0
قیمت - slider
-1000 تومان-1000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش

در بهترین آموزشگاه تافل کشور، کلاس‌های آمادگی امتحان تافل (TOEFL IBT) با توجه به استانداردهای بین‌المللی، یک دوره جامع و کامل را در بر می‌گیرد. این دوره شامل تمامی مهارت‌های گوش دادن، خواندن، صحبت کردن و نوشتن است که در آزمون تافل بسیار اهمیت دارند.

در این آموزشگاه، بهترین و مجرب‌ترین اساتید در حوزه آموزش زبان مشغول به تدریس هستند. زبان‌آموزانی که از سطح میانی وارد این دوره می‌شوند، با طی کردن 48 جلسه آمادگی لازم برای آزمون تافل را به دست خواهند آورد. در این دوره، علاوه بر تدریس مباحث مربوط به آزمون، تکنیک‌ها و روش‌های موثر برای بهبود نمره تافل به زبان‌آموزان آموزش داده می‌شود.

برای شروع، متقاضیان تست‌های شبیه‌سازی شده تافل را در چهار مهارت اصلی آزمون انجام می‌دهند. سپس با ارزیابی دقیق و تحلیل نتایج، به آموزش نقاط ضعف هر زبان‌آموز پرداخته می‌شود. به صورت کتبی، ایرادات زبان‌آموزان در هر مهارت تحلیل شده و راهکارهای بهبود برای آن‌ها ارائه می‌شود.

در این آموزشگاه، بعد از اتمام دوره، متقاضیان مجدداً ارزیابی می‌شوند تا مشکلات باقی‌مانده را برطرف نمایند. هدف از این روند، بهبود و کامل شدن مهارت‌های زبانی و افزایش بازدهی در آزمون تافل است. تیم آموزشی در این آموزشگاه با اهمیت بالایی به رفع مشکلات و نیازهای هر زبان‌آموز پرداخته و آموزشی فردی و خصوصی را ارائه می‌دهد.

هدف اصلی دوره TOEFL iBT که در موسسه زبان انگلیسی ایران اروپا به صورت خصوصی برگزار می‌شود آماده سازی زبان آموزان برای شرکت در آزمون تافل است. در این دوره، تمامی مهارت ها و نکات لازم جهت موفقیت در آزمون تافل توسط حرفه‌ای‌ ترین استادان دوره های بین المللی زبان انگلیسی تدریس می‌شوند.

از آنجا که این دوره تکنیک محور است، لذا سطح زبان عمومی فرد می بایست با نمره درخواستی تطبیق داشته باشد. در غیر این صورت، متقاضی می‌بایست از دوره های عمومی زبان انگلیسی موسسه تا رسیدن به سطح مطلوب استفاده نماید

تعداد نفرات کلاس تافل آی بی تی:

همانطور که در بالا اشاره شد، دوره های TOEFL iBT در آموزشگاه ایران اروپا به صورت خصوصی برگزار می‌شوند.

تعداد جلسات دوره:

به علت خصوصی بودن دوره، تعداد جلسات مورد نیاز برای آمادگی برای آزمون TOEFL iBT بستگی به سطح شما دارد اما به طور معمول و در صورت تناسب دانش زبان انگلیسی شما با نمره مورد نظرتان،

دوره تافل 20 جلسه به طول خواهد انجامید.

 

کتاب های دوره TOEFL iBT

آزمون TOEFL iBT توسط موسسه ETS برگزار شده و منابع اصلی آزمون تافل هم طبعا متعلق به همین موسسه هستند.

از منابع اصلی این آزمون می‌توان به کتاب‌های Kaplan TOEFL iBT و Barron’s TOEFL iBT و Delta’s Key to the TOEFL iBT اشاره کرد.

فیلترها

قیمت - slider
-1000 تومان-1000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش