0
موضوعات
قیمت - slider
7900000 تومان29000000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش

اگر می‌خواهید درک عمیق‌تری نسبت به مفاهیم مهندسی نرم‌افزار داشته باشید و ببینید این مفاهیم در صنعت چگونه مورد استفاده قرار می‌گیرند و همچنین به حل مساله و چالش‌های توسعه یک محصول علاقه‌مندید، این دوره مناسب شماست. برای حضور در این بوت‌کمپ آموزشی، علاوه بر علاقه نیاز است حداقل یک زبان برنامه‌نویسی را هم در حد متوسط بلد باشید.  این دوره به صورت نیمه‌حضوری برگزار می‌شود؛ به این معنا که نیاز است در طول هفته به طور میانگین 44 ساعت زمان بگذارید، چرا که بخشی از محتوا به صورت ویدیویی و متنی در اختیار شما قرار می‌گیرد تا آن را مطالعه کنید و به تمرین بپردازید و در جلسات منتورینگ تخصصی شرکت کنید. سپس یک یا دو روز در هفته به صورت حضوری (از ساعت ۹ تا ۱۸) را در رهنما کالج جمع‌ می‌شوید تا به کار تیمی و گذراندن کارگاه‌های تکمیلی طراحی شده بپردازید. این دوره مبتنی بر فضای کار واقعی طراحی شده که در آن با مفاهیم Agile و متد Scrum نیز آشنا خواهید شد. شما بعد از گذراندن این بوت‌کمپ می‌توانید به عنوان Back-End Developer وارد بازار کار شوید.

 

سرفصل‌های بوت‌کمپ

  • تسلط بر نحوه نوشتن تست و به کارگیری آن
  • تسلط بر مفاهیم بنیادین در معماری‌های مختلف
  • مهارت کار با docker
  • آموزش کار با Git و Git Flow
  • مهارت در به کارگیری چارچوب کار Agile در مدیریت پروژه
  • طراحی و استفاده از پایگاه‌های داده‌ی Sql و No-Sql
  • آموزش آداب کار در محیط حرفه‌ای، پذیرش محدودیت‌ها و تمرین ارتباط موثر
  • آموزش اصول تهیه‌ی یک رزومه‌ی تاثیرگذار و شیوه حضور در مصاحبه شغلی
  • آموزش نحوه‌ی همکاری و تعامل گروهی برای عضویت تاثیرگذار در تیم

این دوره برای افرادی مناسب است که در حوزه مدیریت منابع انسانی تجربه کاری (حدود یک سال) یا دانش اولیه مرتبط با این حوزه را دارند تا بتوانند با مباحث مطرح شده ارتباط بگیرند و قدم به قدم با آن پیش روند. در این دوره با کلیات ساختار منابع انسانی و زیرسیستم‌های اصلی این حوزه بیشتر آشنا می‌شویم؛ سپس به سراغ مفاهیم مرتبط با فرهنگ سازمانی، مدیریت عملکرد، توسعه و آموزش و جبران خدمات خواهیم رفت. برای این بوت‌کمپ نیاز است که بتوانید در طول هفته حدود ۱۵ ساعت زمان‌ بگذارید و یک یا دو روز در هفته (دوشنبه‌ها از ساعت 12 تا ۱۹ به همراه یک پنج‌شنبه) را در رهنما کالج حضور داشته باشید. محتوای آموزشی این دوره به صورت کارگاه‌های حضوری و وبینارهای آنلاین تهیه شده است و در کل این مسیر نیز منتورهای تیمی همراه شما هستند تا هر کجا سوال یا نیاز به راهنمایی داشتید، به شما کمک کنند. در طول دوره مباحث آموزش داده شده را به صورت تیمی بر روی یک پروژه عملی نیز تمرین خواهید کرد تا بتوانید موضوعات فرا گرفته شده را به عنوان یک «کارشناس منابع انسانی» بخوبی یادبگیرید و از آن استفاده کنید.

بوت‌کمپ مدیریت محصول سایت آن سو

بوت‌کمپ مدیریت محصول سایت آن سو یکی از دوره‌هایی است که به آموزش دوره مدیریت محصول می‌پردازد. چنانچه به دنبال خرید دوره آموزش مدیریت محصول هستید، می‌توانید با مراجعه به قسمت آموزش مدیریت محصول در سایت تیموتی بررسی و مقایسه دوره ها را مشاهده کرده و دوره مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

دوره بوت کمپ مدیریت محصول پروداکت رود

بوت کمپ مدیریت محصول پروداکت رود یک دوره آموزشی جامع است که برای تجهیز شرکت‌کنندگان به مهارت‌ها و دانش مورد نیاز برای برتری در زمینه مدیریت محصول طراحی شده است. مجموعه مربیان ماهر ما شامل مدرسان و متخصصان موفقی است که هر کدام سابقه فعالیت در شرکت‌های برتر به عنوان مدیر محصول را داشته‌اند.

چنانچه به دنبال یادگیری دوره مدیریت محصول هستید، می‌توانید در صفحه آموزش مدیریت محصول بررسی و مقایسه دوره‌های مختلف را مشاهده کرده و دوره موردنظر خود را انتخاب نمایید.

فیلترها

موضوعات
قیمت - slider
7900000 تومان29000000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش