0

بوت کمپ جامع برنامه‌ نویسی بلاک چین

درباره این دوره

بوت کمپ جامع برنامه‌ نویسی بلاک چین


بوت کمپ آموزشی برنامه نویسی بلاک چین، قرارداد هوشمند و ساخت Token (توکن) ارز دیجیتال برای شما که قصد ایجاد یک توکن، ارز جدید، قرارداد هوشمند، پلتفرم سرمایه گذاری، سپرده گذاری، وام دهی و سوددهی، بازی های مبتنی بر کسب درآمد از بلاکچین و … را دارید یا قصد دارید به عنوان یک برنامه نویس بلاکچین در یک تیم یا شرکت فعالیت کنید، طراحی شده است.

در این دوره آموزشی، اصول برنامه نویسی و پیاده سازی انواع توکن و NFT، پیاده سازی پلتفرم عرضه اولیه یا ICO، پیاده سازی صرافی غیرمتمرکز (Dex)، ساخت استخر نقدینگی (Liquidity Pool) و برنامه نویسی پلتفرم های defi از جمله سوددهی و وام دهی (Staking & Lendingو ده ها مورد دیگر از پیاده سازی در بستر بلاکچین به شما آموزش داده خواهد شد.

آکادمی بلاکچین امیرکبیر اولین مرکز برگزار کننده جامع‌ترین بوت‌کمپ‌ برنامه‌نویسی بلاک چین در ایران است که تا کنون بیش از 1000 دانشجو در این آکادمی، برنامه نویسی بلاک چین را آموزش دیده اند. آکادمی امیرکبیر از سال 1394 به همکاری جمعی از اساتید و متخصصین حوزه مهندسی نرم افزار، فعالیت خود را روی فناوری های Hi-Tech آغاز نمود و با افزایش نیاز به فناوری بلاکچین در صنعت، با تکیه بر دانش و توانمندی تیم تحقیق و توسعه، فعالیت خود را روی حوزه بلاکچین متمرکز ساخته و نهایتا از ابتدای سال 1400 در کنار فعالیت در زمینه مشاوره و توسعه پروژه های بلاکچین، سیستم آموزش تخصصی بلاکچین را نیز در قالب بوت کمپ های برنامه نویسی بلاکچین در ایران آغاز کردند.

 اکوسیستم مالی در حال تغییر است

🔘 بسیاری از فعالیت های اقتصادی که در گذشته به کمک پول فیات انجام می شد، امروزه به کمک توکن ها و ارزهای دیجیتال در بستر بلاک چین انجام پذیر است. جایگزینی پول فیات با توکن، به کمک فناوری بلاکچین امکانپذیر شده و مزایای بسیاری را با خود به همراه آورده است.

🔘 در چند سال آینده با توسعه و تطبیق پذیری بیشتر فناوری بلاک چین، مآموریت اصلی بلاکچین یعنی معاملات p2p، عملیاتی شده و اغلب واسطه ها حذف خواهند شد و مشاغل و موسسات و اشخاص ثالتی مانند دفاتر بیمه، شعب بانکی، دفاتر ثبتی و … از میان خواهند رفت!

🔘 آیا به این موضوع فکر کرده اید که با از بین رفتن این مشاغل چه شغلی جایگزین خواهد شد؟ بله درسته! برنامه نویس بلاک چین و قراردادهای هوشمند.

🔘 به زودی نیاز به برنامه نویس بلاک چین بسیار بیشتر خواهد یافت و شما که در سال های ابتدایی وارد این تخصص می شوید، جزء افراد با تجربه و خبره محسوب خواهید شد و خیلی زودتر از یک برنامه نویس عادی، فعالیت در رده مدیریتی را تجربه خواهید کرد.

🔘 با کمی تأمل به دلایل ذکر شده، یادگیری بلاکچین برای تمام برنامه نویس ها، ضروری به نظر می رسد.

موسسه برگزارکننده

علم و نوین امیرکبیر

مدرس

دوره های مشابه

برنامه درسی فشرده 45 ساعته ما برای حداکثر تأثیر در کوتاه ترین زمان ممکن طراحی شده است. ما موارد ضروری را انتخاب کرده‌ایم و اطمینان می‌دهیم که هر دقیقه سرمایه‌گذاری شما در کسب مهارت در هوش مصنوعی حساب می‌شود.

بوتکمپ اسمارتک که توسط مهندسین صنعت و اساتید خبره طراحی شده است، شما را به دانش و مهارت هایی با رویکردی عملی مجهز می کند تا با اطمینان در چشم انداز این مسیر حرکت کنید.

در بین افراد علاقه مند به هوش مصنوعی، افرادی هستند که به طور پراکنده تا حدودی با هوش مصنوعی آشنا هستند، حتی برنامه نویسی را فراگرفته اند و تا جاهایی پیش رفته اند و اکنون دنبال متخصص شدن و پیدا کردن راه تخصصی خود هستند. بوتکمپ متخصص شو برای این طراحی شده است که این افراد ابتدا با ساختار شبکه های عصبی و یادگیری عمیق که زیرشاخه یادگیری ماشین است آشنا شوند و سپس به سمت تخصص مورد علاقه خود یعنی یادگیری عمیق تخصصی با رویکرد بینایی ماشین یا NLP حرکت کنند. در این بوتکمپ ابتدا 20 ساعت با مفاهیم پایه و معماری های پایه یادگیری عمیق آشنا شده و پس از انتخاب تخصص مورد علاقه خود یعنی بینایی ماشین یا NLP؛ 25 ساعت در حوزه مورد نظر با خدمات جانبی فراوان آموزش ها را فرا می گیرند.

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *