0

استراتژی معاملاتی (فاموریان)

درباره این دوره

کنند تا به وسیله آن در بازارهای مالی ترید کنند. استراتژی معاملاتی در واقع سبکی است که تریدرها به آن طریق ارزهای دیجیتال را خرید و فروش می‌کنند. استراتژی‌های متنوعی نظیر ریلیتیو، استراتژی محمد فاموریان(موکو)، سه تفنگ دار و غیره یافت می‌شوند. تریدرها باید با توجه به سطح دانش و اطلاعاتشان در بازار ارزهای دیجیتال یکی از این استراتژی‌ها را انتخاب کنند. برای درک بیشتر استراتژی معاملاتی به این مثال دقت کنید. بازارهای مالی و سرمایه گذاری را مانند یک جنگ تصور کنید، قطعاً در این نبرد، افرادی که پیش از ورود به نبرد آمادگی لازم برای وقوع هرگونه اتفاقی را داشتند و از پیش‌تر خود را آماده کردند، از این نبرد جان سالم به در می‌برند. حتماً تا به حال شما هم شنیده‌اید که شخصی سرمایه خود را در بازارهای مالی از دست داده است و یا خاطرات دیگری از این قبیل.

سالانه افراد بسیاری وارد بازارهای مالی می‌شوند که طبق تحقیقات انجام شده، 90 درصد آن‌ها شکست می‌خوردند و در نهایت ضررهای مختلفی را متحمل می‌شوند. اما رمز موفقیت آن 10 درصد دیگر چیست؟ پاسخ این سوال تنها در یک کلمه خلاصه می‌شود و آن هم «استراتژی» است. استراتژی نه تنها در بازارهای مالی جز مهم‌ترین اولویت‌ها است، بلکه در دنیای واقعی نیز یک اصل مهم است. در ادامه این نوشتار شما عزیزان را با یکی از برترین دوره‌های آموزشی استراتژی معاملاتی، استراتژی ارز دیجیتال و استراتژی فارکس آشنا خواهیم کرد.

ترید کردن بدون استراتژی، یعنی خود را به دست شانس بسپارید و با جمله معروف “خدا بزرگه” وارد معامله شوید. قطعا هر تریدری اشتباه می‌کند و ممکن است تریدهای او با ضرر و شکست مواجه شود. اما تریدری موفق است که نسبت موفقیت‌ها و سودهایش از ضررهایش بیشتر باشد. با داشتن استراتژی معاملاتی که محمد فاموریان بارها آنها را به کار گرفته و مورد آزمایش قرار داده، شما می‌توانید در زمان مناسب از استراتژی ها استفاده کرده و از بازار ارز دیجیتال یا فارکس سود زیادی بدست بیاورید.

در این دوره آموزشی فوق العاده‌ محمد فاموریان 5 استراتژی برای بازار ارز دیجیتال و 5 استراتژی برای بازار فارکس در اختیار شما قرار می‌دهد. کافی است که آشنایی پایه با بازار و همچنین تحلیل تکنیکال داشته باشید و بعد از آن کار تمام است! از محمد فاموریان استراتژی معاملاتی را آموزش ببینید و از آنها استفاده کنید. قطعا با به کارگیری استراتژی معاملاتی، بیش از 80% مواقع در تریدهای خود موفق خواهید بود.

دوره آموزشی استراتژی معاملاتی

دوره آموزشی استراتژی معاملاتی یک دوره صفر تا صد آموزشی است که شامل استراتژی خصوصی استاد فاموریان می‌باشد. این دوره آموزشی صرفا یک دوره آموزشی نیست؛ چرا که استراتژی که استاد فاموریان از استفاده می‌کنند در آن قرار گرفته است. استاد فاموریان در این دوره آموزشی تلاش کرده است که بهترین استراتژی‌های معاملاتی را به شما عزیزان آموزش دهد.  نام دوره را فرمول تضمینی درآمد دلاری گذاشته‌ایم چرا که واقعا برای تریدرهایی که برای معاملات خود استراتژی دارند، تضمین درآمد نیز وجود دارد. تمامی استراتژی‌های تدریس شده در این دوره حاصل سالها تجربه، شکست و آزمون و خطا شخص «محمد فاموریان» بوده که قرار است در این دوره آموزشی به صورت دقیق به آنها بپردازیم.

در این دوره می‌خواهیم برای هر موقعیتی از بازار(چه نزولی چه صعودی) فرمولی تعریف کنیم که با بررسی هر رمزارز، بتوانید از فرمول‌ها(یا استراتژی‌ها) با تضمین و یا وین ریت بالای 80% معامله خود را باز کنید. این دوره شامل 8 استراتژی مختلف برای بازار ارزهای دیجیتال و 7 استراتژی برای بازار فارکس می‌باشد که هر کدام در موقعیت‌ها و شرایط مختلفی از بازار کاربرد دارند.

استراتژی هولد کردن ارز دیجیتال

هولد کردن یک دارایی دیجیتال یکی از استراتژی‌های معاملاتی است که تریدرها از این طریق کسب درآمد می‌کنند. افرادی که جرئت ریسک کردن در بازار ارزهای دیجیتال را ندارند به سراغ این روش می‌روند. این افراد دارایی دیجیتالی را خریداری می‌کنند و پس از مدتی طولانی و زمانی که ارزش آن چند برابر شد، آن را به فروش می‌رسانند. هدف چنین تریدرهایی بلندمدت است و معمولاً درآمد خوبی از این طریق کسب می‌کنند. تغییرات ناگهانی که در بازار ارزهای دیجیتال رخ می‌دهد برای این افراد اهمیت زیادی ندارد؛ چرا که نوع سرمایه‌گذاریشان بلند مدت است. افرادی که چنین استراتژی را انتخاب می‌کنند؛ هولدر می‌نامند. این استراتژی مزایا و معایبی برای استفاده کنندگان این روش دارد که در ادامه به توضیح آن‌ها خواهیم پرداخت.

مزایای استراتژی هولد کردن ارز دیجیتال

 • ریسک پایین
 • تغییرات ناگهانی بازار اثری بر هولد کردن ندارد.

معایب استراتژی هولد کردن ارز دیجیتال

 • ممکن است ارزش دارای در دراز مدت نصف شود.
 • نقد شوندگی ممکن است کمی با مشکل روبرو شود.

هولد کردن برای سرمایه گذاری بلند مدت بسیار مناسب است و اگر تحلیل خوبی بر روی دارایی مورد نظر انجام شود، سود خوبی در آخر کسب خواهید کرد.

استراتژی ترید روزانه

بیشتر تریدرهای امروزی به دنبال سود کم اما در بازه‌های زمانی کوتاه هستند. این افراد استراتژی ترید روزانه را به عنوان استراتژی معاملاتی خود انتخاب می‌کنند. تریدرهایی که چنین روشی را انتخاب می‌کنند در تایم فریم‌های کوتاه مدت دست به خرید و فروش ارزهای دیجیتال می‌زنند. ممکن است سود دریافتی استراتژی روزانه کمتر از هولد کردن باشد؛ اما چنین چیزی نیست. این افراد از طریق روش‌های مختلفی دست به خرید و فروش دارایی‌هایی دیجیتال می‌زنند که بررسی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال است. این افراد تحولات کوچک بازار ارزهای دیجیتال را بررسی می‌کنند و با توجه به آن‌ها دارایی را خریداری و یا به فروش می‌رسانند. تریدرهایی که استراتژی ترید روزانه را انتخاب می‌کنند بهتر است که بر روی ارزهای پر نوسان سرمایه گذاری کنند. افرادی که قصد دارند از چنین استراتژی استفاده کنند باید ویژگی‌های زیر را داشته باشند.

 • دانش کافی از بازار ارزهای دیجیتال داشته باشند.
 • آشنایی با مفاهیم تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال
 • سرمایه گذاری بخشی از دارایی‌هایشان در بازار ارزهای دیجیتال
 • آشنایی داشتن با معاملات نوسان، آربیتاژ(Arbitrage) و معاملات مبتنی بر اخبار

استراتژی آربیتاژ(Arbitrage)

آربیتاژ(Arbitrage) یکی از استراتژی‌های معاملاتی است که تریدرها برای سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال از آن استفاده می‌کنند. افرادی که سایقه زیادی در بازار ارزهای دیجیتال دارند با این روش آشنایی دارند؛ چرا که ار روش‌های قدیمی سرمایه‌گذاری در این بازار به شما می‌آید. نحوه درآمد زایی از این روش به وسیله اختلاف قیمتی است که برای دارایی دیجیتال رخ می‌دهد. یادگیری این روش ساده است، تریدر در این حالت یک دارایی دیجیتال را خریداری می‌کند و در زمانی که ارزش آن بیشتر شد آن را به فروش می‌رساند. همچنین تریدر می‌تواند از یک صرافی دارایی دیجیتال را با قیمت پایین‌تری خریداری کند و سپس در صرافی دیگری با قیمت بالاتری به فروش برساند.

این استراتژی در دسته استراتژی‌های کوتاه مدت جای دارد و ریسک کمتری دارد. استرس خرید و فروش دارایی‌های دیجیتال با این استراتزی کم می‌باشد. افرادی که با مفهوم تحلیل تکنیکال آشنایی ندارند و به تازگی وارد بازار ارزهای دیجیتا شده‌اند، می‌توانند از این روش معاملاتی کسب درآمد کنند. این استراتژی انواع مختلفی دارد که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت:

 • خرید و فروش بین صرافی‌ها: در این حالت تریدر یک دارایی را از یک صرافی را با قیمت پایین خریداری می‌کند و در صرافی دیگری با قیمت بالاتر به فروش می‌رساند.
 • معامله مکانی: معامله‌گر ارزهای خود را در صرافی کشورهای مختلف به فروش می‌رساند تا سود بیشتری دریافت کند.
 • آربیتاژ(Arbitrage) در صرافی‌های غیرمتمرکز مختلف: تریدر می‌تواند از طریق تبدیل ارز دیجیتال خود در یک صرافی غیرمتمرکز به یک صرافی متمرکز سود زیادی کسب کند.
 • آمار: سرمایه گذاران برای کسب سود بیشتر ار زوش‌های آماری و محاسباتی استفاده می‌کنند.

موسسه برگزارکننده

famoorian

مدرس

محمد فاموریان

دوره های مشابه

دوره آموزش متاورس به شما کمک می‌کند تا از حوزه متاورس درآمد کسب کنید. درآمدزایی از حوزه متاورس به روش‌های مختلفی انجام می شود که ما در این دوره به صورت جامع 0-100 شما را با دنیای جذاب متاورس آشنا خواهیم کرد.

سرفصل‌های دوره آموزش متاورس

استفاده از اینترنت و شبکه‌های اجتماعی نه تنها بخشی از سرگرمی و تفریحات مردم جهان را به خود اختصاص داده است، بلکه شغل و کسب درآمد میلیون‌ها نفر را نیز در بر می‌گیرد. همین امر باعث شده است تا نیاز به فضای مجازی در میان افراد جهان بیش از پیش احساس شود. متاورس حوزه جدیدی در فضای مجازی و بستر اینترنت است که به گفته بسیاری از کارشناسان، تحول عظیمی را در شیوه زندگی انسان‌ها به وجود خواهد آورد. دوره متاورس و ان اف تی دوره‌ای است که به تمامی علاقه‌مندان به این جهان جدید و شگفت‌انگیز، کمک می‌کند تا به صورت حرفه‌ای و تخصصی وارد این دنیای نوین شوند و به کسب درآمد بالا برسند.

 

در دنیای فناوری اطلاعات و بلاکچین , تکنولوژی NFT یا به اختصار NFT یا توکن های غیر مثلی , به یکی از تکنولوژی های پیشتاز تبدیل شده است. توکن های غیر مثلی نوع خاصی از دارایی هستند که مالکیت آنها به شکل داده های دیجیتال روی بلاکچین ذخیره و ثبت می شود.

دوره برنامه نویسی NFT به عنوان یکی از جدیدترین و پرطرفدار ترین حوزه های برنامه نویسی , شما را با مفاهیم این فناوری آشنا میکند و اصول پیاده سازی یک NFT را با استفاده از استاندارد های ERC-721 و ERC-1155 و زبان برنامه نویسی سالیدیتی  به شما می آموزد. همچنین در این مسیر با نحوه انتشار یک NFT در مارکت پلیس OpenSea و همچنین ابزار های کاربردی مدیریت dstorage ها آشنا می شوید. در پایان این دوره آموزش NFT شما قادر خواهید بود تا به صورت مستقل و خلاقانه در دنیای NFT فعالیت کنید و ساختار بلاکچین و توسعه NFT را درک کرده و از آن برای ایجاد آثاری منحصر به فرد و ارزشمند استفاده کنید.

هدف از برگزاری دوره برنامه نویسی NFT

هدف اصلی برگزاری دوره برنامه نویسی NFT , ارتقاء دانش و مهارت شرکت کنندگان در زمینه NFT و برنامه نویسی NFT  است و این دوره در تلاش است با ارائه مفاهیم و مهارت های لازم از جمله مفاهیم NFT و پروژه های کاربردی و همچنین استاندارد های تخصصی پیاده سازی NFT به این هدف برسد.

با ارتقاء دانش و مهارت در زمینه برنامه‌نویسی NFT، شرکت‌کنندگان قادر خواهند بود به طور خلاقانه در دنیایی پراز فرصت‌های فناوری بلاک‌چین فعالیت کنند و به عنوان برنامه‌نویسان متخصص در زمینه NFT مشغول به کار شوند یا پروژه‌های خود را راه‌اندازی کنند.

دوره برنامه نویسی NFT مناسب چه کسانی است

دوره برنامه نویسی NFT برای افراد علاقه‌مند به فناوری بلاکچین و یادگیری تکنولوژی های بروز برنامه نویسی مناسب است.

 • برنامه نویسان و توسعه دهندگان: اگر شما یک برنامه نویس هستید و میخواهید مهارت های خود را در زمینه برنامه نویسی اسمارت کانترکت های NFT ارتقاء دهید یا به دنبال ایجاد پروژه های مبتنی بر NFT هستید این دوره برای شما مناسب است.
 • هنرمندان و خالقان محتوا: اگر شما هنرمند، طراح یا خالق محتوا هستید و می‌خواهید آثار خود را به صورت دیجیتال به فروش برسانید، مفاهیم NFT و ایجاد توکن‌های یکتا برای آثار خود را خواهید آموخت.
 • کارآفرینان و کسب و کارهای مبتنی بر فناوری : اگر شما کارآفرین هستید و به دنبال فرصت‌های کسب و کار در حوزه‌های فناوری بلاک‌چین و NFT می‌گردید، این دوره به شما ایده‌هایی برای توسعه کسب و کار خود خواهد داد.
 • دانشجویان و افراد علاقه مند به فناوری : اگر شما دانشجو هستید یا فقط به دنبال یادگیری چیزهای جدید و جذاب در زمینه فناوری هستید، این دوره می‌تواند برای شما فرصتی عالی باشد.
 • مدیران و مشاوران فناوری اطلاعات : اگر شما در حوزه مدیریت یا مشاوره فناوری اطلاعات فعالیت می‌کنید، دانش درست و صحیح در مورد فناوری NFT می‌تواند به شما در تدوین استراتژی‌ها و مشاوره بهتر به مشتریان کمک کند.

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *