0
موضوعات
قیمت - slider
-1000 تومان9099000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش

برنامه درسی فشرده 45 ساعته ما برای حداکثر تأثیر در کوتاه ترین زمان ممکن طراحی شده است. ما موارد ضروری را انتخاب کرده‌ایم و اطمینان می‌دهیم که هر دقیقه سرمایه‌گذاری شما در کسب مهارت در هوش مصنوعی حساب می‌شود.

بوتکمپ اسمارتک که توسط مهندسین صنعت و اساتید خبره طراحی شده است، شما را به دانش و مهارت هایی با رویکردی عملی مجهز می کند تا با اطمینان در چشم انداز این مسیر حرکت کنید.

در بین افراد علاقه مند به هوش مصنوعی، افرادی هستند که به طور پراکنده تا حدودی با هوش مصنوعی آشنا هستند، حتی برنامه نویسی را فراگرفته اند و تا جاهایی پیش رفته اند و اکنون دنبال متخصص شدن و پیدا کردن راه تخصصی خود هستند. بوتکمپ متخصص شو برای این طراحی شده است که این افراد ابتدا با ساختار شبکه های عصبی و یادگیری عمیق که زیرشاخه یادگیری ماشین است آشنا شوند و سپس به سمت تخصص مورد علاقه خود یعنی یادگیری عمیق تخصصی با رویکرد بینایی ماشین یا NLP حرکت کنند. در این بوتکمپ ابتدا 20 ساعت با مفاهیم پایه و معماری های پایه یادگیری عمیق آشنا شده و پس از انتخاب تخصص مورد علاقه خود یعنی بینایی ماشین یا NLP؛ 25 ساعت در حوزه مورد نظر با خدمات جانبی فراوان آموزش ها را فرا می گیرند.

اگه به هوش مصنوعی علاقه داری و نمیدونی از کجا شروع کنی؛ اگه تحصیلات مرتبط با هوش مصنوعی نداری ولی دوست داری وارد دنیای هوش مصنوعی بشی؛ بوتکمپ شروع از صفر یکی از بهترین دوره های هوش مصنوعی هست که با مدرک معتبر شما میتوایند وارد فضای کسب و کار هوش مصنوعی بشوی

این دوره که 70 ساعت طول میکشه و در 3 ماه آموزشی مسیر درست و کاربردی هوش مصنوعی را یادمیگیری و آماده میشی برای متخصص شدن.

برنامه نویسی Swift برای پلتفرم iOS iOS یا iphone OS d یک سیستم عامل برای تلفن های همراه است که توسط شرکت Apple Inc توسعه داده شده است. در این دوره به آموزش زبان برنامه نویسی سوئیفت (Swift) و ساخت برنامه برای پلتفرم های شرکت اپل(Apple) می پردازیم

دوره آموزش برنامه نویسی اپل – IOS ، یکی از جذاب ترین دوره های آموزشی میباشد که مخاطبان دوره میتوانند با نرم افزار Swift  اصول طراحی اپلیکیشن های تحت ios را طراحی و پیاده سازی نموده و شروع به کسب درآمد در حوزه اپلیکیشن های موبایل نمایند.کاربران این دوره میتوانند با کسب مهارت های مطرح شده در سرفصلهای دوره گام بزرگ و سریعی جهت ورود به بازار اپلیکیشن های اپل برداشته و با انتشار برنامه های طراحی شده خود در فضای مجاری کسب درآمد کنند.هم اینک ده ها هزار نرم افزار تحت موبایل در فضای اینترنتی منتشر شده که تعداد بی شماری از این نرم افزارها با دانلود های حیرت آور منبع درآمدهای چندین میلیونی برای طراح خود بوده اند.اگر قصد ورود به بازار نرم افزارهای موبایل دارید هم اینک در دروه آموزشی برنامه نویسی ios شرکت کنید.

اهداف کلی آموزش برنامه نویسی اپل – IOS

 • آموزش سیستم عامل ios
 • آشنایی با اصول طراحی رابط کاربری در ios
 • آشنایی کامل با محیط Xcode
 • آشنایی با زبان برنامه نویسی Swift
 • آشنایی کامل با ساختار iOS و پیاده سازی انواع اپلیکیشن
 • پیاده سازی دیتابیس   SQLite و ORM Realm
 • پیاده سازی ارتباط غیر همزمانی  با سرویس Restfull
 • طراحی برنامه برای دستگاه های iPhone
 • پیاده سازی سرویس های گوگل FireBase و  Google Map
 • توانایی ورود به بازار کار طراحی اپلیکیشن اپل

چنانچه علاقه‌مند به یادگیری آموزش برنامه نویسی آی او اس هستید و به دنبال یک دوره مناسب هستید، می‌توانید با مراجعه به صفحه آموزش برنامه نویسی ios در تیموتی بررسی و مقایسه دوره‌ها را مشاهده کرده و دوره موردنظر خود را به راحتی انتخاب نمایید.

دوره آموزشی برنامه نویسی ios ، یکی از جذاب ترین دوره های آموزشی میباشد که مخاطبان دوره میتوانند در این دوره اصول طراحی اپلیکیشن های تحت ios را طراحی و پیاده سازی نموده و شروع به کسب درآمد در حوزه اپلیکیشن های موبایل نمایند.کاربران این دوره میتوانند با کسب مهارت های مطرح شده در سرفصلهای دوره گام بزرگ و سریعی جهت ورود به بازار اپلیکیشن های اپل برداشته و با انتشار برنامه های طراحی شده خود در فضای مجاری کسب درآمد کنند.هم اینک ده ها هزار نرم افزار تحت موبایل در فضای اینترنتی منتشر شده که تعداد بی شماری از این نرم افزارها با دانلود های حیرت آور منبع درآمدهای چندین میلیونی برای طراح خود بوده اند.اگر قصد ورود به بازار نرم افزارهای موبایل دارید هم اینک در دروه آموزشی برنامه نویسی ios شرکت کنید.

اهداف کلی آموزش برنامه نویسی iOS

 • آموزش سیستم عامل ios
 • آشنایی با اصول طراحی رابط کاربری در ios
 • آشنایی کامل با محیط Xcode
 • آشنایی با زبان برنامه نویسی Swift
 • آشنایی کامل با ساختار iOS و پیاده سازی انواع اپلیکیشن
 • پیاده سازی دیتابیس   SQLite و ORM Realm
 • پیاده سازی ارتباط غیر همزمانی  با سرویس Restfull
 • طراحی برنامه برای دستگاه های iPhone
 • پیاده سازی سرویس های گوگل FireBase و  Google Map
 • توانایی ورود به بازار کار طراحی اپلیکیشن اپل

سرفصلهای دوره برنامه نویسی ios به صورت کاملا عملی:

فصل اول)نصب و راه اندازی نرم افزارهای برنامه نویسی ios

فصل دوم) آموزش زبان برنامه نویسی swift

فصل سوم) Playground

فصل چهارم) طراحی رابط کاربری

فصل پنجم) اکشن ها و شخصی سازی

فصل ششم) دیتابیس Sqlite

فصل هفتم) ارتباط با سرور

فصل هشتم) پیاده سازی نقشه گوگل و ویدیو پلیر

فصل نهم) انتشار اپلیکیشن

حتما برای شما هم انتخاب یک دوره آموزشی از میان دوره‌های دیگر سخت است.تیموتی این کار را برای شما راحت کرده و با بررسی و مقایسه دوره‌های مختلف به شما کمک می‌کند تا دوره موردنظر خود را به راحتی انتخاب کنید.شما با مراجعه به قسمت آموزش برنامه نویسی IOS می توانید بررسی و مقایسه دوره‌های مختلف را مشاهده کرده و دوره موردنظر خود را به راحتی انتخاب نمایید.

دوره آموزشی وردپرس مجتمع فنی آریا تهران

اگر به فکر یادگیری حرفه ای و صد درصدی WordPress هستید، شرکت در دوره وردپرس مجتمع فنی آریا تهران به شما پیشنهاد می شود. ما در آموزشگاه وردپرس آریا تهران همه چیز را برای یادگیری شما آماده کرده ایم. شما به شکل های مختلف می توانید از خدمات آموزش وردپرس در مجتمع فنی آریا تهران  استفاده کنید.

 • دوره وردپرس حضوری
 • دوره آنلاین وردپرس
 • آموزش مجازی وردپرس

با استفاد از دوره های بالا، علاوه بر یادگیری طراحی سایت با وردپرس، امکان دریافت مدرک وردپرس بین المللی را نیز خواهید داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرد. توجه: علاوه بر تهران شما می توانید دوره حاضر را در سایر شعبات ما در شهرستان های کرمانشاه و … بصورت حضوری بگذرانید.

دوره آموزشی وردپرس مجتمع فنی آریا تهران، یک دوره کامل صفر تا صدی آموزش نصب، مدیریت وردپرس و طراحی سایت با این CMS محبوب است. در واقع این دوره یک دوره آموزش طراحی سایت بدون کد نویسی است.

در بهترین دوره وردپرس مقدماتی بصورت گام به گام و از پایه آموزش طراحی سایت با وردپرس، استفاده از نرم افزارهای مورد نیاز و همچنین آموزش وردپرس کامل کار با سیستم مدیریت محتوای وردپرس را فراخواهید گرفت.

در دوره وردپرس مجتمع فنی آریا تهران آموزش نصب و تنظیم انواع افزونه و قالب رایگان، ارائه خواهد شد و در نهایت قادر خواهید بود که اولین وب سایت شرکتی خود را راه اندازی کنید.

یکی از مهم ترین تمایز های دوره آموزش WordPress مجتمع فنی آریا تهران، امکان دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای طراحی سایت با وردپرس است.

کارآموزان شرکت کننده در کلاس آموزش وردپرس مجتمع فنی آریا تهران، پس از پایان دوره مدرک فنی حرفه ای طراحی سایت دریافت خواهند کرد. این مدرک دوره جامع وردپرس قابل ارائه به تمام شرکت ها و سازمان های خصوصی و دولتی می باشد.

چنانچه به دنبال یادگیری وردپرس و طراحی سایت با این سیستم مدیریت محتوا هستید، می‌توانید با مراجعه به صفحه آموزش وردپرس در سایت تیموتی مقایسه و بررسی دوره‌های مختلف را مشاهده کرده و دوره مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 

سر فصل های دوره آموزش وردپرس

دوره متخصص وردپرس سون لرن

همان‌طور که می‌دانید بدون شک وردپرس محبوب‌ترین سیستم مدیریت محتوا برای طراحی و توسعه وب سایت‌ها در سراسر دنیاست و نقشی کلیدی در شکل‌گیری بسیاری از کسب و کارهای مطرح را داشته و دارد. طبق آمار منتشر شده تا پایان سال ۲۰۲۰ میلادی سهم وردپرس در راه اندازی وب سایت‌ها حدود ۳۵٪ بود و در پایان سال ۲۰۲۱ میلادی این سهم به ۳۹/۵٪ افزایش یافته است. افزایش ۴/۵٪ در طول بازه زمانی یک‌ساله گویای چیزی نیست جز قدرت بالای وردپرس، انعطاف‌پذیری آن برای راه اندازی وب سایت‌ها با اهداف مختلف، سادگی در توسعه و نگهداری و پشتیبانی از آن.

دلایل مهم محبوبیت وردپرس بین توسعه دهندگان موارد زیر است:

 • به‌کارگیری زبان محبوب PHP برای توسعه وردپرس
 • جامعه بزرگ توسعه دهندگان وردپرس به ویژه در زمینه طراحی قالب و توسعه پلاگین

محبوبیت وردپرس باعث به وجود آمدن مارکت‌‌پلیس‌های (marketplace) بزرگ بین‌المللی مانند Themeforest و Envato و ... و مارکت‌‌پلیس‌های داخلی مانند ژاکت و راست‌چین و ... شده است. در این مارکت‌پلیس‌ها به طور مستمر، طیف وسیعی از توسعه دهندگان وردپرس از سراسر دنیا در حال فروش پلاگین‌ها و قالب‌های مختلف برای رفع نیازهای وب سایت‌های وردپرسی هستند.

 

از طرفی، استفاده روز افزون از وردپرس برای پیاده سازی انواع وب سایت‌ها باعث به وجود آمدن بستری مناسب برای توسعه انواع پلاگین‌ها و قالب‌های وردپرسی شده است. این مورد نویدبخش بازار کار بسیار پویا و مناسب برای فعالیت در حالت‌های زیر است:

 • فریلنسر توسعه دهنده قالب و افزونه وردپرس
 • استخدام در شرکت‌های نیازمند به توسعه دهنده قالب و افزونه وردپرس

با توجه به موارد ذکر شده و بازار کار بسیار مناسب اگر علاقه‌مند به یادگیری و کسب درآمد از وردپرس به عنوان توسعه دهنده هستید این دوره می‌تواند دروازه ورود شما به دنیای فنی وردپرس و کسب درآمد از آن باشد چون در این دوره تمام سرفصل‌های کلیدی در زمینه طراحی و توسعه قالب‌ها و پلاگین‌های اختصاصی وردپرس آموزش داده می‌شود. فقط کافی‌ست یادگیری شما همراه با برنامه‌ریزی مناسب، صبر، صرف زمان کافی، تمرین و پشتکار باشد.

چنانچه به دنبال یادگیری آموزش وردپرس هستید و میان دوره‌هایی که در حال حاضر وجود دارد نمی‌توانید دوره مورد نظر خود را انتخاب کنید، بهتر است با مراجعه به صفحه آموزش وردپرس در سایت تیموتی بررسی و مقایسه دوره‌ها را مشاهده کرده و دوره مورد نظر خود را به راحتی انتخاب نمایید.

آموزش پلاگین نویسی وردپرس

یکی از دوره‌های بسیار کاربردی سون لرن ، دوره آموزش پلاگین نویسی و قالب نویسی وردپرس است که توسط یک متخصص واقعی در حوزه طراحی وب ، ساخته شده است . این دوره نسبت به بسیاری از دوره‌های آموزشی ، بازارکار جذاب‌تری دارد چراکه به سادگی می‌توان پس از اتمام دوره در زمینه پلاگین نویسی وردپرس و قالب نویسی وردپرس مشغول به کار شد.

آموزش طراحی قالب وردپرس

دوره متخصص وردپرس سون لرن را با آموزش طراحی قالب وردپرس می‌شناسند ، شما با یادگیری طراحی قالب وردپرس به سادگی می‌توانید از طریق طراحی قالب و فروش آن در مارکت‌ها وردپرسی به درآمد برسید.

دوره جامع وردپرس آکادمی آی تی

شاید بار ها اسم وردپرس را شنیده باشید، یک سیستم بسیار حرفه ای که تا الان بیش از 75 میلیون وب سایت در دنیا به کمک آن طراحی شده اند؛ یعنی بیش از 28% کل وب سایت های جهان! با توجه به رشد کسب و کارهای آنلاین، یکی از کانال های مهم فروش، داشتن یک سایت با قابلیت های عرضه کالا است. شاید در نگاه اول داشتن یک سایت سخت به نظر برسد، ولی با وجود آموزش طراحی سایت با وردپرس آکادمی آی تی دیگر هیچ نیازی به نگرانی نیست!

ساختن یک وب سایت نیاز به دانستن علوم کامپیوتری مانند html ,css است و این کار ممکن است هزینه‌هایی نیز به همراه داشته باشد. اما در طی سالیان اخیر با مطرح شدن وردپرس، ساختن سایت بسیار راحت شده است. از این رو بسیاری از افراد تصمیم گرفتند که با آموزش وردپرس اقدام به راه اندازی سایت خود کنند. ما در آکادمی آی تی دوره جامعی را برای شما آماده کردیم تحت عنوان، آموزش وردپرس که به صورت  کاملا کاربردی از مقدماتی تا پیشرفته WordPress را به شما آموزش دهیم.

انتخاب از میان دوره‌های آموزش وردپرس ممکن است برای شما هم سخت باشد. شما با دیدن صفحه آموزش وردپرس در سایت تیموتی می‌توانید بررسی و مقایسه دوره‌ها را مشاهده کنید و بتوانید به راحتی دوره مورد نظر و مناسب خود را انتخاب نمایید.

بخش اول: معرفی دوره جامع وردپرس

 • اهمیت طراحی سایت
 • معرفی دوره

بخش دوم: یک قدم بعد، طراحی سایت

 • برنامه نویسی تحت سیستم عامل
 • طراحی سایت
 • سایت استاتیک و داینامیک
 • پنل های اختصاصی و عمومی
 • CMS و CMS های معروف
 • کد نویسی یا سیستم های آماده

بخش سوم: قدم اول وردپرس

 • چیه این وردپرس
 • چرا وردپرس
 • سازندگان وردپرس
 • Wordpress.com
 • Wordpress.org
 • Wordpress.com یا Wordpress.org

بخش چهارم: دو قدم قبل از کار با وردپرس

 • سرور، هاست و دامین
 • سرور چیست
 • هاست چیست
 • انواع هاست
 • شرکت های ارائه دهنده هاست معروف
 • دامین چیست
 • دامین های معروف
 • نکات خرید دامنه آی آر
 • نکات مربوط به هاست و دامین

بخش پنجم: خرید هاست و دامین

 • خرید هاست
 • چه هاستی بخریم؟
 • خرید دامین
 • ست کردن هاست و دامین

بخش ششم: کار با دایرکت ادمین

 • کار با مدیریت فایل
 • ساخت ایمیل
 • کار با مدیریت دامین ها
 • تغییر ورژن php در دایرکت ادمین

بخش هفتم: نصب وردپرس

 • دانلود آخرین نسخه وردپرس
 • آپلود وردپرس در هاست
 • ساخت دیتابیس برای سایت
 • ساخت نام کاربری، پسورد ورود به پنل وردپرس

بخش هشتم: پنل وردپرس

 • نحوه ورود به وردپرس
 • معرفی مختصر منوهای پیشفرض وردپرس
 • ادمین بار
 • منوی عمودی وردپرس
 • جمع کردن فهرست

بخش نهم: افزونه ها

 • افزونه چیست
 • نصب افزونه در وردپرس
 • آپلود افزونه در هاست و نصب افزونه
 • افزونه های فعال
 • غیر فعال سازی و حذف افزونه

بخش دهم: پوسته ها

 • پوسته چیست
 • پوسته های نصب شده و فعال
 • نصب پوسته در وردپرس
 • آپلود پوسته و نصب پوسته در وردپرس

بخش یازدهم: نوشته ها

 • نوشته ها در وردپرس
 • افزودن نوشته
 • المان های اصلی نوشته ها
 • دسته بندی ها و برچسب ها
 • کار با پیوند های یکتا  در ورپرس
 • نصب افزونه Tinymce
 • نصب افزونه Tinymce advanced
 • تنظیمات مربوط  Tinymce advanced

بخش دوازدهم: دیدگاه ها

 • کار با منوی دیدگاه ها در وردپرس
 • پذیرفتن و یا عدم پذیرفتن دیدگاه
 • حذف دیدگاه های اسپم
 • تنظیمات مربوط به دیدگاه ها در وردپرس
 • نصب افزونه کاربردی wpDiscuz
 • تنظیمات مربوط به افزونه wpDiscuz

بخش سیزدهم: برگه ها

 • مدیریت برگه ها
 • ساخت برگه
 • المان های اصلی برگه ها

بخش چهارده: رسانه

 • رسانه در وردپرس چیست
 • فایل های مجاز آپلود
 • حجم مجاز آپلود
 • کار با منوی رسانه در وردپرس
 • تنظیمات مربوط به رسانه در وردپرس

بخش پانزدهم: به روز رسانی ها؛ قبلش بک آپ

 • بک آپ چیست
 • اهمیت بک آپ
 • نصب افزونه updraft plus backup plugin
 • کار با تنظیمات updraft plus backup plugin
 • گرفتن فول بک آپ در هاست
 • به روز رسانی ها در وردپرس

بخش شانزدهم: فروشگاه وردپرس

 • فروشگاه وردپرس
 • نصب ووکامرس
 • تنظیمات مربوط به ووکامرس

بخش هفدهم: محصولات در وردپرس

 • کار با منوی محصولات در وردپرس
 • ساخت محصول
 • المان های اصلی محصولات در ووکامرس
 • خرید محصول
 • بازبینی سفارشات مشتریان

بخش هجدهم: محصولات متغیر

 • محصول متغیر چیست
 • ویژگی ها در ووکامرس
 • ساخت یک محصول متغیر

بخش نوزدهم: کاربران

 • مدیریت کاربران
 • ویرایش شناسه کاربری
 • انواع نقش کاربری در وردپرس
 • کار با افزونه user role editor

بخش بیستم: فهرست ها

 • فهرست ها در وردپرس
 • ساخت فهرست
 • نمایش فهرست
 • تنظیمات مربوط به فهرست ها

بخش بیست و یکم: سفارشی سازی

 • سفارشی سازی چیست و چرا استفاده می کنیم

بخش بیست و دوم: ابزارک ها

 •  ابزارک ها چیست و چرا استفاده می کنیم

بخش بیست و سوم: منوی تنظیمات

 • کاربا منوی تنظیمات
 • بخش های اصلی منوی تنظیمات
 • تنظیمات عمومی سایت
 • خواندن
 • نوشتن
 • رسانه
 • گفتگو
 • پیوند یکتا
 • حریم خصوصی

بخش بیست و چهارم: ابزار ها

 • ابزار ها چیست
 • درون ریزی
 • برون بری

دوره طراحی سایت با وردپرس عصر نخبگان

گذراندن دوره وردپرس شما را در طراحی سایت و راه اندازی سایت مسلط می سازد و پس از آن می توانید برای اخذ دو مدرک آموزشگاهی (ویژه استخدام و شرکت در آزمون های استخدامی داخل کشور) و مدرک فنی حرفه ای (با اعتبار بین المللی) اقدام نمایید.

کلاس آموزش وردپرس عصر نخبگان

اگر می‌خواهید وارد حوزه وب و طراحی سایت شوید کلاس آموزش وردپرس یکی از بهترین کلاس ها در حوزه طراحی سایت می باشد که به شما این اعتماد به نفس را می دهد که خیلی سریع وارد بازار کار شوید. دوره آموزش حضوری طراحی سایت وردپرس بدون کدنویسی یکی از دوره های کاربردی آموزشگاه کامپیوتر عصرنخبگان بوده و توانسته است تا حد زیادی کارآموزان این دوره را برای ورود به بازار کار کمک نماید.

عصرنخبگان نمایندگی رسمی سازمان فنی حرفه ای شرق و غرب تهران در دوره آموزشی طراحی سایت وردپرس که به صورت مقدماتی تا پیشرفته برای علاقه مندان به طراحی و ساخت سایت بدون کدنویسی برگزار میشود تمام سعی خود در جهت آموزش به صورت کاربردی و کاملا پروژه محور کرده است. در این دوره تمام آموزش ها براساس بازار کار و نمونه کارهای که در این دوره از دانشجویان دریافت می شود به عنوان نمونه کار در رزومه آنها قرار گرفته و می توانند در ورود به بازار کار برای معرفی خود از آنها بهره بگیرند.

خدمات ویژه کارآموزان دوره طراحی سایت با وردپرس عصر نخبگان

 1. تکرار دوره آموزشی با پرداخت 30 درصد شهریه دوره
 2. کاریابی کارآموزان به صورت کاملا حرفه ای
 3. اعطای گواهینامه معتبر با ارزش ترجمه
 4. ارائه فیلم های آموزشی کلاسهای وردپرس پس از اتمام هرجلسه به صورت کاملا رایگان
 5. استفاده از یک سیستم برای هر کارآموز
 6. انجام پروژه های متداول و تحلیل آنها
 7. پشتیبانی و بررسی مشکلات پیش آمده در سایت
 8. ارزیابی های عملکرد کارآموز در طی دوره
 9. طراحی و ساخت سایت وردپرس هر کارآموز مطابق با اهداف شخصی خودشان

انتخاب یک دوره آموزشی از میان چندین دوره کار آسانی نیست. برای انتخاب یک دوره مناسب، باید یک مقایسه ای در میان تمامی دوره‌هایی که در این زمینه هستند انجام شود. تیموتی کار شما را آسان کرده و برای آموزش هر موضوعی مقایسه و بررسی میان دوره ها را انجام داده است. برای انتخاب دوره طراحی سایت با سیستم محتوای وردپرس کافیست به صفحه آموزش وردپرس وارد شده و مقایسه و بررسی دوره‌ها را مشاهده کرده و دوره مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

فیلترها

موضوعات
قیمت - slider
-1000 تومان9099000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش