0
موضوعات
قیمت - slider
12680000 تومان12680000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش

دوره آموزش عکاسی ویژه بازار کار پویا اندیش

چرا  آموزش عکاسی ؟ تا حالا به ثبت کردن لحظات و ماندگار کردن خاطرات فکر کردید ؟اگر بدانید راهی برای انجام این کار وجود دارد که در عین حال می‌توانید از آن کسب درآمد هم داشته باشید حاضر به امتحانش هستید؟ شرکت در دوره آموزش عکاسی همان راه است.
دوره آموزش عکاسی پویا اندیش که بر اساس بازار کار این رشته طراحی شده است، شما را تا یادگیری کامل و ثبت لحظات ماندگار همراهی می‌کند. امتحان کردن این راه شروع فصل جدیدی از زندگی شما به عنوان یک هنرمند خواهد بود. آموزش عکاسی از شما یک آرتیست می‌سازد. آرتیستی که می‌تواند علاوه بر جایگاه اجتماعی بالا در جامعه، استقلال مالی نیز داشته باشد و حتی با وجود تورم و بیکاری، زندگی دلخواهش را بسازد.  ساختن این زندگی از جایی شروع ‌میشود که ترس را کنار بگذارید.
اگر جسارت و اعتماد به نفس شروع کلاس عکاسی را نداشته باشید هیچ چیز تغییر نخواهد کرد و چند سال بعد با حسرت به نقطه‌ای که الان هستید فکر و آرزو می‌کنید که ای کاش آن موقع که وقت و انرژی داشتید برای رسیدن به خواسته‌هایت قدم برمی‌داشتید و آموزش عکاسی را جدی می‌گرفتید.
حالا اگر جسارت ساختن رویا‌های خود را دارید و می‌خواهید بدانید آن راه جادویی چیست حتما این ویدئو را تماشا کن.

چنانچه به دنبال یادگیری هنر دلنشین عکاسی هستید، می‌توانید قسمت آموزش عکاسی که شامل دوره‌های مختلف عکاسی هست را مشاهده نمایید و دوره موردنظر خود را انتخاب کنید.

خیلی وقت‌ها فکر می‌کنیم که ای کاش می‌توانستیم در یک لحظه خاص بمانیم، یا لحظات بخصوصی را برای همیشه در برابر نگاه خود‌ ذخیره کنیم.
لحظه‌ای را تصور کنید که در جمع کسانی‌ که دوستشان داری نشسته‌اید، صدای خنده‌ در فضا پیچیده، دلتان می‌خواهد این لحظات هیچ‌وقت تمام نشوند.
یا وقتی به مکان جدیدی رفته و آنقدر از آن فضا لذت می‌برید که دوست دارید زمان متوقف شود و آن قاب تا ابد جلوی چشمان‌تان بماند . آموزش عکاسی چاره کار شماست!

عکس‌ها چه به شکل کاغذی و چه به شکل غیرکاغذی همان چیزهایی هستند که به راحتی می‌توانند شما را به لحظات خاص برگردانند و لحظاتی که می‌خواهید را تا ابد برای‌ شما حفظ کنند.

در کلاس عکاسی ، هنری را می‌آموزید که می‌تواند برای خودتان یا افراد دیگر خاطره‌سازی و لحظات جذاب را حفظ کنید.
دوره عکاسی به شما این فرصت را می‌دهد تا بتوانید تک تک لحظات قشنگ زندگی خود را برای همیشه ثبت کنید و یا به عنوان یک عکاس حرفه‌ای، ثبت زیبایی‌های زندگی‌ دیگران را در یک قاب به آن‌ها هدیه دهید. و البته بتوانید از دوره آموزش عکاسی کسب درآمد کنید.
اما این هنر نیز مثل هر مهارت دیگری احتیاج به آموزش حرفه‌ای و اصولی دارد.

برای مقایسه و بررسی این دوره با دیگر دوره‌ها می‌توانید قسمت آموزش عکاسی سایت تیموتی را مشاهده نمایید.

فیلترها

موضوعات
قیمت - slider
12680000 تومان12680000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش