0

آموزش جامع حسابداری ( حسابنو)

درباره این دوره

با تهیه این آموزش می‌توانید علاوه بر آموزش حسابداری به صورت پایه، با آموزش نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم که یکی از معتبرترین و پرکابردترین نرم افزارهای موجود در بازار است آشنا شوید.

قطعا تفاوت‌های زیادی در دانش حسابداری شما قبل و بعد از مشاهده این آموزش خواهد بود چراکه حجم عظیمی از اطلاعات تخصصی مورد نیازتان، روانه ذهن و آگاهی‌‌های شما خواهد شد و مسیر میان‌بری برای دور زدن آزمون و خطاهای پرتکرار و کارآموزی‌های کم فایده است.

دانش و تجربه‌ای که با مشاهده این آموزش در مدت زمان کوتاهی کسب می‌کنید اعتماد به نفسی به شما می‌دهد که می‌توانید پروژه‌های خیلی خوبی را اجرا کنید و افزایش درآمدی که برای شما ایجاد می‌کند بارها و بارها بیشتر از مبلغی است که برای سرمایه گذاری روی خود صرف می‌کنید.

در این آموزش می‌توانید تسلط خیلی خوبی بر مهمترین ابزار حرفه‌ای حسابداری که همان نرم‌افزارهای مالی است پیدا کنید و اصول و چارچوب کلی طراحی‌های نرم‌افزارهای مالی را به ویژه نرم افزار حسابداری شرکت سپیدار سیستم خواهید داشت

 

مهمترین سرفصل‌های آموزش حسابداری شامل:


۱- آشنایی با مفاهیم حسابداری و اصول و مفروضات و مدل حسابداری

۲- شناخت چرخه کامل عملیات حسابداری

۳- شناخت صورت‌های مالی اساسی و عناصر آن

۴- فهرست طراحی کدینگ حساب‌ها

۵- تشخیص انواع رویدادهای مالی پرتکرار

۶- حسابداری وجوه نقد و بانک و صندوق و تنخواه‌گردان و حسابداری اسناد تجاری

۷- تحریر دفاتر قانونی

۸- حسابداری و کنترل و ارزیابی موجودی کالا

۹- آشنایی با چارچوب کلی نرم‌ افزارهای حسابداری و آموزش مقدماتی نرم افزار سپیدار سیستم

۱۰- مغایرت‌ گیری‌های بانکی

۱۱- حسابداری استهلاک

۱۲- اصلاح و تعدیلات و بستن حساب‌ها در پایان دوره مالی

۱۳- ارائه ده‌ها نکته کلیدی و راهبردی و تجربی و عملیاتی در حین توضیحات آموزش

موسسه برگزارکننده

حسابنو

مدرس

ابراهیم صدرایی

دوره های مشابه

برای توضیحات بیشتر به سایت مقصد مراجعه کنید

درس منابع انسانی یکی از دروس مهم رشته‌ی مدیریت است که در مقطع ارشد و بالاتر به‌صورت یک شاخه جدا از مدیریت در دانشگاه مطرح است. این درس در مقطع کارشناسی برای رشته مدیریت و در کارشناسی‌ارشد برای رشته MBA مطرح شده است. از آنجا که امروزه سازمان‌ها به‌سمتی می‌روند که انسان به‌عنوان مزیت رقابتی پایدار محسوب می‌شود و با مقایسه سازمان‌های بزرگ مانند اپل و مایکروسافت و گوگل و سامسونگ و .... متوجه می‌شویم که این شرکت در تنها چیزی که با یکدیگر تفاوت دارند افرادی است که به استخدام‌ خود درآورده‌اند و این متخصصان به‌عنوان مزیت رقابتی این شرکت‌ها می‌باشند که اگر این متخصصان نباشند، این شرکت‌ها به‌سرعت رو به افول می‌روند.

پس اهمیت مدیریت منابع انسانی در دنیای اکنون بسیار مهم است و خوشبختانه در کشور ما نیز در سالیان اخیر گام‌های خوب و مطلوبی در این زمینه برداشته شده‌است. امروزه پروسه منابع انسانی فقط به استخدام ختم نمی‌شود و مباحث بسیار پیچیده‌تر و متنوع‌تری را نیز در‌بر‌می‌گیرد و سازمان برای جذب نیروهای مورد نیاز هزینه‌های گزافی را صرف می‌کنند حال اگر این فرد مدتی پس از استخدام بخواهد که از سازمان جدا شود هزینه‌ها به‌شدت بیشتر نیز خواهند بود. ما در این درس می‌خواهیم که با پروسه و روند مدیریت منابع انسانی در سازمان‌ها با تأکید بر شرایط ویژه کرونا آشنا شویم.

مدیریت منابع انسانی یکی از حرفه‌های جذاب و رو به رشد دنیاست.

شاید در سال‏‌هایی نه چندان دور تصور می‌شد که مدیریت منابع انسانی محدود به یکسری کارهای اداری مثل تشکیل قراردادهای کاری، تکمیل پرونده‌های پرسنلی، حضور و غیاب، امور رفاهی و… می‌شود.

 با گذر زمان نقش مدیریت منابع انسانی در سازمان‌ها پررنگ‌تر شد امروزه تقریبا تمامی سازمان‌ها به دنبال متخصصین شایسته‌ای هستند که سکان کشتی منابع انسانی سازمانشان را به آن­ها بسپارند.

اما موضوع این است که بسیاری از مهارت‌هایی که ما را به یک فرد حرفه‌ای در حوزه مدیریت منابع انسانی تبدیل می‌کند در کتاب‌های درس و دانشگاه پیدا نمی‌شود.

در دوره جامع مدیریت منابع انسانی با کمک آموزش‌های کاربردی به شما مهارت‌های عملی را یاد می‌د‌هیم که شما را برای ایفای نقش متخصص منابع انسانی در سازمان‌ها آماده می‌کند.

این دوره‌ بر اساس تجربه پروژه‌های واقعی و عملی مشاوره طراحی شده و به شما گام به گام طراحی و اجرای فرایندهای مدیریت منابع انسانی، به همراه ابزارهای لازم برای پیاده سازی در سازمان را آموزش می‌دهد.

بعد از گذراندن دوره و همزمان با پیاده سازی آموخته‌ها این فرصت را دارید که از سه ساعت پشتیبانی بهره‌مند شده و سوالات و چالش‌های خود را با مدرس دوره مطرح کنید، پروژه‌های عملی را انجام داده و در پایان گواهینامه حضور در دوره را هم دریافت کنید

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *