0
faradars

آموزش یادگیری ماشین با پایتون Python

درباره این دوره

منظور از یادگیری ماشین چیست؟

یادگیری ماشین در واقع اطلاعاتی است که ماشین از داده استخراج کرده و شما آن را یاد می‌‌گیرید. وقتی یادگیری اتفاق افتاد، ماشین می‌تواند این اطلاعات را برای پیش‌بینی راجع به آینده استفاده کند. یادگیری ماشین جایی است که علوم کامپیوتر، آمار و هوش مصنوعی در كنار هم قرار می‌گیرند.

اهمیت آشنایی با یادگیری ماشین چیست؟

در دنیای امروز شما به صورت مداوم با كاربردهای یادگیری ماشین رو‌به‌رو هستید و از آن استفاده می‌کنید. الگوریتم‌های یادگیری ماشین قلب تپنده محصولات تکنولوژی بزرگی نیز هستند. این الگوریتم‌ها در سایت‌های ویدئویی به شما فیلم پیشنهاد می‌دهند، در سایت‌‌های خرید اینترنتی به شما محصولات پیشنهاد می‌دهند، نتایج سرچ‌‌های گوگل شما را مرتب می‌کنند و باعث شده‌اند گوشی تلفن هوشمندتان فرمان‌‌ها را به صورت کلامی‌ نیز دریافت کند و حتی این الگوریتم‌‌ها، غول‌‌های بازی‌‌های شطرنج و Go را شکست می‌دهند و در آینده‌ای نزدیک، راننده‌‌های شخصی شما خواهند بود.

فراتر از کاربردهای تجاری، یادگیری ماشین تاثیر عمیقی بر روی تحقیقات داده‌محور داشته است. کیهان‌شناسی، طراحی متریال، آنالیز توالی DNA و ارائه درمان در پزشكی شخصی تنها گوشه‌ای از كاربردهای یادگیری ماشین در تحقیقات امروز است.

پایتون به عنوان یکی از زبان‌های برنامه‌نویسی محبوب و پرکاربرد، محیطی مناسب برای توسعه الگوریتم‌ها و پروژه‌های یادگیری ماشین فراهم می‌کند. یکی از مزیت‌های استفاده از پایتون در این حوزه، وجود کتابخانه‌های قدرتمندی است که برای یادگیری ماشین به کار می‌روند.

موسسه برگزارکننده

faradars

فرادرس

مدرس

پژمان اقبالی شمس آبادی

دوره های مشابه

برای توضیحات بیشتر به سایت مقصد مراجعه کنید

درس منابع انسانی یکی از دروس مهم رشته‌ی مدیریت است که در مقطع ارشد و بالاتر به‌صورت یک شاخه جدا از مدیریت در دانشگاه مطرح است. این درس در مقطع کارشناسی برای رشته مدیریت و در کارشناسی‌ارشد برای رشته MBA مطرح شده است. از آنجا که امروزه سازمان‌ها به‌سمتی می‌روند که انسان به‌عنوان مزیت رقابتی پایدار محسوب می‌شود و با مقایسه سازمان‌های بزرگ مانند اپل و مایکروسافت و گوگل و سامسونگ و .... متوجه می‌شویم که این شرکت در تنها چیزی که با یکدیگر تفاوت دارند افرادی است که به استخدام‌ خود درآورده‌اند و این متخصصان به‌عنوان مزیت رقابتی این شرکت‌ها می‌باشند که اگر این متخصصان نباشند، این شرکت‌ها به‌سرعت رو به افول می‌روند.

پس اهمیت مدیریت منابع انسانی در دنیای اکنون بسیار مهم است و خوشبختانه در کشور ما نیز در سالیان اخیر گام‌های خوب و مطلوبی در این زمینه برداشته شده‌است. امروزه پروسه منابع انسانی فقط به استخدام ختم نمی‌شود و مباحث بسیار پیچیده‌تر و متنوع‌تری را نیز در‌بر‌می‌گیرد و سازمان برای جذب نیروهای مورد نیاز هزینه‌های گزافی را صرف می‌کنند حال اگر این فرد مدتی پس از استخدام بخواهد که از سازمان جدا شود هزینه‌ها به‌شدت بیشتر نیز خواهند بود. ما در این درس می‌خواهیم که با پروسه و روند مدیریت منابع انسانی در سازمان‌ها با تأکید بر شرایط ویژه کرونا آشنا شویم.

مدیریت منابع انسانی یکی از حرفه‌های جذاب و رو به رشد دنیاست.

شاید در سال‏‌هایی نه چندان دور تصور می‌شد که مدیریت منابع انسانی محدود به یکسری کارهای اداری مثل تشکیل قراردادهای کاری، تکمیل پرونده‌های پرسنلی، حضور و غیاب، امور رفاهی و… می‌شود.

 با گذر زمان نقش مدیریت منابع انسانی در سازمان‌ها پررنگ‌تر شد امروزه تقریبا تمامی سازمان‌ها به دنبال متخصصین شایسته‌ای هستند که سکان کشتی منابع انسانی سازمانشان را به آن­ها بسپارند.

اما موضوع این است که بسیاری از مهارت‌هایی که ما را به یک فرد حرفه‌ای در حوزه مدیریت منابع انسانی تبدیل می‌کند در کتاب‌های درس و دانشگاه پیدا نمی‌شود.

در دوره جامع مدیریت منابع انسانی با کمک آموزش‌های کاربردی به شما مهارت‌های عملی را یاد می‌د‌هیم که شما را برای ایفای نقش متخصص منابع انسانی در سازمان‌ها آماده می‌کند.

این دوره‌ بر اساس تجربه پروژه‌های واقعی و عملی مشاوره طراحی شده و به شما گام به گام طراحی و اجرای فرایندهای مدیریت منابع انسانی، به همراه ابزارهای لازم برای پیاده سازی در سازمان را آموزش می‌دهد.

بعد از گذراندن دوره و همزمان با پیاده سازی آموخته‌ها این فرصت را دارید که از سه ساعت پشتیبانی بهره‌مند شده و سوالات و چالش‌های خود را با مدرس دوره مطرح کنید، پروژه‌های عملی را انجام داده و در پایان گواهینامه حضور در دوره را هم دریافت کنید

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *