0
موضوعات
قیمت - slider
3490000 تومان7090000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش

شما صاحب یک سایت فروشگاهی هستید یا خدمات سئو برای یک سایت فروشگاهی ارائه میدهید، حال سوال من از شما این است که:

– میدانید دقیقا چطور بیشترین میزان کاربر و مشتری را وارد سایت خود کنید؟
– میدانید چطور کاربران سایت خود را به مشتریان وفادار تبدیل کنید؟
– میدانید چطور بهتر از وب سایت رقبا عمل کرده و در نتایج گوگل به عنوان اولین سایت نمایش داده شوید؟ حتی بالاتر از دیجی کالا و ترب و ایمالز؟
-چگونه نرخ فروش وبسایت خود را چندین برابر افزایش دهید؟

دوره سئو سایت فروشگاهی سایت seoedu

بعد از 6 سال کار تجربی و انجام پروژه های بزرگ موفق و ناموفق، تصمیم گرفتم تا یک دوره جامع و تخصصی ویژه سایت های فروشگاهی راه اندازی کنم.

همانطور که میدانید سئو سایت های فروشگاهی سختی بسیار بیشتری نسبت به سایت های خدماتی و عادی رو دارند و خیلی از دوستانی که در زمینه سئو فعالیت دارند، سئو سایت فروشگاهی برای آن ها بسیار سخت و پیچیده بوده است.

در این دوره قصد دارم تا از قدم 0 تا 100 سئو سایت فروشگاهی را برای شما باز کرده و باهم به صورت کاملا عملی، سئو یک سایت فروشگاه را جلو ببریم.

داستان از اینجا شروع می شه که ما تو این دوره یک سایت فروشگاهی رو با کیورد ریسرچ آغاز میکنیم…

 این دوره به درد منم میخوره؟

این دوره مناسب شماست اگه:

بعد از 6 سال کار تجربی و انجام پروژه های بزرگ موفق و ناموفق، تصمیم گرفتم تا همه تجربیات خودم را در یک دوره آموزشی، ارائه بدهم تا تو علاوه بر استفاده از تجربه من برای رسیدن به رتبه 1 گوگل، بتونی برای خودت درآمد داشته باشی و حتی با تیم سازی بتونی کسب وکارت رو توسعه بدی! در دوره سئو مستر صفر تا صد سئو رو بهت آموزش میدم. طبق دستورالعملی که در این دوره دریافت میکنی، قدم به قدم از اولین اقدام برای سئو وب سایت باهم شروع میکنیم و تا رسیدن به رتبه یک در نتایج گوگل در کنارت هستیم. دوره آموزشی سئومستر، یک دوره آموزشی کامل و پروژه محوره تا علاوه بر آموزش اصولی ترند ترین مهارت دیجیتال مارکتینگ، تجربه خوبی هم برای ورود به بازار و گرفتن پروژه های سئو به دست بیاری.

دوره سئو؛ کارآمدترین روش برای رونق کسب و کار

سئو به مجموعه کارهایی گفته می‌شود که باعث بهینه‌سازی موتور جستجو و افزایش کیفیت و همچنین بالا رفتن کمیت ترافیک وب سایت به وسیله بالا بردن دید وب سایت یا صفحه وب برای جستجوگران یک موتور جستجوگر انجام می‌شود. در واقع سئو به بهبود نتایج پرداخت نشده در گوگل می‌پردازد. برای آنکه یک سایت بهتر دیده شود، لازم است به سئو آن پرداخته شود. در ادامه به معرفی دوره جامع آموزش سئو و همچنین اهمیت سئو می­پردازیم.

اهمیت دوره سئو 

یکی از راه‌های مهم در بازاریابی کسب‌ و کارهای آنلاین و در بستر اینترنت، سئو SEO است. احتمالا بارها و بارها نام سئو را شنیده‌اید؛ اما سئو چیست؟ سئو مخفف Search Engine Optimization است. به فارسی می‌شود: بهینه سازی موتور‌های جستجو. سئو یا همان بهینه ساز موتور جستجو به معنای این نیست که ما موتور جستجو را فریب می‌دهیم یا بخواهیم کاری غیر اخلاقی را انجام دهیم در واقع ما در آموزش سئو یاد می‌گیریم با روش‌ها و اصول سئو، سایت را بالا بیاوریم و باعث دیدن شدن آن صفحه بشویم. سئو مجموعه‌ای از روش‌هاست. روش‌هایی که باعث تغییر در استراتژیک وب سایت می‌شود. فرایند سئو اصلا راحت و آسان نیست. سئو نیازمند علم و آگاهی زیاد به علاوه صبر و تحمل است.

فیلترها

موضوعات
قیمت - slider
3490000 تومان7090000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش