0

دوره آموزشی برنامه نویسی بلاکچین

درباره این دوره

دوره آموزشی برنامه نویسی بلاکچین

اگر می خواهید توسعه دهنده بلاکچین شوید دوره برنامه نویسی بلاکچین رو از دست ندید. دوره برنامه‌نویسی بلاکچین، یک آموزش کاربردی برای تبدیل‌شدن به یک توسعه‌دهنده بلاکچین است. این دوره طی ۲۰ ساعت به صورت آنلاین برگزار می شود. شما هم اگر علاقه‌مند به این حوزه هستید و پیش‌نیازهای دوره رو دارید، می‌تونید از طریق همین صفحه در این دوره ثبت نام کنید.

عناوین سرفصل ها

  • نگاه مقدماتی بر بلاکچین
  • بررسی معماری Fabric Hyperledger
  • راه اندازی شبکه با استفاده از سرویس BaaS گرین وب
  • ابزارهای مورد نیاز جهت توسعه chaincode
  • توسعه chaincode با زبان Typescript
  • نصب chaincode بر روی شبکه بلاکچین
  • ارسال تراکنش به chaincode از طریق cli
  • توسعه سرویس های سمت سرور اتصال به بلاکچین Fabric Hyperledger

 

موسسه برگزارکننده

گرین تک

مدرس

مهندس حسین نمازیان

دوره های مشابه

برنامه درسی فشرده 45 ساعته ما برای حداکثر تأثیر در کوتاه ترین زمان ممکن طراحی شده است. ما موارد ضروری را انتخاب کرده‌ایم و اطمینان می‌دهیم که هر دقیقه سرمایه‌گذاری شما در کسب مهارت در هوش مصنوعی حساب می‌شود.

بوتکمپ اسمارتک که توسط مهندسین صنعت و اساتید خبره طراحی شده است، شما را به دانش و مهارت هایی با رویکردی عملی مجهز می کند تا با اطمینان در چشم انداز این مسیر حرکت کنید.

در بین افراد علاقه مند به هوش مصنوعی، افرادی هستند که به طور پراکنده تا حدودی با هوش مصنوعی آشنا هستند، حتی برنامه نویسی را فراگرفته اند و تا جاهایی پیش رفته اند و اکنون دنبال متخصص شدن و پیدا کردن راه تخصصی خود هستند. بوتکمپ متخصص شو برای این طراحی شده است که این افراد ابتدا با ساختار شبکه های عصبی و یادگیری عمیق که زیرشاخه یادگیری ماشین است آشنا شوند و سپس به سمت تخصص مورد علاقه خود یعنی یادگیری عمیق تخصصی با رویکرد بینایی ماشین یا NLP حرکت کنند. در این بوتکمپ ابتدا 20 ساعت با مفاهیم پایه و معماری های پایه یادگیری عمیق آشنا شده و پس از انتخاب تخصص مورد علاقه خود یعنی بینایی ماشین یا NLP؛ 25 ساعت در حوزه مورد نظر با خدمات جانبی فراوان آموزش ها را فرا می گیرند.

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *