0
قیمت - slider
-1000 تومان12099000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش

قرمز به عنوان یک موسسه غیردولتی با هدف آموزش در عرصه فرهنگ و هنر با انگیزه توسعه و رشد خلاقیت در راستای اعتلای فرهنگ و هنر ایران فعالیت دارد.

کارگردان خالق و گرداننده‌ دنیای یک فیلم است. یک کارگردان به واسطه‌ هدایت بازیگران و سایر عوامل فیلم، ذهن مخاطب را نیز هدایت می‌کند. اما مهارت‌های لازم برای شروع مسیر کارگردانی کدامند؟ برای شروع مسیر کارگردانی در وهله اول باید با وظایف اصلی و فرعی یک کارگردان آشنا باشیم. این وظایف که شامل به تصویر در آوردن فیلم‌نامه، مدیریت همه عوامل یک فیلم از جمله بازیگران و بودجه‌بندی می‌شود، نیازمند آشنایی با کلیه اتفاقاتی‌ست که در پشت صحنه و فرایند ساخت فیلم می‌افتد. در واقع یک کارگردان باید در جریان همه عوامل فعال در فرایند ساخت فیلم باشد و آن‌ها را مدیریت کند. پس یک کارگردان موفق ابزار خود را می‌شناسد و مهارت مدیریت و برقراری ارتباط موثر با سایر عوامل پروژه را نیز دارد.

در دوره جامع «کارگردانی» مدرسه اینورس، شما نسبت به مسائل اساسی کارگردانی شناخت پیدا می‌کنید. در این دوره، ابتدا به فیلم‌‌نامه می‌پردازیم و شما با عناصر نهفته در فیلم‌نامه، درام و ابعاد و معماری آن و ساختار پلات آشنا می‌شوید. بعد ساختار فیلم را بررسی می‌کنیم و شما با مفاهیم نما، صحنه و سکانس آشنا می‌شوید. در ادامه دو مبحث دکوپاژ و میزانسن را مورد بحث قرار می‌دهیم و ۶ فیلم مختلف را بررسی می‌کنیم. در این دوره، شما یک فیلم کوتاه را، نه به چشم مخاطب بلکه به چشم کارگردان می‌بینند و در فرایند ساخت یک فیلم کوتاه همراه می‌شوید تا باید و نبایدهای پشت صحنه‌ را یاد بگیرید. پس از آشنایی با مکاتب سینما و مبانی بصری فیلم شما خلق دنیای یک فیلم از طریق دکوپاژ و نمایش مفاهیم از طریق طراحی میزانسن را یاد می‌گیرید و آماده‌ ساخت یک فیلم کوتاه می‌شوید.

دوره آموزش کارگردانی آموزشگاه هنر و سینما شامل 2 دوره با کلاس ها و اساتید مجزا است. تمام تلاش ما در هنر و سینما این است که تنوع در آموزش را برای هنرجویان بوجود آوریم تا نسبت به نیاز خود اقدام به ثبت نام نمایند.

 

 • آشنایی با کلیه اصطلاحات رایج سینما
 • آشنایی با کلیه نماها کاربرد لنزها در تصویر
 • آشنایی با دکوپاژفیلم
 • شناخت انواع فیلم و ژانرها
 • چگونگی هماهنگ شدن بازیگر با دوربین
 • آشنایی با حرکات دوربین و حرکات بازیگر
 • آموزش و آشنایی با میزانسن وکارگردانی هنری
 • چگونگی جاگیری مقابل دوربین و آشنایی با میزانسن
 • آشنایی با کستینگ در سینما و…

در دوره کارگردانی سینما هر آنچه را که برای کارگردانی و ساخت آثار سینمایی نیاز دارید، در قالب آموزش های عملی و پروژه محور، خواهید آموخت. این دوره آموزشی تخصصی، زیر نظر مجرب ترین اساتید حوزه کارگردانی سینما برگزار می گردد. در انتهای دوره نیز پس از ساخت یک اثر کوتاه سینمایی به عنوان پروژه پایان دوره، خدمت تمامی هنرجویان، مدرک معتبر مجتمع فنی تهران اعطا می گردد.

کارگردانی یکی از مشاغل جذابی است که بسیاری از علاقمندان به فیلم و سینما، رویای فعالیت در آن را در سر می پرورانند. شاید از دید یادگیری و آموزش، این حرفه سودآر و هیجان انگیز، دشوار و اشتغال به آن، دست نیافتنی به نظر برسد؛ اما جالب است بدانید که علاقمندان و افراد مستعد، می توانند از طریق شرکت در دوره کارگردانی سینما، مسیر تبدیل شدن به یک کارگردان حرفه ای و موفق را طی نموده و مهارت های ابتدایی تا پیشرفته این حوزه را بیاموزند.

دوره کارگردانی سینما

Home>دوره کارگردانی سینما

دوره کارگردانی سینما

دوره کارگردانی سینما

تاریخ شروع احتمالی : پنجشنبه 28 دی 1402
 مدت دوره : 48 ساعت
 پنجشنبه از 14:00 تا 18:00
 ظرفیت : 7 نفر
 شهریه دوره : 4,400,000 تومان

در دوره کارگردانی سینما هر آنچه را که برای کارگردانی و ساخت آثار سینمایی نیاز دارید، در قالب آموزش های عملی و پروژه محور، خواهید آموخت. این دوره آموزشی تخصصی، زیر نظر مجرب ترین اساتید حوزه کارگردانی سینما برگزار می گردد. در انتهای دوره نیز پس از ساخت یک اثر کوتاه سینمایی به عنوان پروژه پایان دوره، خدمت تمامی هنرجویان، مدرک معتبر مجتمع فنی تهران اعطا می گردد.

کارگردانی یکی از مشاغل جذابی است که بسیاری از علاقمندان به فیلم و سینما، رویای فعالیت در آن را در سر می پرورانند. شاید از دید یادگیری و آموزش، این حرفه سودآر و هیجان انگیز، دشوار و اشتغال به آن، دست نیافتنی به نظر برسد؛ اما جالب است بدانید که علاقمندان و افراد مستعد، می توانند از طریق شرکت در دوره کارگردانی سینما، مسیر تبدیل شدن به یک کارگردان حرفه ای و موفق را طی نموده و مهارت های ابتدایی تا پیشرفته این حوزه را بیاموزند.

بازار کار: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
سطح آموزش: مقدماتی تا پیشرفته✔️
مدرک: مدرک مجتمع فنی🔖
پیش نیاز: بدون پیش نیاز👌🏼
مشاوره رایگان: 02126121107📞
نوع دوره: حضوری و آنلاین
مدت دوره: 48 ساعت⏱

مزایای دوره کارگردانی سینما

اگر شما هم به هنر و سینما علاقمندید و یا استعدادی در خود می یابید که می تواند با ورود به زمینه فیلم سازی، جهت داده شده و شما را به موفقیت برساند، درنگ نکنید! چرا که دوره کارگردانی سینما می تواند نقطه ای مناسب برای آغاز افراد مبتدی و هنرجویان این شاخه به حساب آید.

شرکت کنندگان این دوره، مبانی و نیز مباحث تخصصی کارگردانی سینما و هر آنچه که یک کارگردان باید برای شروع فعالیت حرفه ای خود بداند را می آموزند و با نکات کلیدی و تکنیک های کاربردی این حوزه آشنا می شوند. اگر در رشته های سینمایی تحصیل نکرده اید و یا از تجربه مرتبطی برخوردار نیستید، جای هیچ گونه نگرانی نیست؛ چرا که در این دوره، تمامی مهارت های مقدماتی مورد نیاز به شما آموزش داده خواهد شد.

همچنین لازم به ذکر است که در دوره فوق، از منابع و تکنیک های به روز و تائید شده دنیا استفاده می شود و دانش کسب شده در این دوره، به روشنی راهنمای علاقمندان و دوست داران سینما خواهد بود.

به علاوه، دوره کارگردانی سینما مسیر شما را به سمت یکی از پردرآمدترین و جذاب ترین مشاغل حوزه هنر، یعنی کارگردانی سینما، هموار خواهد نمود. با شرکت در این دوره، می توانید راه تبدیل شدن به یک کارگردان موفق و دستیابی به درآمدی استثنایی را بپیمایید.

اگر علاقمند به حوزه کارگردانی هستید، علاوه بر آموزش کارگردانی سینما، می توانید شرکت در دوره های آموزشی دیگری نظیر دوره ساخت تیزر تبلیغاتی را نیز تجربه نمایید. در دوره ساخت تیزر تبلیغاتی، تمامی مباحث مربوط به ساخت تیزرهای تبلیغاتی حرفه ای را خواهید آموخت. کارگردانی و ساخت یک تیزر تبلیغاتی نیز از پیچیدگی های فراوانی برخوردار است که می تواند برای شما جذاب باشد.

 

دوره کارگردانی سینما مجتمع فنی تهران

کلاس کارگردانی سینما مجتمع فنی تهران

اگر شما هم به حرفه کارگردانی به ویژه کارگردانی سینما علاقمندید، حتی اگر در این حوزه استعداد خاصی ندارید، می توانید از طریق شرکت در کلاس کارگردانی سینما مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران، مهارت های خود را در این زمینه ارتقا داده و خود را برای موفقیت های چشمگیر پیش رو مهیا سازید.

در این دوره، مهارت های تخصصی لازم برای آغاز کار به عنوان یک کارگردان سینما را زیر نظر بزرگترین اساتید این حوزه می آموزید و خود را برای کسب تجربیات ارزشمند در این زمینه، آماده می سازید.

کلاس کارگردانی سینما در مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران، بصورت کاملا کارگاهی و پروژه محور برگزار می گردد؛ به نحوی که برای پروژه پایان ترم، هر هنرجو یک فیلم کوتاه تولید خواهد کرد.

همچنین در انتهای این دوره، گواهی معتبر مجتمع فنی تهران و مدرک کارگردانی سینما در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

فراموش نکنید که تنها آثار سینمایی و تلویزیونی نیستند که احتیاج به کارگردانی دارند؛ بسیاری از آثار نظیر تیزرهای تبلیغاتی و موزیک ویدیوها نیز برای رسیدن به یک خروجی نهایی استاندارد و حرفه ای، نیازمند یک کارگردانی حرفه ای هستند. شما می توانید با شرکت در دوره ساخت موزیک ویدیو مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران، کارگردانی و تولید قطعات موزیک ویدیو را نیز تجربه نمایید. قطعا کارگردانی و ساخت یک قطعه موزیک ویدیو نیز از پیچیدگی های فراوانی برخوردار است که می تواند برای شما هیجان انگیز باشد.

کارگردانی سینما

در فرآیند ساخت و اجرای یک فیلم سینمایی، نقش کارگردان از سایر عوامل، کلیدی تر است. چرا که پروسه مورد نظر را با استفاده از دانش و تجربه خود، مدیریت نموده و سایر دست اندرکاران را در این مسیر راهنمایی می نماید. کارگردان وظیفه بسیار مهم انتخاب، رهبری و ایجاد هماهنگی میان عوامل ساخت فیلم را بر عهده دارد. به کمک اوست که بازیگران بهترین بازی ممکن را به نمایش می گذارند و فیلم نامه به گیراترین نحو، به تصویر کشیده می شود.

کارگردانی وظایفی سنگین به همراه دارد و انجام آن بر عهده افراد با استعدادی است که با تمام وجود به این حرفه و دستاوردهای آن، عشق می ورزند. یک کارگردان موفق، باید از مهارت های زیادی در زمینه مدیریت و رهبری پروژه هنری برخوردار بوده و همچنین بتواند با سایر عوامل، ارتباطی موثر برقرار نماید.

کارگردان سینما کیست؟

به طور کلی کارگردان سینما به فردی گفته می شود که با استفاده از تصمیات گوناگون، یک نوشته و متن را به فیلم تبدیل می کند. در واقع کارگردان، به صورت خلاقانه به فیلم هدف می دهد و دید کلی برای فیلم ایجاد می کند.

تنها کارگردان است که می تواند با استفاده از هنر و خلاقیت خود، یک فیلم نامه را به ثمر برساند. برای تولید یک فیلم خوب، کارگردان می بایست عناصر فیلم که شامل بازیگران، دستورالعمل های تهیه کنندگان، نورپردازی، فیلنامه و… می باشند را با یک دیگر هماهنگ می کند تا بهترین نتیجه حاصل شود.

به طور کلی کارگردان فردیست که بر تمامی عوامل فیلم و امور در حال اجرا از گریم(دوره گریم) تا بازی بازیگران، لوکیشن فیلم برداری تا حتی کوچکترین صداهای سر صحنه، نظارت کامل دارد.

کارگردان یک مسئول سه مرحله ای:

کارگردان یک مدیر و مسئول سه مرحله ای می باشد. به گونه ای که در سه مرحله پیش از تولید، تولید و پس از تولید، مسئولیت نظارت و مدیریت عوامل فیلم را برعهده دارد.

کارگردان پیش از تولید می بایست بازیگران و سایر عوامل را طبق دانش و میل خود به خوبی انتخاب کند.

در مرحله تولید نیز کارگردان وظایف ‌بسیاری نظیر دکوپاژ دارد. همچنین ایجاد حس در بازیگران و استخراج بازی مورد نظر از بازیگران، از دیگر وظایف یک کارگردان در مرحله تولید می باشد.

در مرحله سوم که مرحله پس از تولید می باشد کارگردان وظیفه دارد که لوکیشن ها را به صورت دقیق و صحیح انتخاب کند.

به طور کلی این سه مرحله باید با دقت بالا انجام شود تا محصول نهایی با کیفیت بالا ارائه شود. با شرکت در دوره کارگردانی سینما می توانید با این سه مرحله آشنا شوید و به یک کارگردان ماهر مبدل شوید.

آموزش کارگردانی سینما

خصوصیات یک کارگردان خوب:

یک کارگردان خوب ویژگی های متعددی دارد، اما مهمترین ویژگی یک کارگردان خوب توانایی مدیریت وی می باشد. در واقع کارگردان خوب، فردی است که با مدیریت و بهره گیری از دانش و معلومات خود، بستری مناسب برای عوامل فیلم فراهم می کند تا به هدف مورد نظر برسند.

برخورد درست کارگردان با عوامل فیلم می تواند از دیگر ویژگی های یک کارگردان خوب باشد. کارگردان خوب می داند که چه زمانی باید چگونه رفتار کند. چه زمانی جدی باشد، چه زمانی منعطف باشد و چه زمانی استراحت کند و….

ویژگی های کارگردان

برخورداری از برخی خصوصیات شخصیتی مانند صراحت و قاطعیت، مهارت های ارتباطی، توانایی های بالقوه سازماندهی و… برای کارگردان، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود. به بیان دیگر، کارگردانی از آن دسته رشته هایی است که بیشتر به یک فن شباهت دارد تا یک دانش!

ناگفته پیداست که کارگردانان باید در خصوص زمینه های مختلف و مرتبط، نظیر بازیگری، تصویربرداری، طراحی صحنه و… نیز اطلاعاتی داشته باشند تا بتوانند عملکرد دست اندرکاران تولید فیلم را ارزیابی کرده و به آن ها جهت دهند. در دوره کارگردانی سینما اطلاعات جامعی در خصوص مراحل مختلف ساخت فیلم، به افراد ارائه خواهد شد.

تصویربرداری، یک تخصص و مهارت بسیار مهم در عرصه سینما و تلویزیون است. اگر علاقمند به یادگیری تصویربرداری به صورت حرفه ای و تخصصی هستید، پیشنهاد ما به شما، شرکت در دوره تصویربرداری مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران است.

در کنار این عوامل، استعداد و خلاقیت کارگردان، از دیگر ویژگی هایی است که در موفقیت او نقش بسیار مهمی را ایفا خواهد نمود. به عبارت دیگر، رکن اساسی هنر، خلاقیت و نوآوری است. یک کارگردان سینما با استفاده از نبوغ و ایده های تازه خود، می تواند فیلمنامه را به شکلی جذاب و منحصر به فرد به مخاطب عرضه کند و به گیرایی و تأثیرگذاری فیلم بیفزاید. یک کارگردان خلاق، از ایده های نو و فکرهای ناب دیگر عوامل استقبال کرده و عنصر خلاقیت را در پروسه ساخت فیلم، زنده نگاه خواهد داشت.

با وجود تمامی این دشواری ها، بر همه روشن است که اگر فردی علاقمند و توانا با طی کردن آموزش های لازم و پشتکار بسیار در این زمینه به موفقیت برسد، به مزایای مادی و معنوی بسیاری دست یافته و جایگاه بسیار ارزشمندی را به دست خواهد آورد. به همین علت است که دوره کارگردانی سینما سکوی پرتاب هنرمندانی است که قصد دارند با یادگیری فنون و دانش های مربوط به کارگردانی یک اثر سینمایی، زمینه های لازم را برای موفقیت خود فراهم سازند.

 

سرفصل های دوره کارگردانی سینما

سرفصل های دوره کارگردانی 

از جمله سرفصل های آموزشی ارائه شده در دوره کارگردانی می توان موارد زیر را برشمرد:

 • وظایف کارگردان و مبانی کارگردانی
 • ذهنیت و عمل خلاقانه کارگردان
 • آشنایی با اصطلاحات سینمایی و فیلمسازی
 • آشنایی با سبک ها و مکاتب فیلم سازی
 • آشنایی با ژانرهای سینمایی
 • انتخاب متن (فیلمنامه)
 • انتخاب عوامل و بازیگران
 • روخوانی
 • چگونگی تفسیر و تعبیر فیلمنامه
 • ارتباط کارگردان با عوامل صحنه
 • کارگردان و طراحی صحنه و لباس
 • مدیریت صحنه
 • نقش و عملکرد کارگردان در صحنه
 • کارگردان و بازیگر
 • شیوه های تمرین و رهبری بازیگر
 • مراحل تمرین و بررسی جنبه های فنی پرورش بازیگر
 • اصول شخصیت پردازی
 • کارگردانی و میزانس
 • رفع ایرادات نهایی پروژه

شوراي عالي آموزش كانون مركب از اساتيد برجسته و سينما گران صاحب نام كشور از مرحله پذيرش هنرجو تا مرحله آزمون پايان دوره بر فرايند آموزش نظارت داشته و كيفيت برنامه های آموزشي و فعاليت هاي فوق برنامه را تحت كنترل دارد ، برنامه ريزي آموزش  کلاس کارگردانی بر اساس استانداردهاي آموزشي دانشكده هاي سينمايي  معتبر است و سيستم آموزش توامان  دروس تئوري و عملی (كارگاهي) به مرحله اجرا در مي آيد تا هنرجو در پايان دوره مهارت هاي لازم و ضروري در اين رشته را فرا گيرد، بديهي است مطالعات بيشتر در زمينه هاي مختلف علوم انساني، استفاده از کارگاه های آموزشی مرتبط و تجربه مستمر عملي بر دانش كارگرداني هنرجو خواهد افزود

آموزش کارگردانی

همه ما با شنیدن نام کارگردان کلمات آشنای “نور، صدا، دوربین، حرکت” در ذهنمان نقش می‌بندد اما در واقعیت کارگردانی فراتر از فریاد این کلمات می‌باشد. کارگردانی نیازمند ترکیبی از خلاقیت، رهبری و دانش فنی است که آن را به یکی از هیجان‌انگیزترین و چالش‌برانگیزترین مشاغل در صنعت خلاق تبدیل می‌کند. در دنیای کارگردانی خلاقیت محدودیتی ندارد، جایی است که داستان‌ها زنده می‌شوند و چشم‌اندازها به تجربیاتی تبدیل می‌شوند که می‌تواند قلب‌ها را لمس کند، ذهن‌ها را تغییر دهد و گاهی حتی جامعه را نیز شکل دهد. اگر شما  دنیا را نه فقط به شکلی که هست، بلکه به شکلی که می‌تواند باشد می‌بینید یا داستان‌هایی درون خود دارید که منتظر هستید تا روایت شوند و یا با تصاویر متحرک رویا می‌بینید و در زندگی روزمره نقش‌های جدید می‌بینید، کارگردانی انتخاب درستی برای شما می‌باشد.

کارگردانی

در عرصه هنرهای بصری و رسانه‌ها، کارگردانی به عنوان یک مهارتی است که روایت‌ها را شکل می‌دهد، احساسات را تحت تأثیر قرار می‌دهد و مخاطبان را مجذوب می‌کند. چه بر روی صحنه، چه بر روی پرده و چه در محیط‌های مجازی، کارگردانان کسانی هستند که فیلمنامه‌ها را به داستان‌های بصری جذاب تبدیل می‌کنند. کارگردانی فراتر از این است که به بازیگر بگوید کجا بایستد یا زاویه دوربین را انتخاب کند یک کارگردان باید چشم تیزبینی برای جزئیات، درک جریان داستان و توانایی برقراری ارتباط مؤثر با تیم خود را داشته باشد.

دوره کارگردانی

اکنون شاید دوست داشته باشید بدانید نقشه راه یادگیری مهارت کارگردانی چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم برای این که کارگردان شوید به آموزش، تمرین و یادگیری مستمر نیازمند می‌باشید. چند مرحله‌ای که به شما در زمینه یادگیری کمک می‌کند در زیر آورده شده است:
 • آموزش رسمی: آموزش دیدن از فرد مجرب و متخصص یکی از بهترین راه‌های یادگیری و به دست اوردن دانش می‌باشد. دوره‌های آموزشی ساختار یافته و جامع شما را با تکنیک‌های اصولی و حرفه‌ای این مهارت آشنا می‌سازد. برای انتخاب چنین دوره‌های آموزشی می‌توانید از تیموتی کمک بگیرید.
 • شرکت در کارگاه‌ها و سمینارها: با شرکت در چنین جوامعی ممکن است با کارگردانان با تجربه آشنا شده و همچنین بینش‌هایی در مورد آخرین روندها و تکنیک‌های این صنعت کسب کنید.
 • کسب تجربه: برای تبدیل شدن به یک کارگردان نیاز به تجربه دارید که از طریق دستیار کارگردان و یا ساخت فیلم‌های کوتاه، کارگردانی تئاتر و یا کارآموزی امکان پذیر خواهد بود.
 • مطالعه و تماشای فیلم: هر چه بیشتر سریال و فیلم‌های موفق را تماشا کنید، قدرت درک و ایده پردازی شما بیشتر تقویت می‌شود. سعی کنید کتاب‌ها و مصاحبه‌های کاگردان‌های موفق را مطالعه کنید.
 • پیوستن به جوامع آنلاین: به گروه‌های آنلاین مربوط به حوزه کارگردانی در شبکه‌های اجتماعی بپیوندید تا هم از ایده‌های سایر همکاران آگاه شوید و هم بتوانید کارهای خود را به اشتراک بگذارید و بازخورد بگیرید.

اهمیت یادگیری کارگردانی

با کارگردان شدن شما تنها مهارت فنی کسب نکرده‌اید بلکه توانایی ارتباط معنادار، تاثیرگذاری بر فرهنگ و جامعه و … را به دست آورده‌اید. در ادامه چند نمونه از مزایای یادگیری این مهارت را برای شما بازگو کرده‌ایم.
 • بیان خلاقانه: کارگردان توانایی دارد دیدگاه‌های منحصر به فرد خود را با مخاطبان سراسر جهان به اشتراک بگذارد.
 • تاثیر فرهنگی: با یادگیری کارگردانی شما توانایی ارتباط معنادار در گفتگوهای فرهنگی را به دست می‌آورید و می‌توانید از طریق آثار خود بر فرهنگ جامعه تاثیر بگذارید.
 • حفظ تاریخ و فرهنگ: کارگردانان در مستند سازی و حفظ داستان‌ها، سنت‌ها و رویدادهای تاریخی، دارای نقش حیاتی برای نسل‌های آینده می‌باشند.
 • بازاریابی و تبلیغات: در دنیای تجاری، محتوای ویدیویی نقش بسزایی دارد فهم اصول کارگردانی می‌تواند کمپین‌های بازاریابی و تبلیغات را به سطح بالاتری برساند.
 • مهارت‌های همکاری: کارگردانی درس‌های ارزشمندی در رابطه با همکاری تیمی، ارتباطات و رهبری آموزش می‌دهد که در بسیاری از شرایط زندگی نیز قابل اجرا خواهد بود.
 • حل مسئله: کارگردانان اغلب با چالش‌های غیرمنتظره‌ای در طول ساخت فیلم مواجه می‌شوند. یادگیری مهارت کارگردانی توانایی شما را در تفکر سریع و یافتن راه‌حل‌های خلاقانه تقویت می‌کند.

فرصت‌های شغلی کارگردانی

خبر خوب این که شما برای قدم گذاشتن در این رشته به هیچ پیش نیازی جز علاقه و پشتکار نیاز نداشته و می‌توانید یادگیری را شروع کنید. با یادگیری مهارت کارگردانی، مجموعه گسترده‌ای از فرصت‌های شغلی در رسانه‌های مختلف از جمله موارد زیر برای شما ایجاد خواهد شد.
 • کارگردان فیلم
 • کارگردان تلویزیون
 • کارگردان تجاری (محتواهای تبلیغاتی)
 • کارگردان تئاتر
 • کارگردان تصاویر متحرک (انیمیشن)
 • کارگردان مستند
 • کارگردان موزیک ویدئو
 • تدوین‌گر

دوره‌های آموزش کارگردانی در تیموتی

همانطور که پیشتر هم اشاره کردیم کارگردانی زمینه‌ای است که امکانات بی پایانی برای بیان خلاقانه شما فراهم می‌کند. کارگردانی شما را مجهز به مهارت‌هایی می‌کند که علاوه بر خلاقیت، توانایی رهبری، حل مسئله و تاثیر فرهنگی را در شما تقویت می‌کند. دنیای کارگردانی دنیایی است که از نظر خلاقیت هیچ محدودیتی ندارد. دنیایی که داستان‌ها زنده می‌شوند و می‌توانند قلب‌ها را لمس کنند و ذهن‌ها را تغییر دهند. مسیر تبدیل شدن به یک کارگردان، مسیری پر از یادگیری مدام، رشد و کشف است. در این مسیر دوره آموزشی مناسب با اساتید مجرب و با تجربه بسیار در موفقیت شما تاثیرگذار است بنابراین لازم است با صبر و حوصله بهترین دوره آموزشی را تهیه کنید. مجموعه تیموتی به دلیل اهمیت این موضوع، بهترین دوره‌های آموزش کارگردانی را گردآوری کرده و شما می‌توانید انواع دوره‌ها را مشاهده کرده و پس از مقایسه آن‌ها با توجه به نیاز‌ها و معیارهای خود مناسب‌ترین دوره اموزش کارگردانی را انتخاب نمایید. پس قدم اول را برای یادگیری بردارید، بی وقفه تمرین کنید و با پشتکار به مسیر خود ادامه دهید. چرا که دنیای کارگردانی منتظر شماست.

فیلترها

قیمت - slider
-1000 تومان12099000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش