0

دوره آموزشی وردپرس مجتمع فنی آریا تهران

درباره این دوره

دوره آموزشی وردپرس مجتمع فنی آریا تهران

اگر به فکر یادگیری حرفه ای و صد درصدی WordPress هستید، شرکت در دوره وردپرس مجتمع فنی آریا تهران به شما پیشنهاد می شود. ما در آموزشگاه وردپرس آریا تهران همه چیز را برای یادگیری شما آماده کرده ایم. شما به شکل های مختلف می توانید از خدمات آموزش وردپرس در مجتمع فنی آریا تهران  استفاده کنید.

  • دوره وردپرس حضوری
  • دوره آنلاین وردپرس
  • آموزش مجازی وردپرس

با استفاد از دوره های بالا، علاوه بر یادگیری طراحی سایت با وردپرس، امکان دریافت مدرک وردپرس بین المللی را نیز خواهید داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرد. توجه: علاوه بر تهران شما می توانید دوره حاضر را در سایر شعبات ما در شهرستان های کرمانشاه و … بصورت حضوری بگذرانید.

دوره آموزشی وردپرس مجتمع فنی آریا تهران، یک دوره کامل صفر تا صدی آموزش نصب، مدیریت وردپرس و طراحی سایت با این CMS محبوب است. در واقع این دوره یک دوره آموزش طراحی سایت بدون کد نویسی است.

در بهترین دوره وردپرس مقدماتی بصورت گام به گام و از پایه آموزش طراحی سایت با وردپرس، استفاده از نرم افزارهای مورد نیاز و همچنین آموزش وردپرس کامل کار با سیستم مدیریت محتوای وردپرس را فراخواهید گرفت.

در دوره وردپرس مجتمع فنی آریا تهران آموزش نصب و تنظیم انواع افزونه و قالب رایگان، ارائه خواهد شد و در نهایت قادر خواهید بود که اولین وب سایت شرکتی خود را راه اندازی کنید.

یکی از مهم ترین تمایز های دوره آموزش WordPress مجتمع فنی آریا تهران، امکان دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای طراحی سایت با وردپرس است.

کارآموزان شرکت کننده در کلاس آموزش وردپرس مجتمع فنی آریا تهران، پس از پایان دوره مدرک فنی حرفه ای طراحی سایت دریافت خواهند کرد. این مدرک دوره جامع وردپرس قابل ارائه به تمام شرکت ها و سازمان های خصوصی و دولتی می باشد.

چنانچه به دنبال یادگیری وردپرس و طراحی سایت با این سیستم مدیریت محتوا هستید، می‌توانید با مراجعه به صفحه آموزش وردپرس در سایت تیموتی مقایسه و بررسی دوره‌های مختلف را مشاهده کرده و دوره مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 

سر فصل های دوره آموزش وردپرس

موسسه برگزارکننده

مجتمع فنی تهران

مدرس

مدرسین مجتمع فنی تهران

دوره های مشابه

برنامه درسی فشرده 45 ساعته ما برای حداکثر تأثیر در کوتاه ترین زمان ممکن طراحی شده است. ما موارد ضروری را انتخاب کرده‌ایم و اطمینان می‌دهیم که هر دقیقه سرمایه‌گذاری شما در کسب مهارت در هوش مصنوعی حساب می‌شود.

بوتکمپ اسمارتک که توسط مهندسین صنعت و اساتید خبره طراحی شده است، شما را به دانش و مهارت هایی با رویکردی عملی مجهز می کند تا با اطمینان در چشم انداز این مسیر حرکت کنید.

در بین افراد علاقه مند به هوش مصنوعی، افرادی هستند که به طور پراکنده تا حدودی با هوش مصنوعی آشنا هستند، حتی برنامه نویسی را فراگرفته اند و تا جاهایی پیش رفته اند و اکنون دنبال متخصص شدن و پیدا کردن راه تخصصی خود هستند. بوتکمپ متخصص شو برای این طراحی شده است که این افراد ابتدا با ساختار شبکه های عصبی و یادگیری عمیق که زیرشاخه یادگیری ماشین است آشنا شوند و سپس به سمت تخصص مورد علاقه خود یعنی یادگیری عمیق تخصصی با رویکرد بینایی ماشین یا NLP حرکت کنند. در این بوتکمپ ابتدا 20 ساعت با مفاهیم پایه و معماری های پایه یادگیری عمیق آشنا شده و پس از انتخاب تخصص مورد علاقه خود یعنی بینایی ماشین یا NLP؛ 25 ساعت در حوزه مورد نظر با خدمات جانبی فراوان آموزش ها را فرا می گیرند.

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *