0

آموزش HTML و CSS پیشرفته پروژه محور (مکتب خونه)

درباره این دوره

این دوره مناسب افرادی است که زبان HTML و CSS را فراگرفته‌اند و قصد دارند نحوه به‌کارگیری این دو زبان و نحوه ترکیب این دو را در قالب‌های تخصصی و رابط کاربری سطح بالا یاد بگیرند این دوره اختصاصاً به پیاده‌سازی قالب‌های حرفه‌ای و گرافیکی با استفاده از HTML و CSS می‌پردازد. پس اگر این دو زبان را به‌صورت کامل بلد هستید و قصد دارید مهارت خود را در پیاده‌سازی قالب‌های تخصصی بالا ببرید این دوره مناسب شما است.

تاحدامکان سعی میشه در این دوره از مثال‌های کاربردی و مطالبی که در بازار کار زیاد استفاده می‌شود استفاده شود تا مطالب به‌صورت کامل برای شما عزیزان کاربردی و قابل‌فهم باشد و همین‌طور زمانی که وارد بازار کار شدید پیاده‌سازی انواع طرح‌ها برای شما بسیار ساده و به‌راحتی یک آب‌خوردن باشد.

اهداف آموزش CSS پیشرفته (پروژه محور) چیست؟

بسیاری از افراد با این تصور که CSS یک‌زبان ساده است، خیلی سطحی از کنار آن می‌گذرند و زیاد به یادگیری عمیق و درست این زبان اهمیتی نمیدن. درحالی‌که CSS یک‌زبان پیشرفته است و با آن می‌توان طراحی‌های بسیار خلاقانه و سطح بالای زیادی را انجام داد. با یادگیری پیشرفته و تخصصی CSS می‌توان کارهای بسیار عجیب و درعین‌حال سطح بالایی را پیاده‌سازی کرد و UI یا رابط کاربری وب‌سایت را بسیار پیشرفت داد.

هشدار بسیار مهم : برخی افراد بعد از دیدن یک دوره آموزشی از CSS هنگام پیاده‌سازی یک پروژه واقعی با مشکلات بسیار زیادی مواجه می‌شوند. من به شخصه با تعداد بالایی از دانشجویانی برخورد کردم که بعد از گذراندن دوره آموزشی بدون این که تمرینی کرده باشند به پیاده‌سازی طرح‌های پیشرفته اقدام می‌کنند که این کار به‌شدت مضر هست و می‌تواند شما را نسبت به برنامه‌نویسی دل‌سرد و مأیوس کند.

راه‌حل ما : ما این مشکل را برای همیشه حل کردیم. در این دوره که شامل ۷ فصل است و در هر فصل ۱۰ پروژه سطح بالا و کاربردی است که ۹ پروژه گرافیکی و یک پروژه طراحی کامل قالب وب‌سایت پرداختیم که عملیات رسپانسیو کردن را نیز در این دوره به‌صورت کامل بر روی پروژه‌ها اعمال می‌کنیم تا پس از این دوره آموزشی هنگام پیاده‌سازی یک وب‌سایت پیشرفته اصلاً مشکلی روبروی شما نباشد و باتکیه‌بر پروژه‌هایی که در این دوره انجام دادیم و مطالب آموزشی که در این دوره یاد گرفتید بتوانید هر طرح و یا هر پروژه بزرگ و سازمانی را انجام دهید.

آیا این دوره پروژه محور است؟

در واقع باید بگوییم شما از جلسه اول تا جلسه آخر این دوره  تعداد ۷۰ پروژه را پیاده‌سازی می‌کنید که این پروژه‌ها کاملاً تخصصی و کاربردی هستند، و در ابتدای هر پروژه توضیحات و موارد جدیدی که در آن جلسه و آن پروژه قرار است یاد بگیرید را به‌صورت کامل بررسی نموده و بعد وارد محیط برنامه‌نویسی شده و پروژه خود را به‌صورت مرحله‌به‌مرحله پیاده‌سازی خواهیم کرد.

آیا در این دوره از کدهای آماده استفاده شده؟

خیر. به‌هیچ‌وجه نه در این دوره و نه در باقی دوره‌های وب‌سایت آرتور ما از هیچ‌گونه کد آماده استفاده نخواهیم کرد.

دلیل : ازآنجاکه شما قرار است تبدیل به یک برنامه‌نویس حرفه‌ای شوید پس نباید از هیچ‌گونه کد آماده برای یادگیری برنامه‌نویسی استفاده کنید. پس شما باید چهارچوب کار خود را در همین ابتدا محکم بنا کنید تا در مراحل بعدی یادگیری برنامه‌نویسی دچار مشکل نشوید.

نکته مهم : این دوره درواقع سطح بسیار پیشرفته‌تر و حرفه‌ای‌تری نسبت به دوره‌های HTML و CSS است و در پایان این دوره شما قادر خواهید بود به‌راحتی و با شجاعت و اعتمادبه‌نفس کامل پروژه طراحی سایت دریافت کنید و به درآمد برسید و یا برای استخدام در شرکت‌ها می‌توانید و به‌تمامی سؤالات فنی برای مصاحبه پاسخ دهید.

دوره فوق دوره‌ای کاملاً جدید با تدریس جدید و متفاوت و همین‌طور متدهای آموزشی جدید در جهت یادگیری‌ و‌ استفاده هرچه بهتر‌ از مطالب، آموزش‌داده‌شده در دوره HTML و CSS است . این دوره به‌طورکلی پروژه محور بوده و از جلسه اول پروژه‌ها شروع می‌شود و تعداد ۷۰ پروژه را در این دوره آموزش خواهیم داد و هدف اصلی این دوره و در کل هدف اصلی آرتور آماده‌کردن شما عزیزان برای انجام پروژه‌های واقعی و کسب درآمد و همین‌طور ورود به بازار کار بسیار پر درآمد برنامه‌نویسی است. پیش‌نیازهایی که از این دوره شما باید بلد باشید به شرح زیر است.

چگونه کیفیت آموزش تضمین می‌شود؟

قبل از شرکت در دوره آموزشی ما برای شما قسمت‌هایی از این دوره را به‌صورت رایگان قرار می‌دهیم تا با دانلودکردن و دیدن کیفیت آموزش بتوانید بهتر نسبت به شرکت در این دوره تصمیم بگیرید.

همان‌طور که گفته شد این یک دوره تخصصی‌ترین دوره است برای افرادی که قصد دارند در زبان‌های HTML و CSS به نهایت حرفه‌ای بودن و مهارت برسند و بتوانند هر نوع پروژه و قالب وب‌سایت با هر درجه سختی را با این دو زبان به‌سادگی پیاده‌سازی کنند و می‌توانیم این ادعا را داشته باشیم که این دوره یکی از تخصصی‌ترین دوره‌ها در وب فارسی است، دلیل ما برای این ادعا این است که از جلسه اول این دوره تا جلسه آخر به‌صورت پروژه محور پیش خواهیم رفت، و پروژه‌های بسیار زیادی را از قسمت‌های مختلف یک وب‌سایت پیاده‌سازی خواهیم کرد.

آموزش HTML و CSS پیشرفته – پروژه محور مناسب چه کسانی است؟

این دوره مناسب افرادی است که زبان HTML و CSS را فراگرفته‌اند و قصد دارند نحوه به‌کارگیری این دو زبان و نحوه ترکیب این دو را در قالب‌های تخصصی و پیچیده و همین‌طور رابط کاربری سطح بالا یاد بگیرند این دوره اختصاصاً به پیاده‌سازی قالب‌های حرفه‌ای و گرافیکی با استفاده از HTML و CSS می‌پردازد. پس اگر این دو زبان را به‌صورت کامل بلد هستید و قصد دارید مهارت خود را در پیاده‌سازی قالب‌های تخصصی بالا ببرید این دوره مناسب شما است.

پروژه‌های مهم این دوره

  • لندینگ‌پیج قالب وب‌سایت دیجی‌کالا
  • لندینگ‌پیج قالب وب‌سایت اسنپ
  • لندینگ‌پیج قالب وب‌سایت دیوار
  • لندینگ‌پیج قالب وب‌سایت اسنپ فود
  • لندینگ‌پیج قالب وب‌سایت آپارات
  • لندینگ‌پیج قالب پنل مدیریت

موسسه برگزارکننده

مکتب خونه

مدرس

رضا کوهساری

دوره های مشابه

برنامه درسی فشرده 45 ساعته ما برای حداکثر تأثیر در کوتاه ترین زمان ممکن طراحی شده است. ما موارد ضروری را انتخاب کرده‌ایم و اطمینان می‌دهیم که هر دقیقه سرمایه‌گذاری شما در کسب مهارت در هوش مصنوعی حساب می‌شود.

بوتکمپ اسمارتک که توسط مهندسین صنعت و اساتید خبره طراحی شده است، شما را به دانش و مهارت هایی با رویکردی عملی مجهز می کند تا با اطمینان در چشم انداز این مسیر حرکت کنید.

در بین افراد علاقه مند به هوش مصنوعی، افرادی هستند که به طور پراکنده تا حدودی با هوش مصنوعی آشنا هستند، حتی برنامه نویسی را فراگرفته اند و تا جاهایی پیش رفته اند و اکنون دنبال متخصص شدن و پیدا کردن راه تخصصی خود هستند. بوتکمپ متخصص شو برای این طراحی شده است که این افراد ابتدا با ساختار شبکه های عصبی و یادگیری عمیق که زیرشاخه یادگیری ماشین است آشنا شوند و سپس به سمت تخصص مورد علاقه خود یعنی یادگیری عمیق تخصصی با رویکرد بینایی ماشین یا NLP حرکت کنند. در این بوتکمپ ابتدا 20 ساعت با مفاهیم پایه و معماری های پایه یادگیری عمیق آشنا شده و پس از انتخاب تخصص مورد علاقه خود یعنی بینایی ماشین یا NLP؛ 25 ساعت در حوزه مورد نظر با خدمات جانبی فراوان آموزش ها را فرا می گیرند.

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *