریافت کنید

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *