0
موضوعات
قیمت - slider
1200000 تومان18000000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش

مهره‌های صفحۀ بازی‌تان را چگونه انتخاب می‌کنید؟

اگر بدانید این مهره‌های تیمتان هستند که در نهایت بازی شما را به‌سوی برد یا باخت پیش می‌‌برند، در  شناسایی و گزینش آن‌ها  سعی می‌کنید بسیار هوشمند باشید.

انتخاب آگاهانۀ اعضای تیم، انتقال فرهنگ سازمانی و جامعه‌پذیر نمودن آن‌ها، چینش صحیح مسیر شغلی آن‌ها و درنهایت تلاش برای حفظ و نگهداری افراد تاثیرگذار و مهم در سازمان، مهارت‌هایی هستند که مدیران منابع انسانی و صاحبان کسب‌وکار  لزوما باید به آن‌ اشراف داشته باشند. دوره جامع منابع انسانی آریانا به شما یاری می‌رساند تا هوشمندانه انتخاب کنید و آگاهانه به کار بگیرید…

نگاهی به دوره جامع منابع انسانی

مدیریت منابع انسانی ، رویکردی استراتژیک و جامع برای مدیریت افراد است که کلیه مسائل مربوط به افراد در یک سازمان را مدیریت می‌کند. این رویکرد شامل پاداش و مزایا، استخدام، مدیریت عملکرد، توسعه سازمان، ایمنی، تندرستی، انگیزه کارکنان، ارتباطات، سیاست‌گذاری و آموزش است که البته صرفاً محدود به موارد ذکر شده نیست. از آنجا که سازمان‌های موفق را افراد خوشحال، متخصص و متعهد می‌سازند، ما در مدرسه کسب‌وکار آریانا دوره جامع منابع انسانی را طراحی و اجرا کرده‌ایم تا دانش‌پذیران دوره با آموزش منابع انسانی بتوانند با دانشی جامع و دیدی وسیع در پایان دوره بتوانند به مدیریت حرفه‌ای‌تر منابع انسانی سازمان خود بپردازند.۱

دوره توسعه و مدیریت محصول موسسه آریانا

توسعه محصول به معنای تمام فرایندی است که از ایده‌پردازی گرفته تا عرضه محصول و فراتر از آن را در برمی‌گیرد. چه در حال عرضه یک محصول جدید با برند خود باشید و چه محصولی قدیمی‌تر را بهبود بدهید، چرخه توسعه محصول مدت‌ها پیش از ساخت خود محصول آغاز می‌شود. این فرایند گستره‌ای وسیع را در بر می‌گیرد: از بارش فکری برای پدید آمدن مفهوم اولیه گرفته تا برنامه‌ریزی استراتژیک، ساختن و عرضه به بازار و سپس سنجش ابعاد موفقیت کار.

اگر به دنبال یادگیری مدیریت محصول هستید، تیموتی برای شما بررسی و مقایسه دوره‌های مختلف در این زمینه را در قسمت آموزش مدیریت محصول قرار داده است. با مراجعه به این صفحه و مشاهده مقایسه دوره‌ها با هم، به راحتی دوره موردنظر خود را انتخاب نمایید.

 

فیلترها

موضوعات
قیمت - slider
1200000 تومان18000000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش