0
موضوعات
قیمت - slider
0 تومان7800000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش

اغلب استراتژی‌هایی که معامله‌گران با آن‌ها کار می‌کنند یا در سیستم‌های گوناگون تحلیل تکنیکال از آن‌ها استفاده می‌کنند، زمانی صورت می‌گیرد که قیمت شکل گرفته و خرید و فروش توسط معامله‌گران دیگر انجام شده است. یکی از این استراتژی‌ها پرایس اکشن نام دارد.

در حقیقت می‌توان گفت که این استراتژی‌ها پس از بسته‌شدن کندل‌ها و بررسی الگو‌ها و اندیکاتور‌های گوناگون، کارآمد هستند.

معامله‌گران برای جلوگیری از ضرر و به‌دست‌آوردن سودِ بیشتر، از شیوه‌های گوناگونی نظیر ایچیموکو، نئوویو و هارمونیک کمک می‌گیرند. ولی مشکل اصلی در این است که استفاده از سیستم‌های گوناگون برای ترید، معامله‌گر را دچار سردرگمی می‌کند و شرایط استرس‌زایی را به وجود می‌آورد که در انتها منجر به تصمیمات هیجانی و نادرست و ضرر در معامله می‌شود.

در چند سال گذشته، تحلیل‌گر‌های بسیاری در بازار‌های گوناگون مالی نظیر بازار سرمایه، بازار ارز، بازار تبادل ارزهای خارجی و ارز‌های دیجیتال تمامی روش‌های تحلیل‌های تکنیکال را بررسی و آزمون و خطا کرده‌اند. اگر از آن‌ها سوال کنید که در نهایت کدام شیوه را بیشتر از سایر شیوه‌ها مطمئن‌تر، سود‌ده‌تر و جذاب‌تر می‌دانند، بی‌شک آن‌ها به شما شیوه‌ی پرایس اکشن را پیشنهاد می‌کنند. می‌توان گفت که در نهایت همه به‌سوی پرایس اکشن بازمی‌گردند، زیرا حرفه‌ای‌ترین، ساده‌ترین و کارآمد‌ترین سیستم استراتژی معاملاتی است که نه فقط در بازار ارز‌های دیجیتال بلکه در تمامی بازار‌های مالی کارآمد است.  به همین دلیل، ما در مجموعه‌ی حسینی فایننس تصمیم گرفتیم تا دوره جامع پرایس اکشن را برای شما کاربران عزیز آماده کنیم.

چنانچه به دنبال یادگیری آموزش پرایس اکشن هستید و انتخاب یک دوره از میان دوره‌های مختلف برای شما سخت است، تیموتی این کار را برای شما آسان کرده و می‌‌توانید با مراجعه به صفحه آموزش پرایس اکشن به راحتی دوره مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

دوره آموزش فارکس حسینی فاینانس

بازار «فارکس» (Forex) یکی از بازارهای مالی و سرمایه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گذاری بین‌المللی به شمار می‌آید و برای کسانیکه به دنبال کسب درآمد و سودهای دلاری هستند، بسیار جذاب است. این بازار برای خرید و فروش برخی از انواع ارزهای خارجی ایجاد شده و توانسته نظر بسیاری از سرمایه‌گذاران را به خود جلب کند. این بازار با بیشترین حجم معاملات روزانه، بزرگترین بازارمالی در جهان است. این بازار به طور روزانه تقریبا ۲۵ میلیارد دلار گردش مالی را ثبت می‌کند.

برای ورود به بازار فارکس، لازم است با انواع ارزها و جفت‌ارزها آشنا باشید و نحوه معامله آن‌ها را بدانید. در این بازار، ارزها با نمادهای مالی مختلف در قالب جفت‌های معاملاتی معامله می‌شوند. امکان فعالیت دراین بازار برای ایرانیان نیز وجود دارد. تعدادی از کارگزاری‌های معتبر خارجی هستند که به سرمایه‌گذاران ایرانی در این زمینه خدمات ارائه می‌دهند.

از ویژگی‌های بازار فارکس می‌توان به غیرمتمرکز بودن آن اشاره کرد. معاملات در این بازار به‌صورت الکترونیکی انجام می‌شوند و امکان دسترسی برای همه معامله‌گران در سراسر جهان وجود دارد. بازار تبادل ارزهای خارجی یا همان فارکس با آغاز ساعات کاری در سیدنی شروع به فعالیت می‌کند، سپس در توکیو و لندن ادامه پیدا کرده و با اتمام روز کاری در نیویورک به فعالیت خود خاتمه می‌دهد.

اگر به دنبال یادگیری بازارهای مالی و به خصوص یادگیری فارکس هستید، می‌توانید با مراجعه به قسمت آموزش فارکس در سایت تیموتی، دوره‌های مختلف را بررسی کرده و دوره موردنظر خود را انتخاب نمایید.

فیلترها

موضوعات
قیمت - slider
0 تومان7800000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش