0
موضوعات
قیمت - slider
3900000 تومان48000000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش

آیا تا به حال کسی به شما گفته است که یک ربات معامله گر می تواند تمام کارها را برای شما انجام دهد در حالی که شما فقط می نشینید و شاهد رشد سود خود هستید؟ تصور کنید از هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل داده‌ها و تصمیم‌گیری بهینه معاملاتی استفاده می‌کنید، همه اینها با کلیک یک دکمه. خب، اینجا یک راز وجود دارد: پایتون، یکی از همه کاره ترین زبان های برنامه نویسی، همه چیز را ممکن می کند. این مقاله به شما درک عمیق‌تری از اینکه چرا پایتون اولین انتخاب برای تحلیل بازار مالی و معامله گری الگوریتمی است و اینکه چگونه یادگیری پایتون می‌تواند تجربه معاملاتی شما را متحول کند، به شما ارائه می‌دهد.

 

مهم‌ترین ویژگی دوره آموزشی ساخت ربات معامله گر

  • آموزش پروژه محور و عملی
  • مشاوره تخصصی برای تمام شرکت کنندگان در دوره
  • بررسی تمام معیارهای سودآوری ربات معامله گر در آینده
  • ارائه نکات طلایی مدیریت سرمایه و اطمینان از عدم ضرر ربات
  • رسیدن به یک سیستم سودآور برای معامله خودکار در بازار‌های مالی

آموزش معاملات الگوریتمی با پایتون شامل مباحث پیشنیاز برای علم داده و یادگیری ماشین است. این آموزش از مرحله ی آموزش مقدماتی پایتون، تا کار با ماتریس ها و نمودارها و تحلیل جداول داده عددی را در برمی گیرد. کاربرد این مباحث در تحلیل بازارهای مالی موارد زیر است:

  • نحوه کار با آرایه های عددی :کاربرد در داده های کندل استیک و اندیکاتورها
  • ورودی و خروجی داده های جداول: ذخیره و فراخوانی داده های بازار
  • ترسیم نمودار با پایتون: تجزیه و تحلیل داده های اقتصادی و بازار مالی
  • بهینه سازی توابع پیچیده: بیشینه سودآوری ربات های معامله گر
  • پیش پردازش ماتریس داده ها: آماده سازی داده برای مدل یادگیری ماشین پیش بینی سری های زمانی در بازارهای مالی

با کد زنی و تمرین مباحث این آموزش، شما آمادگی ساخت یک ربات معامله گر را خواهید داشت. پس از گذراندن این دوره آموزشی می‌توانید به سراغ آموزش بعدی آرادفین یعنی « آموزش ساخت ربات معامله گر با پایتون » بروید. در آن آموزش یک سیستم بک تست ربات های معامله گر طراحی خواهیم کرد. خواهید دید که چطور مهارت هایی که در آموزش مقدماتی دیده اید به ساخت یک انجین بک تست، بهینه سازی پارامترها و تست های استحکام ربات معامله گر شما کمک می کند.

 

کسب درآمد از مهارت معاملات الگوریتمی در پایتون

دانشجویان این دوره مهارت تحلیل داده را کسب می کنند. کاربردهای علم داده گسترده و متنوع است، از تجارت و امور مالی گرفته تا مراقبت های بهداشتی و علوم اجتماعی. به عنوان مثال، علم داده برای تجزیه و تحلیل رفتار مشتری، پیش‌بینی فروش، بهینه‌سازی زنجیره‌های تامین، تشخیص تقلب، تشخیص بیماری‌ها و درک روندهای اجتماعی استفاده می‌شود. پس از گذراندن این دوره باید خوشحال باشید! زیرا می توانید یادگیری کتابخانه های هوش مصنوعی، یعنی TensorFlow و PyTorch را شروع کنید!

فیلترها

موضوعات
قیمت - slider
3900000 تومان48000000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش