0

جامع ترین آموزش برنامه نویسی اندروید (دانشجویار)

درباره این دوره

سیستم عامل android بیش از 80 درصد بازار جهانی و نزدیک به 90 درصد بازار ایران را به خود اختصاص داده است. از گوشی های موبایل که روزانه استفاده میکنیم بگیرید تا ساعت و تلویزیون و خودرو های هوشمند همه و همه از این سیستم عامل استفاده کرده اند. اما نکته اینجاست که با وجود بازار کار بزرگ و مطلوب، تعداد برنامه نویسان اندورید کمتر از نیاز بازار کار میباشد. پس آموزش اندروید سبب ورود ما به یک بازار کار بزرگ و در حال رشد خواهد شد. آموزش برنامه نویسی اندروید، یعنی شروع کسب درآمد از یک حوزه جذاب و پرطرفدار.

موسسه برگزارکننده

دانشجویار

مدرس

علیرضا احمدی

دوره های مشابه

برنامه درسی فشرده 45 ساعته ما برای حداکثر تأثیر در کوتاه ترین زمان ممکن طراحی شده است. ما موارد ضروری را انتخاب کرده‌ایم و اطمینان می‌دهیم که هر دقیقه سرمایه‌گذاری شما در کسب مهارت در هوش مصنوعی حساب می‌شود.

بوتکمپ اسمارتک که توسط مهندسین صنعت و اساتید خبره طراحی شده است، شما را به دانش و مهارت هایی با رویکردی عملی مجهز می کند تا با اطمینان در چشم انداز این مسیر حرکت کنید.

در بین افراد علاقه مند به هوش مصنوعی، افرادی هستند که به طور پراکنده تا حدودی با هوش مصنوعی آشنا هستند، حتی برنامه نویسی را فراگرفته اند و تا جاهایی پیش رفته اند و اکنون دنبال متخصص شدن و پیدا کردن راه تخصصی خود هستند. بوتکمپ متخصص شو برای این طراحی شده است که این افراد ابتدا با ساختار شبکه های عصبی و یادگیری عمیق که زیرشاخه یادگیری ماشین است آشنا شوند و سپس به سمت تخصص مورد علاقه خود یعنی یادگیری عمیق تخصصی با رویکرد بینایی ماشین یا NLP حرکت کنند. در این بوتکمپ ابتدا 20 ساعت با مفاهیم پایه و معماری های پایه یادگیری عمیق آشنا شده و پس از انتخاب تخصص مورد علاقه خود یعنی بینایی ماشین یا NLP؛ 25 ساعت در حوزه مورد نظر با خدمات جانبی فراوان آموزش ها را فرا می گیرند.

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *