0
faradars

آموزش برنامه نویسی شی گرا در پایتون Python

درباره این دوره

برنامه‌نویسی شی‌گرا چیست؟

برنامه‌نویسی شی‌گرا از کلیدی‌ترین مفاهیم برنامه‌نویسی محسوب می‌شود که در آن، هر قسمت از کد به صورت یک شی یا اشیا در نظر گرفته می‌شود که اطلاعات و عملیات مرتبط با هم را در بر می‌گیرند. یعنی در برنامه‌نویسی شی‌گرا، کد به اشکال مختلفی که به صورت شی‌ها، کلاس‌ها، و متدهای آن‌ها تعریف می‌شوند تقسیم می‌شود. برنامه‌نویسی شی‌گرا به برنامه‌نویسان کمک می‌کند تا برای برنامه‌های بزرگ و پیچیده‌تری که می‌خواهند بنویسند، سازمان‌دهی بهتری داشته باشند.

زبان برنامه‌نویسی پایتون چیست؟

زبان پایتون یکی از محبوب‌ترین زبان‌های برنامه‌سازی است. ایتون یک زبان برنامه‌نویسی سطح بالا، تفسیری، شی‌گرا و پویا است که برای توسعه برنامه‌های مختلفی مانند وب، علم داده، هوش مصنوعی و انواع برنامه‌های کاربردی استفاده می‌شود. این زبان از سال ۱۹۹۱ توسط گوئیدو وان روسو (Guido van Rossum) در هلند توسعه داده شده است و در حال حاضر به عنوان یکی از پرکاربردترین زبان‌های برنامه‌نویسی در دنیا شناخته می‌شود.

اهمیت یادگیری برنامه نویسی شی گرا در پایتون چیست؟

با به کارگیری برنامه‌نویسی شی‌گرا در پایتون می‌توان نرم‌افزار قابل فهم‌تری تولید کرد که خطایابی و نگهداری برنامه را ساده تر می‌کند. برنامه‌نویسی شی‌گرا در پایتون به شما این امکان را می‌دهد تا کد خود را با استفاده از اشیاء، کلاس‌ها و متدهای آن‌ها سازمان‌دهی کنید. این روش سازمان‌دهی به برنامه‌نویسان را قادر می‌سازد تا به راحتی کدهای موجود در سیستم‌های دیگر را به کد خودشان اضافه کنند و بازبینی کدهای قبلی را به راحتی انجام دهند.

موسسه برگزارکننده

faradars

فرادرس

مدرس

دکتر فرشید شیرافکن

دوره های مشابه

برنامه درسی فشرده 45 ساعته ما برای حداکثر تأثیر در کوتاه ترین زمان ممکن طراحی شده است. ما موارد ضروری را انتخاب کرده‌ایم و اطمینان می‌دهیم که هر دقیقه سرمایه‌گذاری شما در کسب مهارت در هوش مصنوعی حساب می‌شود.

بوتکمپ اسمارتک که توسط مهندسین صنعت و اساتید خبره طراحی شده است، شما را به دانش و مهارت هایی با رویکردی عملی مجهز می کند تا با اطمینان در چشم انداز این مسیر حرکت کنید.

در بین افراد علاقه مند به هوش مصنوعی، افرادی هستند که به طور پراکنده تا حدودی با هوش مصنوعی آشنا هستند، حتی برنامه نویسی را فراگرفته اند و تا جاهایی پیش رفته اند و اکنون دنبال متخصص شدن و پیدا کردن راه تخصصی خود هستند. بوتکمپ متخصص شو برای این طراحی شده است که این افراد ابتدا با ساختار شبکه های عصبی و یادگیری عمیق که زیرشاخه یادگیری ماشین است آشنا شوند و سپس به سمت تخصص مورد علاقه خود یعنی یادگیری عمیق تخصصی با رویکرد بینایی ماشین یا NLP حرکت کنند. در این بوتکمپ ابتدا 20 ساعت با مفاهیم پایه و معماری های پایه یادگیری عمیق آشنا شده و پس از انتخاب تخصص مورد علاقه خود یعنی بینایی ماشین یا NLP؛ 25 ساعت در حوزه مورد نظر با خدمات جانبی فراوان آموزش ها را فرا می گیرند.

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *