0

آموزش فروش و بازاریابی

درباره این دوره

دوره آموزش فروش و بازاریابی یکی از مهمترین دوره های آموزشی در صنعت تجارت الکترونیک و فروش آنلاین است. این دوره به دانشجویان کمک می کند تا مهارت های لازم برای فروش و بازاریابی محصولات و خدمات را کسب کنند و بتوانند بهترین راهکارها را برای رسیدن به مشتریان و مشتری پسندی پیدا کنند.

دوره های آموزشی فروش و بازاریابی شامل موضوعاتی مانند روش های ارتباط با مشتری، استراتژی های بازاریابی، تحلیل بازار، تکنیک های فروش، مدیریت فروش و … می باشد. این دوره ها به صورت مجازی و حضوری در دانشگاه ها، موسسات آموزشی و آموزشگاه های مختلف برگزار می شود.

اصولاً دوره های آموزش فروش و بازاریابی به دانشجویان کمک می کنند تا بهترین روش ها و تکنیک های فروش را برای محصولات و خدمات مختلف بیاموزند. این دوره ها به دانشجویان کمک می کنند تا درک عمیقی از روش های بازاریابی و تبلیغات داشته باشند و بتوانند بهترین راه حل های بازاریابی را برای محصولات خود پیدا کنند.

علاوه بر این، دوره های آموزش فروش و بازاریابی به دانشجویان کمک می کنند تا تحلیل بازار و تحلیل رقبا را درک کنند. این دوره ها به دانشجویان کمک می کنند تا بهترین راهکارها و استراتژی های بازاریابی را برای رقابت با رقبای خود در بازار پیدا کنند.

موسسه برگزارکننده

ایمان ادیب

مدرس

ایمان ادیب

دوره های مشابه

برای توضیحات بیشتر به سایت مقصد مراجعه کنید

درس منابع انسانی یکی از دروس مهم رشته‌ی مدیریت است که در مقطع ارشد و بالاتر به‌صورت یک شاخه جدا از مدیریت در دانشگاه مطرح است. این درس در مقطع کارشناسی برای رشته مدیریت و در کارشناسی‌ارشد برای رشته MBA مطرح شده است. از آنجا که امروزه سازمان‌ها به‌سمتی می‌روند که انسان به‌عنوان مزیت رقابتی پایدار محسوب می‌شود و با مقایسه سازمان‌های بزرگ مانند اپل و مایکروسافت و گوگل و سامسونگ و .... متوجه می‌شویم که این شرکت در تنها چیزی که با یکدیگر تفاوت دارند افرادی است که به استخدام‌ خود درآورده‌اند و این متخصصان به‌عنوان مزیت رقابتی این شرکت‌ها می‌باشند که اگر این متخصصان نباشند، این شرکت‌ها به‌سرعت رو به افول می‌روند.

پس اهمیت مدیریت منابع انسانی در دنیای اکنون بسیار مهم است و خوشبختانه در کشور ما نیز در سالیان اخیر گام‌های خوب و مطلوبی در این زمینه برداشته شده‌است. امروزه پروسه منابع انسانی فقط به استخدام ختم نمی‌شود و مباحث بسیار پیچیده‌تر و متنوع‌تری را نیز در‌بر‌می‌گیرد و سازمان برای جذب نیروهای مورد نیاز هزینه‌های گزافی را صرف می‌کنند حال اگر این فرد مدتی پس از استخدام بخواهد که از سازمان جدا شود هزینه‌ها به‌شدت بیشتر نیز خواهند بود. ما در این درس می‌خواهیم که با پروسه و روند مدیریت منابع انسانی در سازمان‌ها با تأکید بر شرایط ویژه کرونا آشنا شویم.

مدیریت منابع انسانی یکی از حرفه‌های جذاب و رو به رشد دنیاست.

شاید در سال‏‌هایی نه چندان دور تصور می‌شد که مدیریت منابع انسانی محدود به یکسری کارهای اداری مثل تشکیل قراردادهای کاری، تکمیل پرونده‌های پرسنلی، حضور و غیاب، امور رفاهی و… می‌شود.

 با گذر زمان نقش مدیریت منابع انسانی در سازمان‌ها پررنگ‌تر شد امروزه تقریبا تمامی سازمان‌ها به دنبال متخصصین شایسته‌ای هستند که سکان کشتی منابع انسانی سازمانشان را به آن­ها بسپارند.

اما موضوع این است که بسیاری از مهارت‌هایی که ما را به یک فرد حرفه‌ای در حوزه مدیریت منابع انسانی تبدیل می‌کند در کتاب‌های درس و دانشگاه پیدا نمی‌شود.

در دوره جامع مدیریت منابع انسانی با کمک آموزش‌های کاربردی به شما مهارت‌های عملی را یاد می‌د‌هیم که شما را برای ایفای نقش متخصص منابع انسانی در سازمان‌ها آماده می‌کند.

این دوره‌ بر اساس تجربه پروژه‌های واقعی و عملی مشاوره طراحی شده و به شما گام به گام طراحی و اجرای فرایندهای مدیریت منابع انسانی، به همراه ابزارهای لازم برای پیاده سازی در سازمان را آموزش می‌دهد.

بعد از گذراندن دوره و همزمان با پیاده سازی آموخته‌ها این فرصت را دارید که از سه ساعت پشتیبانی بهره‌مند شده و سوالات و چالش‌های خود را با مدرس دوره مطرح کنید، پروژه‌های عملی را انجام داده و در پایان گواهینامه حضور در دوره را هم دریافت کنید

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *