0
موضوعات
قیمت - slider
3490000 تومان3990000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش

کنند تا به وسیله آن در بازارهای مالی ترید کنند. استراتژی معاملاتی در واقع سبکی است که تریدرها به آن طریق ارزهای دیجیتال را خرید و فروش می‌کنند. استراتژی‌های متنوعی نظیر ریلیتیو، استراتژی محمد فاموریان(موکو)، سه تفنگ دار و غیره یافت می‌شوند. تریدرها باید با توجه به سطح دانش و اطلاعاتشان در بازار ارزهای دیجیتال یکی از این استراتژی‌ها را انتخاب کنند. برای درک بیشتر استراتژی معاملاتی به این مثال دقت کنید. بازارهای مالی و سرمایه گذاری را مانند یک جنگ تصور کنید، قطعاً در این نبرد، افرادی که پیش از ورود به نبرد آمادگی لازم برای وقوع هرگونه اتفاقی را داشتند و از پیش‌تر خود را آماده کردند، از این نبرد جان سالم به در می‌برند. حتماً تا به حال شما هم شنیده‌اید که شخصی سرمایه خود را در بازارهای مالی از دست داده است و یا خاطرات دیگری از این قبیل.

سالانه افراد بسیاری وارد بازارهای مالی می‌شوند که طبق تحقیقات انجام شده، 90 درصد آن‌ها شکست می‌خوردند و در نهایت ضررهای مختلفی را متحمل می‌شوند. اما رمز موفقیت آن 10 درصد دیگر چیست؟ پاسخ این سوال تنها در یک کلمه خلاصه می‌شود و آن هم «استراتژی» است. استراتژی نه تنها در بازارهای مالی جز مهم‌ترین اولویت‌ها است، بلکه در دنیای واقعی نیز یک اصل مهم است. در ادامه این نوشتار شما عزیزان را با یکی از برترین دوره‌های آموزشی استراتژی معاملاتی، استراتژی ارز دیجیتال و استراتژی فارکس آشنا خواهیم کرد.

ترید کردن بدون استراتژی، یعنی خود را به دست شانس بسپارید و با جمله معروف “خدا بزرگه” وارد معامله شوید. قطعا هر تریدری اشتباه می‌کند و ممکن است تریدهای او با ضرر و شکست مواجه شود. اما تریدری موفق است که نسبت موفقیت‌ها و سودهایش از ضررهایش بیشتر باشد. با داشتن استراتژی معاملاتی که محمد فاموریان بارها آنها را به کار گرفته و مورد آزمایش قرار داده، شما می‌توانید در زمان مناسب از استراتژی ها استفاده کرده و از بازار ارز دیجیتال یا فارکس سود زیادی بدست بیاورید.

در این دوره آموزشی فوق العاده‌ محمد فاموریان 5 استراتژی برای بازار ارز دیجیتال و 5 استراتژی برای بازار فارکس در اختیار شما قرار می‌دهد. کافی است که آشنایی پایه با بازار و همچنین تحلیل تکنیکال داشته باشید و بعد از آن کار تمام است! از محمد فاموریان استراتژی معاملاتی را آموزش ببینید و از آنها استفاده کنید. قطعا با به کارگیری استراتژی معاملاتی، بیش از 80% مواقع در تریدهای خود موفق خواهید بود.

دوره آموزشی استراتژی معاملاتی

دوره آموزشی استراتژی معاملاتی یک دوره صفر تا صد آموزشی است که شامل استراتژی خصوصی استاد فاموریان می‌باشد. این دوره آموزشی صرفا یک دوره آموزشی نیست؛ چرا که استراتژی که استاد فاموریان از استفاده می‌کنند در آن قرار گرفته است. استاد فاموریان در این دوره آموزشی تلاش کرده است که بهترین استراتژی‌های معاملاتی را به شما عزیزان آموزش دهد.  نام دوره را فرمول تضمینی درآمد دلاری گذاشته‌ایم چرا که واقعا برای تریدرهایی که برای معاملات خود استراتژی دارند، تضمین درآمد نیز وجود دارد. تمامی استراتژی‌های تدریس شده در این دوره حاصل سالها تجربه، شکست و آزمون و خطا شخص «محمد فاموریان» بوده که قرار است در این دوره آموزشی به صورت دقیق به آنها بپردازیم.

در این دوره می‌خواهیم برای هر موقعیتی از بازار(چه نزولی چه صعودی) فرمولی تعریف کنیم که با بررسی هر رمزارز، بتوانید از فرمول‌ها(یا استراتژی‌ها) با تضمین و یا وین ریت بالای 80% معامله خود را باز کنید. این دوره شامل 8 استراتژی مختلف برای بازار ارزهای دیجیتال و 7 استراتژی برای بازار فارکس می‌باشد که هر کدام در موقعیت‌ها و شرایط مختلفی از بازار کاربرد دارند.

استراتژی هولد کردن ارز دیجیتال

هولد کردن یک دارایی دیجیتال یکی از استراتژی‌های معاملاتی است که تریدرها از این طریق کسب درآمد می‌کنند. افرادی که جرئت ریسک کردن در بازار ارزهای دیجیتال را ندارند به سراغ این روش می‌روند. این افراد دارایی دیجیتالی را خریداری می‌کنند و پس از مدتی طولانی و زمانی که ارزش آن چند برابر شد، آن را به فروش می‌رسانند. هدف چنین تریدرهایی بلندمدت است و معمولاً درآمد خوبی از این طریق کسب می‌کنند. تغییرات ناگهانی که در بازار ارزهای دیجیتال رخ می‌دهد برای این افراد اهمیت زیادی ندارد؛ چرا که نوع سرمایه‌گذاریشان بلند مدت است. افرادی که چنین استراتژی را انتخاب می‌کنند؛ هولدر می‌نامند. این استراتژی مزایا و معایبی برای استفاده کنندگان این روش دارد که در ادامه به توضیح آن‌ها خواهیم پرداخت.

مزایای استراتژی هولد کردن ارز دیجیتال

 • ریسک پایین
 • تغییرات ناگهانی بازار اثری بر هولد کردن ندارد.

معایب استراتژی هولد کردن ارز دیجیتال

 • ممکن است ارزش دارای در دراز مدت نصف شود.
 • نقد شوندگی ممکن است کمی با مشکل روبرو شود.

هولد کردن برای سرمایه گذاری بلند مدت بسیار مناسب است و اگر تحلیل خوبی بر روی دارایی مورد نظر انجام شود، سود خوبی در آخر کسب خواهید کرد.

استراتژی ترید روزانه

بیشتر تریدرهای امروزی به دنبال سود کم اما در بازه‌های زمانی کوتاه هستند. این افراد استراتژی ترید روزانه را به عنوان استراتژی معاملاتی خود انتخاب می‌کنند. تریدرهایی که چنین روشی را انتخاب می‌کنند در تایم فریم‌های کوتاه مدت دست به خرید و فروش ارزهای دیجیتال می‌زنند. ممکن است سود دریافتی استراتژی روزانه کمتر از هولد کردن باشد؛ اما چنین چیزی نیست. این افراد از طریق روش‌های مختلفی دست به خرید و فروش دارایی‌هایی دیجیتال می‌زنند که بررسی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال است. این افراد تحولات کوچک بازار ارزهای دیجیتال را بررسی می‌کنند و با توجه به آن‌ها دارایی را خریداری و یا به فروش می‌رسانند. تریدرهایی که استراتژی ترید روزانه را انتخاب می‌کنند بهتر است که بر روی ارزهای پر نوسان سرمایه گذاری کنند. افرادی که قصد دارند از چنین استراتژی استفاده کنند باید ویژگی‌های زیر را داشته باشند.

 • دانش کافی از بازار ارزهای دیجیتال داشته باشند.
 • آشنایی با مفاهیم تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال
 • سرمایه گذاری بخشی از دارایی‌هایشان در بازار ارزهای دیجیتال
 • آشنایی داشتن با معاملات نوسان، آربیتاژ(Arbitrage) و معاملات مبتنی بر اخبار

استراتژی آربیتاژ(Arbitrage)

آربیتاژ(Arbitrage) یکی از استراتژی‌های معاملاتی است که تریدرها برای سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال از آن استفاده می‌کنند. افرادی که سایقه زیادی در بازار ارزهای دیجیتال دارند با این روش آشنایی دارند؛ چرا که ار روش‌های قدیمی سرمایه‌گذاری در این بازار به شما می‌آید. نحوه درآمد زایی از این روش به وسیله اختلاف قیمتی است که برای دارایی دیجیتال رخ می‌دهد. یادگیری این روش ساده است، تریدر در این حالت یک دارایی دیجیتال را خریداری می‌کند و در زمانی که ارزش آن بیشتر شد آن را به فروش می‌رساند. همچنین تریدر می‌تواند از یک صرافی دارایی دیجیتال را با قیمت پایین‌تری خریداری کند و سپس در صرافی دیگری با قیمت بالاتری به فروش برساند.

این استراتژی در دسته استراتژی‌های کوتاه مدت جای دارد و ریسک کمتری دارد. استرس خرید و فروش دارایی‌های دیجیتال با این استراتزی کم می‌باشد. افرادی که با مفهوم تحلیل تکنیکال آشنایی ندارند و به تازگی وارد بازار ارزهای دیجیتا شده‌اند، می‌توانند از این روش معاملاتی کسب درآمد کنند. این استراتژی انواع مختلفی دارد که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت:

 • خرید و فروش بین صرافی‌ها: در این حالت تریدر یک دارایی را از یک صرافی را با قیمت پایین خریداری می‌کند و در صرافی دیگری با قیمت بالاتر به فروش می‌رساند.
 • معامله مکانی: معامله‌گر ارزهای خود را در صرافی کشورهای مختلف به فروش می‌رساند تا سود بیشتری دریافت کند.
 • آربیتاژ(Arbitrage) در صرافی‌های غیرمتمرکز مختلف: تریدر می‌تواند از طریق تبدیل ارز دیجیتال خود در یک صرافی غیرمتمرکز به یک صرافی متمرکز سود زیادی کسب کند.
 • آمار: سرمایه گذاران برای کسب سود بیشتر ار زوش‌های آماری و محاسباتی استفاده می‌کنند.

دوره آموزش صفر تا صد ارز دیجیتال فاموریان

افراد علاقه‌مند به خرید دارایی‌های دیجیتال بایستی اطلاعات کاملی از انواع دارایی‌های دیجیتال داشته باشند؛ چرا که ریسک معامله در بازار ارزهای دیجیتال بسیار بالا است. دوره آموزشی ارز دیجیتال فاموریان یکی از راه‌هایی است که تریدرها می‌توانند در کمترین زمان ممکن اطلاعات لازم برای فعالیت در این بازار پیدا کنند.

 چرا دوره آموزشی ارز دیجیتال فاموریان بخرم؟

دروه‌های آموزشی ارزهای دیجیتال حاوی اطلاعاتی درباره بازار ارزهای دیجیتال و نحوه ترید کردن در این بازار است. دلایلی که شما را ممکن است به خرید دوره ارز دیجیتال ترغیب و مجاب کند عبارت است از:

 • شناخت بهتر بازار: بازار ارزهای دیجیتال پر از مفاهیم و بخش‌های متعددی است. دوره آموزشی ارزدیجیتال به شما این کمک را می‌کند تا مفاهیم همچون بلاک چین، صرافی‌ها و غیره را یاد بگیرید.
 • شناخت بهتر ارزهای دیجیتال: نزدیک به 24 هزار ارز دیجیتال در بازار ارزهای دیجیتال وجود دارد که تعداد کمی از آن‌ها ارزش سرمایه گذاری دارند. در این دوره به خوبی یاد خواهید گرفت که چه دارایی‌ها برای سرمایه گذاری مناسب‌ترند.
 • سرمایه گذاری هدفمند: سرمایه گذاری هدفمند در بازار ارزهای دیجیتال مستلزم داشتن اطلاعات کافی و دقیق درباره ارزهای دیجیتال، بازار ارزهای دیجیتال و نحوه سرمایه گذاری است. افرادی که قصد سرمایه گذاری در این بازار را دارند با استفاده از این دوره آموزشی می‌توانند در این بازار فعالیت کنند.
 • یادگیری ترید در بازار ارزهای دیجیتال: ترید اصولی و حرفه‌ای در بازار ارزهای دیجیتال نیاز به داشتن اطلاعات کامل و سال‌ها تجربه در بازار ارزهای دیجیتال دارد. محمد فاموریان در دوره آموزشی ارز دیجیتال خود تجربیات شخصی خود را در اختیار شما قرار داده است.

سرفصل های دوره ارز دیجیتال فاموریان

دوره آموزشی ارز دیجیتال محمد فاموریان یک دوره صفر تا صد می‌باشد. تریدرها و یا علاقه‌مندان به سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال به طور کامل با این بازار آشنا می‌شوند. سرفصل‌هایی که در این دوره آموزشی قرار گرفته شامل دوازده فصل است.  سرفصل‌های دوره آموزشی ارزهای دیجیتال عبارت است:

 1. مبانی بلاک چین و ارزهای دیجیتال
 2. کیف پول ارزهای دیجیتال
 3. نحوه خرید و فروش ارزهای دیجیتال
 4. آموزش جامع ترید در صرافی بایننس
 5. آموزش جامع کار با صرافی یونی سواپ
 6. آموزش جامع کار با صرافی کوینکس
 7. آموزش جامع تحلیل فاندامنتال
 8. آموزش جامع تحلیل تکنیکال
 9. استخراج و استیکینگ
 10. نکات طلایی ترید و سرمایه گذاری
 11. آموزش جامع ترید در صرافی جایگزین بایننس
 12. آموزش رایگان متاورس

 

بعد از گذراندن دوره آموزشی ارز دیجیتال فاموریان می توانید:

 • به خوبی بازار و ارزهای دیجیتال را تحلیل کنید و موقعیت خرید یا فروش را تشخیص دهید
 • وارد معاملات مختلف شوید و از استراتژی‌های فوق العاده استفاده کنید
 • ترید کنید و به صورت روزانه کسب درآمد کنید
 • در صرافی‌های آنلاین ثبت نام کنید و معاملات مختلفی ایجاد کنید
 • به بهترین شکل ممکن تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال کنید
 • ارزهای دیجیتال را استخراج و استیکینگ کنید
 • موقعیت‌های عالی را تشخیص دهید و سودهای کلان بدست آورید

چنانچه برای شما هم انتخاب یک دوره از میان دوره‌هایی که به آموزش ارز دیجیتال و بازارهای مالی می‌پردازند سخت است، می‌توانید با مراجعه به صفحه آموزش ارز دیجیتال در سایت تیموتی، بررسی و مقایسه دوره‌های مختلف را مشاهده کرده و دوره موردنظر خود را به راحتی انتخاب نمایید.

فیلترها

موضوعات
قیمت - slider
3490000 تومان3990000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش