0
موضوعات
قیمت - slider
2900000 تومان14400000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش

دوره طراحی سایت با وردپرس عصر نخبگان

گذراندن دوره وردپرس شما را در طراحی سایت و راه اندازی سایت مسلط می سازد و پس از آن می توانید برای اخذ دو مدرک آموزشگاهی (ویژه استخدام و شرکت در آزمون های استخدامی داخل کشور) و مدرک فنی حرفه ای (با اعتبار بین المللی) اقدام نمایید.

کلاس آموزش وردپرس عصر نخبگان

اگر می‌خواهید وارد حوزه وب و طراحی سایت شوید کلاس آموزش وردپرس یکی از بهترین کلاس ها در حوزه طراحی سایت می باشد که به شما این اعتماد به نفس را می دهد که خیلی سریع وارد بازار کار شوید. دوره آموزش حضوری طراحی سایت وردپرس بدون کدنویسی یکی از دوره های کاربردی آموزشگاه کامپیوتر عصرنخبگان بوده و توانسته است تا حد زیادی کارآموزان این دوره را برای ورود به بازار کار کمک نماید.

عصرنخبگان نمایندگی رسمی سازمان فنی حرفه ای شرق و غرب تهران در دوره آموزشی طراحی سایت وردپرس که به صورت مقدماتی تا پیشرفته برای علاقه مندان به طراحی و ساخت سایت بدون کدنویسی برگزار میشود تمام سعی خود در جهت آموزش به صورت کاربردی و کاملا پروژه محور کرده است. در این دوره تمام آموزش ها براساس بازار کار و نمونه کارهای که در این دوره از دانشجویان دریافت می شود به عنوان نمونه کار در رزومه آنها قرار گرفته و می توانند در ورود به بازار کار برای معرفی خود از آنها بهره بگیرند.

خدمات ویژه کارآموزان دوره طراحی سایت با وردپرس عصر نخبگان

 1. تکرار دوره آموزشی با پرداخت 30 درصد شهریه دوره
 2. کاریابی کارآموزان به صورت کاملا حرفه ای
 3. اعطای گواهینامه معتبر با ارزش ترجمه
 4. ارائه فیلم های آموزشی کلاسهای وردپرس پس از اتمام هرجلسه به صورت کاملا رایگان
 5. استفاده از یک سیستم برای هر کارآموز
 6. انجام پروژه های متداول و تحلیل آنها
 7. پشتیبانی و بررسی مشکلات پیش آمده در سایت
 8. ارزیابی های عملکرد کارآموز در طی دوره
 9. طراحی و ساخت سایت وردپرس هر کارآموز مطابق با اهداف شخصی خودشان

انتخاب یک دوره آموزشی از میان چندین دوره کار آسانی نیست. برای انتخاب یک دوره مناسب، باید یک مقایسه ای در میان تمامی دوره‌هایی که در این زمینه هستند انجام شود. تیموتی کار شما را آسان کرده و برای آموزش هر موضوعی مقایسه و بررسی میان دوره ها را انجام داده است. برای انتخاب دوره طراحی سایت با سیستم محتوای وردپرس کافیست به صفحه آموزش وردپرس وارد شده و مقایسه و بررسی دوره‌ها را مشاهده کرده و دوره مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

پک طلایی حسابداری دوره ای جامع برای کسانی است که می خواهند به صورت کامل صفر تا صد مهارتهای لازم برای شغل حسابداری را به صورت عملی آموزش ببینند تا علاوه بر اینکه در پایان دوره مدرک معتبری دریافت می کنند؛ رزومه آنها نیز در زمان بررسی توسط مدیران واحدهای تجاری جز کامل ترین رزومه های دریافتی قرار گیرد. آموزشگاه عصرنخبگان یکی از  آموزشگاه های حسابداری با مدرک بین المللی واقع در شرق و غرب تهران چندین سال است که در این حوزه به صورت کاملا حرفه ای فعالیت می کند.

 

خدمات ویژه برای کارآموزان دوره پک طلایی حسابداری:

 1. اعطای 4 مدرک و گواهینامه معتبر
 2. ارائه فیلم های آموزشی هر جلسه از کلاس های کامپیوتر به صورت رایگان
 3. تکرار دوره حسابداری بازار کار و اکسل کاربردی تا یک مرتبه
 4. تهیه رزومه کاری تخصصی برای کارآموزان این دوره طبق زمان بندی های اعلامی
 5. کاریابی کاملا تخصصی و حرفه ای برای کارآموزان این دوره آموزشی
 6. برگزاری آزمون های عملی متعدد همسان با نیاز روز بازار کار حسابداری
 7. اساتید متخصص و با سابقه کاری مرتبط

فیلترها

موضوعات
قیمت - slider
2900000 تومان14400000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش