0
موضوعات
قیمت - slider
2800000 تومان4800000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش

در دوره معامله گری حرفه ای در بازارهای مالی چه آموزش داده می شود ؟

دوره معامله گری حرفه ای در بازارهای مالی اینوست یار، برای آن دسته از افرادی است که قصد دارند از طریق معامله گری در بازارهای مالی مانند بورس ایران، فارکس و ارزهای دیجیتال کسب درآمد کنند. در این دوره شما با اصول معامله گری حرفه ای و نحوه کسب سود به صورت بلند مدت در بازارهای مالی آشنا می شوید.این دوره حول محور روانشناسی و مدیریت سرمایه است و هیچ آموزشی از تحلیل تکنیکال یا بنیادی در این دوره وجود ندارد.

تحلیل تکنیکال، بنیادی یا روش های دیگر تصمیم گیری برای ورود و خروج به بازار بدون محتوای این دوره نه تنها اثر مثبتی در معاملات شما نخواهند داشت بلکه فقط ذهن شما را پیچیده می کند. تکنیکال و بنیادی مانند متریال ساخت یک ساختمان هستند و محتوای دوره معامله گری حرفه ای مانند نقشه و معماری ساخت معامله گری است. بدون محتوای این دوره نمیتوانید با ابزار و متریال تکنیکال یا بنیادی برای خود ساختمان معامله گری موفق خود را بسازید.

بدون شک، هزینه تجربه شخصی برای یادگیری مسیر صحیح معامله گری در بازارهای مالی، به قیمت عمر شما و پس اندازهای شما خواهد بود.

این دوره 100% برای افراد زیر کاربردی و الزامی است :

  1. افرادی که هنوز معاملات خود را شروع نکرده اند.
  2. افرادی که به تازگی معاملات خود را شروع کرده اند.
  3. افرادی که در بازارهای مالی دچار زیان شده اند و نتوانسته اند به صورت مستمر سود کنند.

این دوره آموزشی پیش نیاز شما برای تبدیل شدن به یک معامله گر حرفه ای است و اکیدا توصیه می کنیم بدون گذراندن این دوره آموزشی به هیچ عنوان در بازارهای مالی مانند بورس، فارکس یا ارزهای دیجیتال اقدام به خرید و فروش نکنید.

این دوره برای معامله گری در چه بازارهایی کاربرد دارد ؟

اساس معامله گری در تمام بازارهای مالی یکسان است و اگر می خواهید در بازارهای مالی مانند بورس، فارکس و ارزهای دیجیتال خرید و فروش کنید یا در حال حاضر در آن ها فعال هستید، این دوره 100% برای شما کاربردی خواهد بود.

دوره معامله گری حرفه ای پشتیبانی آنلاین دارد ؟

بله، از طریق ارسال پیام به پشتیبانی اینوست یار در تلگرام، جلسه آنلاین رفع اشکال با مدرس دوره به مدت 30 دقیقه برای شما هماهنگ خواهد شد. این جلسه می تواند از طریق تماس صوتی در اسکایپ یا چت تلگرام با مدرس دوره برگزار شود.

آیا این دوره بروزرسانی می شود ؟

بله، ما همواره سوالات کاربران را رسد می کنیم و سوالات پر تکرار را در قالب ویدیو جدید، به دروس همین دوره و در همین صفحه اضافه می کنیم. دروس جدید از طریق ایمیل، به اطلاع تمام افرادی که در این دوره ثبت نام کرده اند خواهد رسید.

  • واقعیت های معامله گری
  • نحوه کسب درآمد به عنوان معامله گر
  • مدیریت ریسک در معامله گری
  • شبیه سازی معاملات آتی یک معامله گر
  • تکنیک روانشناسی معامله گری
  • نحوه تعیین حجم هر معامله
  • راهنمای گام به گام معامله گری

پیش نیاز های این دوره

این دوره هیچ پیش نیازی ندارد اما بدون محتوای آن نمی توانید به عنوان معامله گر به صورت مستمر در بازارهای مالی مانند بورس ، فارکس و ارزهای دیجیتال سود کنید. هدف ما در اینوست یار، تربیت معامله گر است. به همین دلیل است که تمام نکات مهم و کاربردی معامله گری را به زبان ساده به شما آموزش می دهیم.

در صورت عمل نکردن به محتوای این دوره، ضمانت می کنیم که نمی توانید به عنوان معامله گر در بازارهای مالی به صورت مستمر سود کنید و به احتمال 80 – 90 درصد، سرمایه خود را از دست خواهید داد.

در دوره آموزش امواج الیوت پیشرفته آکادمی اینوست چه چیزی تدریس می‌شود ؟
دوره آنلاین آموزش امواج الیوت پیشرفته به زبان ساده اینوست یار، برای افرادی که قصد دارند تحلیل تکنیکال پیشرفته را به صورت حرفه ای یاد بگیرند کاربردی است.

سطح این دوره بسیار بالا است لذا این دوره آموزشی برای افراد مبتدی مناسب نیست. در صورتی که در دوره تحلیل تکنیکال مقدماتی و اندیکاتورهای مهم اینوست یار شرکت کرده‌اید، این دوره می‌تواند برای شما مفید باشد.

چنانچه شما هم در انتخاب دوره آموزشی امواج الیوت مردد هستید و هنوز نتوانسته اید دوره مناسب خود را انتخاب کنید، می‌توانید با مراجعه به قسمت آموزش امواج الیوت در سایت تیموتی بررسی و مقایسه دوره‌ها را مشاهده کرده و دوره مورد نظر خود را به راحتی انتخاب نمایید.

فیلترها

موضوعات
قیمت - slider
2800000 تومان4800000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش