0
موضوعات
قیمت - slider
10000000 تومان10000000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش

به جرات میتوانیم بگوییم که بهترین دوره آموزش تخصصی شبکه سیسکو ایران در آموزشگاه فن آموزان در حال برگزاری میباشد. این دوره در 5 ترم مجزا و تخصصی زیر نظر اساتید مجرب این حوزه در مجموع به مدت 285 ساعت آموزش فوق تخصصی از صفر تا صد و به صورت حضوری برگزار میگردد.

شبکه سیسکو که یکی از مهم ترین و محبوب ترین فناوری های شبکه در جهان محسوب میشود، شامل طیف گسترده ای از تجهیزات و خدمات است که برای پیاده سازی و مدیریت شبکه های محلی و گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. متخصصان شبکه سیسکو، افرادی هستند که دانش و تجربه لازم برای نصب، پیکربندی و مدیریت شبکه های سیسکو را دارند. این متخصصان نقش کلیدی در نگهداری زیرساخت شبکه های سازمان ها و شرکت ها را ایفا می کنند.

ما در آموزشگاه فن آموزان سعی بر این داریم با برگزاری دوره های آموزشی جامع و کاربردی را از مقدماتی تا پیشرفته در زمینه شبکه سیسکو متخصصان واقعی در این زمینه را پرورش دهیم تا تحولی در این زمینه و در دانش متخصصان و علاقه مندان ایجاد کرده باشیم از این رو این تمامی سرفصل های استاندارد دوره سیسکو را به صورت صفر تا صد در دوره گنجانده ایم که به اختصار در ادامه به نحوه برگزاری ترم ها اشاره شده است.

فیلترها

موضوعات
قیمت - slider
10000000 تومان10000000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش