0

آموزش برنامه نویسی اندروید جامع و پروژه محور تا کسب درآمد (سون لرن)

درباره این دوره

هیچ‌کدام از ما نمی‌توانیم آینده را بدون گوشی‌های هوشمند تصور کنیم. اندروید قدرتمند اکنون بیش از 70% بازار جهانی گوشی‌های هوشمند را در دست دارد و فرصت ویژه‌ای برای دوست‌داران خود فراهم کرده تا در هر گوشه از جهان دست به خلق محصول بزنند و کارفرمای خود باشند. شما به‌عنوان یک برنامه‌نویس حرفه‌ای اندروید فرصت‌های شغلی و کسب درآمد بسیار زیادی دارید. از راه‌اندازی کسب‌وکار شخصی گرفته تا ساخت اپلیکشن و فروش آن در مارکت‌ها یا همکاری با شرکت‌های خارجی و کسب درآمد ارزی بنابرین پیشنهاد ما این است که آموزش برنامه نویسی اندروید را از همین حالا شروع کنید. در ادامه اهمیت این حوزه را بیشتر بررسی می‌کنیم.

اگر که با مفاهیم برنامه نویسی آشنا نیستی و قصد شرکت در دوره آموزش برنامه نویسی اندروید را داری ، پیشنهاد می‌کنیم ابتدا در دوره آموزش برنامه نویسی مقدماتی لقمان آوند شرکت کنی و بعد از آن مسیر یادگیری برنامه نویسی را به درستی انتخاب کنی.

چگونه می‌توان از برنامه نویسی اندروید کسب درآمد کرد؟

بسیاری بر این باورند که یکی از زیر شاخه‌های پولساز برنامه نویسی ، برنامه نویسی اندروید است . به دلیل گستره استفاده کنندگان از دستگاه‌های اندرویدی و محبوبیت بیش از حد آن در میان مردم دنیا بسیاری از افراد رو به آموزش برنامه نویسی اندروید آورده‌اند که بتوانند پس از یادگیری این مهارت کسب درآمد کنند. در زیر به برخی از روش‌های کسب درآمد از برنامه نویسی اندروید می‌پردازیم.

کسب درآمد از طریق دریافت پروژه

خوشبختانه شما می‌توانید پس از گذراندن دوره برنامه نویسی اندروید و کسب تجربه در این حوزه برنامه نویسی به سرعت از آن کسب درآمد کنید و پروژه‌های بسیار زیادی که در سایت‌های فریلنسری تعریف شده است را بگیرید . این پروژه‌ها بعضا از 2-3 میلیون شروع می‌شوند و به اعداد بسیار بالایی ختم می‌شوند.

کسب درآمد از طریق تبلیغات ادموب و تپسل

یکی دیگر از راه‌های جذاب کسب درآمد از برنامه نویسی اندروید این است که شما با انتشار یک اپ بسیار کاربردی و گرفتن نصب بسیار بالا به درآمد‌های دلاری و ریالی بسیار زیادی از طریق تبلیغات برسید.کمااینکه در ایران تعداد بسیار زیادی از برنامه نویسان اندروید از این روش کسب درآمد می‌کنند و شما نیز می‌توانید به کسب درآمد از تبلیغات از طریق برنامه نویسی اندروید فکر کنید.

کسب درآمد از طریق استخدام در شرکت‌های برنامه نویسی

بسیاری از شرکت‌های برنامه نویسی امروزه برای جذب نیرو خبره برنامه نویسی اندروید حاضرند مبالغ بسیار بالایی پرداخت کنند . تنها کافیست شما در یک دوره حرفه ای آموزش برنامه نویسی اندروید شرکت کرده باشید ، مدتی تجربه کار داشته باشید و بعد از آن رزومه خود را به شرکت‌های برنامه نویسی ارسال کنید. آن زمان است که میبینید برای شما در حوزه برنامه نویسی اندروید کار بسیار است.

موسسه برگزارکننده

سون لرن

مدرس

سعید شاهینی

دوره های مشابه

برنامه درسی فشرده 45 ساعته ما برای حداکثر تأثیر در کوتاه ترین زمان ممکن طراحی شده است. ما موارد ضروری را انتخاب کرده‌ایم و اطمینان می‌دهیم که هر دقیقه سرمایه‌گذاری شما در کسب مهارت در هوش مصنوعی حساب می‌شود.

بوتکمپ اسمارتک که توسط مهندسین صنعت و اساتید خبره طراحی شده است، شما را به دانش و مهارت هایی با رویکردی عملی مجهز می کند تا با اطمینان در چشم انداز این مسیر حرکت کنید.

در بین افراد علاقه مند به هوش مصنوعی، افرادی هستند که به طور پراکنده تا حدودی با هوش مصنوعی آشنا هستند، حتی برنامه نویسی را فراگرفته اند و تا جاهایی پیش رفته اند و اکنون دنبال متخصص شدن و پیدا کردن راه تخصصی خود هستند. بوتکمپ متخصص شو برای این طراحی شده است که این افراد ابتدا با ساختار شبکه های عصبی و یادگیری عمیق که زیرشاخه یادگیری ماشین است آشنا شوند و سپس به سمت تخصص مورد علاقه خود یعنی یادگیری عمیق تخصصی با رویکرد بینایی ماشین یا NLP حرکت کنند. در این بوتکمپ ابتدا 20 ساعت با مفاهیم پایه و معماری های پایه یادگیری عمیق آشنا شده و پس از انتخاب تخصص مورد علاقه خود یعنی بینایی ماشین یا NLP؛ 25 ساعت در حوزه مورد نظر با خدمات جانبی فراوان آموزش ها را فرا می گیرند.

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *