0

سوالات متداول

چگونه در تیموتی ثبت نام کنم؟

اگر موسسه آموزشی هستید,از صفحه تماس باما, با تیموتی ارتباط بگیرید تا فرایند ثبت نام دوره های شما شروع شود. 

بعد از اضافه کردن دوره ی مورد نظر در تیموتی, بایستی منتظر دریافت تایید از سوی تیم پشتیبانی باشید.

با پشتیبانی تماس بگیرید تا تغییرات بدرستی انجام شود.

برای تیموتی تفاوتی ندارد اما اگر مدیر هستید باید اجازه و رضایت مالک را در مدارک ثبت نامی ارسال کنید تا بعد از بررسی های مربوطه دسترسی پنل موسسه برای شما فعال شود.

سعی تیموتی بر ایجاد یک بستر شفاف و غیرمتمرکز است.نشان دادن دوره ها بر اساس عواملی چون تعداد ثبت نامی ها.نظرات رضایت دار میباشد.یعنی هرچه دوره ها با رضایت بیشتری از سوی کاربر مواجه شوند در سطح بالاتری نشان داده میشوند.تمام تلاش تیموتی نشان دادن دوره های باکیفیت به کاربران است.

بهترین زمان ارسال تیکت در پنل پشتیبانی در ساعات اداری می‌باشد. پاسخ‌دهی تیکت در ساعات اداری در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌گیرد، اما خارج از ساعات اداری، ممکن است پاسخ‌دهی تا اولین ساعت اداری بعدی زمان ببرد. ساعات اداری در تیموتی از ساعت 9 صبح الی 17 عصر در روزهای شنبه تا چهارشنبه و از ساعت 9 تا 14 در پنجشنبه‌ها می‌باشد.

با پشتیبانی ارتباط گرفته تا در سریع ترین زمان ممکن تغییرات سایت لحاظ شود.

چنانچه سایت شما ورد پرسی باشد با نصب و اطلاع دادن نصب پلاگین ووکامرس تیموتی، می‌توانید سرعت به‌روزرسانی را افزایش دهید. درصورتی‌که سایت شما وردپرسی نیست، لازم است که API ارائه دهید، جهت دریافت مشخصات API موردنیاز تیموتی، در پنل پشتیبانی تیکت ثبت کنید

شما میتوانید از طریق این لینک با تیموتی در ارتباط باشید.

اصل تیموتی بر رضایت است.بنابراین با پشتیبانی تیموتی ارتباط بگیرید

تغییر عکس، عنوان و مشخصات محصولات در تیموتی به‌صورت خودکار انجام نمی‌شود. لازم به ذکر است که بهتر است از ایجاد چنین تغییراتی خودداری کنید. اما چنانچه ناچار به انجام چنین تغییری هستید، جهت به‌روزرسانی این تغییرات در تیموتی، در پنل پشتیبانی پیام دهید

گاهی ربات‌های برخی از سایت‌ها (مثل گوگل یا archive.org) برای جمع‌آوری اطلاعات تیموتی روی لینک‌ها کلیک می‌کنند. ما با روش‌های مختلفی جلوی این ربات‌ها را گرفته‌ایم ولی ممکن است موارد نادری از آن‌ها همچنان قادر به کلیک کردن باشند و به‌عنوان کلیک برای موسسات شمرده شود. این تعداد بسیار اندک است ولی اگر در مواردی تشخیص دهیم تعداد قابل‌توجهی کلیک توسط یک ربات انجام‌گرفته است، این کلیک‌ها را از حساب مشتری حذف خواهیم کرد. درصورتی‌که هزینهٔ کلیک‌ها پرداخت شده باشد، حساب مشتری با توجه به تعداد کلیک حذف شده، شارژ خواهد شد.

کلیک های تکراری بعد از سه ساعت توسط ربات حذف میشوند.

در راستای سیاست‌های مشتری محور تیموتی و به منظور افزایش رضایت مشتریان و جلب اعتماد آنها، تیموتی به موسسات بر اساس نحوه‌ی پیگیری سفارش کاربران امتیازی بین 1 تا ۱۰ اختصاص داده است.
این امتیاز موجب اعتمادسازی شده و این اطمینان را به کاربر می دهد که در صورت بروز هرگونه مشکلی در قبال ارسال تمام پشتیبانی های موسسه و استاد محترم پاسخگوی موارد احتمالی می باشد.

طبیعی است این امتیاز موجب تمایز موسسات و اساتید قابل اطمینان و پاسخگو از سایر موسسات و اساتید شده و این تمایز، در شفافسازی اطلاعات و ارائه قدرت انتخاب بهتر به کاربر موثر خواهد بود.

بنابر سابقه تجربه و مواردی دیگری تعیین میشود

هر موسسه/استادی که از زمان 50 امین کلیک صحیحش در تیموتی کمتر از سه هفته سپری شده باشد، استاد جدید محسوب می شود. طبیعتاً ممکن است موسسه/استادی دو ماه نیز از زمان پیوستنش به تیموتی گذشته باشد، اما هنوز از زمان 50 امین کلیک صحیحش، سه هفته سپری نشده باشد. چنین موسسه/استادی نیز جدید قلمداد می شود.

بازه‌ی زمانی محاسبه امتیاز برای اکثر موسسات 90 روز است. البته اگر موسسه/استادی در این مدت، 90 کلیک صحیح نداشته باشد، بازه‌ی محاسبه‌ی امتیاز از روزی است که تعداد کلیک فروشگاه از آن روز تا به امروز 90 کلیک صحیح شود. شایان ذکر است که ماکزیمم بازه زمانی محاسبه امتیاز یک ساله است.

در حال حاضر امتیاز براساس نظرات کاربران و تعداد ثبت نام و تعداد کلیک صورت گرفته در بازه زمانی محاسبه امتیاز، بدست می آید. هر پیگیری ثبت نام از نوع عدم پاسخگویی موسسه/استاد، تخلف موسسه/استاد و عدم مصالحه بین کاربر و موسسه/استاد، منجر به کسر امتیاز می شود. علاوه بر این تعداد پیگیری ثبت نامی ها این بازه روی امتیاز تاثیر گذار است.

میزان کسر امتیاز براساس زمان ثبت پیگیری سفارش به صورت زیر است:

فرمول زیر

با هدف نظارت بر کیفیت خدمات دهی موسسات/اساتید و افزایش اعتماد کاربران به تیموتی و موسسات/اساتید فعال در آن، سطح بندی موسسات/اساتید اجرایی شده است. موسسات/اساتید براساس پارامترهای عملکردی و مدارک ارسالی در یکی از سطوح 0 تا 3 قرار گرفته که در هر سطح سقف کلیک روزانه و پارامتر های عملکردی ویژه ای در نظر گرفته شده است.

سقف کلیک سطوح 0 و 1 برحسب شرایط متغیر است که این شرایط شامل بروز بودن دوره، سابقه ی موسسه/استاد، رتبه ی موسسه در آن دوره و سایر شرایط می شود. اما سقف کلیک سطح 2 حدوداً 2000 کلیک و سقف کلیک سطح 3 نامحدود است.

سطح تمام موسسات  جدیدی که به ترب اضافه می شوند در شروع فعالیت صفر است و به تدریج با احراز شروط عملکردی و مدارکی هر سطح به سطوح بالاتر انتقال داده می شوند.

تمام موسساتی که اینماد داشته و شرایط عملکردی یا مدارکی ورود به سطوح بالاتر را پیدا نکرده اند، در سطح صفر قرار می گیرند.

موسسات/اساتید سطح صفر در صورتی که شرایط عملکردی مورد نیاز را احراز نمایند، بعد از ارسال تصویر کارت ملی مدیر و مالک به سطح یک ارتقا داده می شوند.

موسسات/اساتید سطح یک در صورتی که شرایط عملکردی مورد نیاز را احراز نمایند، بعد از احراز آدرس دقیق و ارسال فیلم ویدئویی از مالک موسسه/سایت استاد به سطح دو ارتقا داده می شوند.

موسسات/اساتید سطح دو در صورتی که شرایط عملکردی مورد نیاز را احراز نمایند با ارائه جواز کسب فیزیکی یا مجازی به سطح سه ارتقا داده می شوند.

خیر.بایستی شروط عملکردی متناسب با هر سطح را احراز نماید و بعد از ان میتوانید به سطح های بالاتر ترقی کنید.

گزارشاتی که در تیموتی ثبت می‌شوند، با روش‌ها خودکار مورد اعتبارسنجی قرار می‌گیرند. به طور کلی، این اعتبارسنجی در حال حاضر بر روی موارد زیر صورت می‌گیرد: اطلاعات موجود در سایت مبدا – اطلاعات بارگذازی شده توسط کاربر

کی از راه‌های سیستمی تیموتی برای اعتبار سنجی گزارشات، کاربر گزارش دهنده است. در صورتی که کاربر گزارش دهنده گزارشاتی به عمد غلط در تیموتی ثبت کند و توسط سیستم اعتبار سنجی تیموتی یا اعمال نظر موسسات/اساتید کشف شود، در ادامه در لیست کاربرانی قرار خواهد گرفت که فاقد اعتبار گزارش دهی هستند. قرار گرفتن در این لیست به اطلاع کاربر نمی رسد و همچنان می‌تواند گزارش ثبت کند.

با این حال، در تیموتی به صورت خودکار گزارش مورد نظر فیلتر می‌شود. یکی از اهداف گزارش گیری از کاربران کمک به موسسات/اساتید برای به‌روز نگه‌داشتن اطلاعات موجودی/قیمت است. بنابراین، اهمیت صحت گزارش برای تیموتی بسیار مهم است.

سایر موسسات  همکار نیز مانند کاربران عادی تیموتی در نظر گرفته می‌‌شوند. در صورتیکه گزارشات اشتباه ثبت کنند، گزارش‌های آینده آنها در ترب فاقد اعتبار خواهد شد و به اطلاع سایر همکاران نخواهد رسید

اگر سوالاتتان در این بخش نیست لطفا از طریق پشتیبانی با خانواده تیموتی ارتباط بگیرید تا کمتر از چند دقیقه پاسخگو شما باشند.