0
موضوعات
قیمت - slider
-1000 تومان12099000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش

این دوره برای افرادی مناسب است که در حوزه مدیریت منابع انسانی تجربه کاری (حدود یک سال) یا دانش اولیه مرتبط با این حوزه را دارند تا بتوانند با مباحث مطرح شده ارتباط بگیرند و قدم به قدم با آن پیش روند. در این دوره با کلیات ساختار منابع انسانی و زیرسیستم‌های اصلی این حوزه بیشتر آشنا می‌شویم؛ سپس به سراغ مفاهیم مرتبط با فرهنگ سازمانی، مدیریت عملکرد، توسعه و آموزش و جبران خدمات خواهیم رفت. برای این بوت‌کمپ نیاز است که بتوانید در طول هفته حدود ۱۵ ساعت زمان‌ بگذارید و یک یا دو روز در هفته (دوشنبه‌ها از ساعت 12 تا ۱۹ به همراه یک پنج‌شنبه) را در رهنما کالج حضور داشته باشید. محتوای آموزشی این دوره به صورت کارگاه‌های حضوری و وبینارهای آنلاین تهیه شده است و در کل این مسیر نیز منتورهای تیمی همراه شما هستند تا هر کجا سوال یا نیاز به راهنمایی داشتید، به شما کمک کنند. در طول دوره مباحث آموزش داده شده را به صورت تیمی بر روی یک پروژه عملی نیز تمرین خواهید کرد تا بتوانید موضوعات فرا گرفته شده را به عنوان یک «کارشناس منابع انسانی» بخوبی یادبگیرید و از آن استفاده کنید.

در رهنماکالج، آموزش بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ) با تمرکز بر کار عملی و دانش کاربردی برنامه‌ریزی می‌شود. ما می‌دانیم که سال به سال و گاهی حتی ماه به ماه، دنیای دیجیتال تغییر می‌کند و ابزارها و روش‌های تازه به وجود می‌آیند. بنابراین در هر دوره، برنامه آموزشی را طوری طراحی می‌کنیم که به‌روز باشد و بتوانید در آن تمرین‌های واقعی حل کنید و مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار را به دست بیاورید. اگر به دنبال دوره دیجیتال مارکتینگ ویژه‌ای می‌گردید که مسیر این شغل پیچیده ولی جذاب را به شما نشان دهد، یا اگر دانشِ این حوزه را دارید اما کار عملی را تجربه نکرده‌اید، بوت‌کمپ‌های حوزه دیجیتال رهنماکالج می‌توانند به شما کمک کنند تا از اساتید و منتورهای هر دوره، علم به‌روزِ دیجیتال مارکتینگ را یاد بگیرید و با پروژه‌های واقعی، دانش خودتان را به مرحله عمل برسانید.

چنانچه علاقه‌مند به فضای دیجیتال و یادگیری دیجیتال مارکتینگ هستید، می‌توانید با مراجعه به صفحه آموزش دیجیتال مارکتینگ در سایت تیموتی بررسی و مقایسه دوره‌های مختلف را مشاهده کرده و دوره مورد نظر خود را به راحتی انتخاب نمایید.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

فیلترها

موضوعات
قیمت - slider
-1000 تومان12099000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش