0
faradars

آموزش بازاریابی عصبی نورومارکتینگ

درباره این دوره

بازاریابی عصبی یا نورومارکتینگ (Neuromarketing) چند سالی است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. شناخت هرچه بیشتر مغز و نحوه واکنش مغز به رویدادهای مختلف، همواره توسط کارشناسان و محققان در حال بررسی است تا بتوان راه‌هایی را شناسائی کرد که اثرگذاری بیشتری روی ذهن مخاطبان ایجاد شود. وقتی بتوانید شناخت خوبی نسبت به مخاطب داشته باشید و تمامی روش‌های تبلیغاتی، رسانه‌های تبلیغاتی، رنگ‌ها، صداها و تصاویری را که استفاده می‌کنید، بر پایه نورومارکتینگ برنامه‌ریزی کنید، این کار، در نهایت شما را نسبت به دیگران متمایز خواهد کرد.

مهم‌ترین و اصلی‌ترین هدف این آموزش شناخت هرچه بیشتر مخاطبان با مغز است. با شناخت اینکه مغز چگونه کار می‌کند، چگونه نسبت به یک اتفاق، واکنش مثبت و یا واکنش منفی دارد و همچنین آشنایی با نقطه درد و لذت مخاطب، بسیار بهتر می‌توانید روی آن تاثیرگذار باشید و در نهایت خطای کمتری خواهید داشت.

از آنجا که فضای کسب و کارها به شدت رقابتی شده است و مخاطبان همواره با حجم انبوهی از تبلیغات و اطلاع‌رسانی‌های گوناگون روبه‌رو هستند، اگر تمایز و تفاوتی در نحوه تبلیغات و آگاهی‌رسانی به آن‌ها انجام نشود، بدون شک نمی‌توان موفقیتی به دست آورد. در این فرادرس، می‌خواهیم شما را با مغز و اینکه مغز ما انسان‌ها در شرایط مختلف چه واکنشی از خود بروز می‌دهد و چگونه از ما محافظت می‌کند، آشنا کنیم. بدون شک، بعد از شناخت مغز تغییرات بسیار زیادی در کارها و اقدامات خود انجام خواهید داد. شما به کمک یادگیری نورومارکتینگ قادر خواهید بود تا مخاطبین را بهتر و موثرتر تحت تاثیر قرار دهید، خود را بهتر و موثرتر معرفی کنید، تبلیغات اثرگذارتری داشته باشید، در زمان مذاکره و فروش ارائه بهتر و در زمان مناسب بهترین عملکرد را داشته باشید.

موسسه برگزارکننده

faradars

فرادرس

مدرس

محمدرضا طائی

دوره های مشابه

برای توضیحات بیشتر به سایت مقصد مراجعه کنید

درس منابع انسانی یکی از دروس مهم رشته‌ی مدیریت است که در مقطع ارشد و بالاتر به‌صورت یک شاخه جدا از مدیریت در دانشگاه مطرح است. این درس در مقطع کارشناسی برای رشته مدیریت و در کارشناسی‌ارشد برای رشته MBA مطرح شده است. از آنجا که امروزه سازمان‌ها به‌سمتی می‌روند که انسان به‌عنوان مزیت رقابتی پایدار محسوب می‌شود و با مقایسه سازمان‌های بزرگ مانند اپل و مایکروسافت و گوگل و سامسونگ و .... متوجه می‌شویم که این شرکت در تنها چیزی که با یکدیگر تفاوت دارند افرادی است که به استخدام‌ خود درآورده‌اند و این متخصصان به‌عنوان مزیت رقابتی این شرکت‌ها می‌باشند که اگر این متخصصان نباشند، این شرکت‌ها به‌سرعت رو به افول می‌روند.

پس اهمیت مدیریت منابع انسانی در دنیای اکنون بسیار مهم است و خوشبختانه در کشور ما نیز در سالیان اخیر گام‌های خوب و مطلوبی در این زمینه برداشته شده‌است. امروزه پروسه منابع انسانی فقط به استخدام ختم نمی‌شود و مباحث بسیار پیچیده‌تر و متنوع‌تری را نیز در‌بر‌می‌گیرد و سازمان برای جذب نیروهای مورد نیاز هزینه‌های گزافی را صرف می‌کنند حال اگر این فرد مدتی پس از استخدام بخواهد که از سازمان جدا شود هزینه‌ها به‌شدت بیشتر نیز خواهند بود. ما در این درس می‌خواهیم که با پروسه و روند مدیریت منابع انسانی در سازمان‌ها با تأکید بر شرایط ویژه کرونا آشنا شویم.

مدیریت منابع انسانی یکی از حرفه‌های جذاب و رو به رشد دنیاست.

شاید در سال‏‌هایی نه چندان دور تصور می‌شد که مدیریت منابع انسانی محدود به یکسری کارهای اداری مثل تشکیل قراردادهای کاری، تکمیل پرونده‌های پرسنلی، حضور و غیاب، امور رفاهی و… می‌شود.

 با گذر زمان نقش مدیریت منابع انسانی در سازمان‌ها پررنگ‌تر شد امروزه تقریبا تمامی سازمان‌ها به دنبال متخصصین شایسته‌ای هستند که سکان کشتی منابع انسانی سازمانشان را به آن­ها بسپارند.

اما موضوع این است که بسیاری از مهارت‌هایی که ما را به یک فرد حرفه‌ای در حوزه مدیریت منابع انسانی تبدیل می‌کند در کتاب‌های درس و دانشگاه پیدا نمی‌شود.

در دوره جامع مدیریت منابع انسانی با کمک آموزش‌های کاربردی به شما مهارت‌های عملی را یاد می‌د‌هیم که شما را برای ایفای نقش متخصص منابع انسانی در سازمان‌ها آماده می‌کند.

این دوره‌ بر اساس تجربه پروژه‌های واقعی و عملی مشاوره طراحی شده و به شما گام به گام طراحی و اجرای فرایندهای مدیریت منابع انسانی، به همراه ابزارهای لازم برای پیاده سازی در سازمان را آموزش می‌دهد.

بعد از گذراندن دوره و همزمان با پیاده سازی آموخته‌ها این فرصت را دارید که از سه ساعت پشتیبانی بهره‌مند شده و سوالات و چالش‌های خود را با مدرس دوره مطرح کنید، پروژه‌های عملی را انجام داده و در پایان گواهینامه حضور در دوره را هم دریافت کنید

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *