0

دوره جامع آموزش تخصصی حضرت ایچیموکو پیشرفته (اکادمی نکوموکو)

درباره این دوره

آموزش ایچیموکو؛ سیستم جامع معاملاتی حضرت ایچیموکو

در این دوره آماده شوید برای صفر تا صد تحلیل نمودار در هر بازار مالی که میشناسید، معجزات سیستم معامله گری ایچیموکو به شما کمک میکند تا علاوه بر معامله گری و سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال، به عنوان متخصص و مشاور در این حوزه فعالیت کنید.

دوره آموزش ایچیموکو

مطالب دوره های آموزشی مجموعه نکوموکو از معتبر ترین رفرنس های ژاپنی و انگلیسی تهیه شده اند و به نحوی طراحی و ارائه میشوند که همه افراد با هر سطح دانشی در بازار های مالی ار مبتدی تا فوق پیشرفته بتوانند به درجه استادی در تحلیل و ترید در بازار های مالی برسند.

مدرس دوره : امیرحسین نکوگل

امیرحسین نکوگل، موسس آکادمی نکوموکو و تحلیلگر بازارهای مالی است که از سال ۱۳۹۶ به صورت حرفه‌ای با معامله‌گری و ترید در بازارهای مالی آشنا شده است. او با تجربه بسیار در تحلیل بازار، پس از آزمون و خطا در سیستم‌های معاملاتی مختلف، به فرمولی بی‌نظیر در طراحی سیستم جامع معاملاتی بر منبای ایچیموکو رسیده که این سیستم با رویکردی جدید از تحلیل و ترید، جهت آموزش ایچیموکو و تحت عنوان “حضرت ایچیموکو” رونمایی شده است.

 

آموزش ایچیموکو

ترید کردن بدون داشتن یک سیستم معاملاتی قدرتمند چیزی جز سردرگمی و ضرر و درنهایت ناامیدی در پی نخواهد داشت .ترید کردن شباهت زیادی به مبارزه در میدان جنگ دارد . در میدان جنگ، مبارزی برنده است که بهترین شمشیر و بالاترین مهارت را داشته باشد.
بدون سلاح، نباید انتظار داشته باشید از جنگ جان سالم بدر ببرید!
سیستم معاملاتی همان سلاح ما در بازارهای مالی است و انتخاب یک سیستم معاملاتی درست یکی از مهم ترین تصمیم ها در مسیر حرفه ای ترید است . این شما هستید که می توانید مسیر درست و کوتاه ترید را انتخاب کنید یا شاید هم مثل اکثر فعالان بازار انتخاب کنید که سر خود را از دست بدهید!
ایچیموکو یکی از قدیمی ترین و قدرتمند ترین سیستم های معاملاتی در دنیاست و هرآن چیزی که یک معامله گر بازارهای مالی برای ترید نیاز دارد را ارائه می دهد . ایچیموکو یک سیستم پیشرفته تحلیل وترید می باشد که ابزار های متعددی برای تحلیل قیمت و زمان ارائه می دهد و در عین حال یکی از ساده ترین سیستم های معاملاتی نیز هست.

البته به این راحتی هم نیست !

همانطور که یک شمشیرتیز به تنهایی مبارزه را به شما یاد نمی دهد ، صرفا انتخاب یک سیستم معاملاتی قوی مثل ایچیموکو برای ترید کافی نیست
نحوه یادگیری یک سیستم معاملاتی، حتی از خود سیستم معاملاتی هم مهم تر است.
مجموعه نکوموکو برای اولین بار درایران سیستم معاملاتی ایچیموکو را با رویکرد ترید در همه بازارهای مالی طراحی و ارائه کرده است. تیم تحقیقاتی آکادمی نکوموکو متشکل از نخبگان آموزش دیده در این مجموعه موفق به خلق استراتژی های شگفت انگیز ایچیموکو برای اولین بار در ایران شده است.
مطالب دوره های آموزشی حضرت ایچیموکو از معتبر ترین رفرنس های ژاپنی و انگلیسی تهیه شده اند به نحوی طراحی و ارایه می شوند که همه افراد با هر سطح دانشی در بازار های مالی از مبتدی تا فوق پیشرفته بتوانند به درجه استادی در تحلیل و ترید بازارهای مالی برسند.

آموزش ایچیموکو پیشرفته:

تقریبا هیچ کدام از اساتید ایچیموکو نمیتوانند فقط با استفاده از ایچیموکو ترید کنند و در کنار ایچیموکو از ابزار ها، اندیکاتور ها و سیستم های معاملاتی دیگری هم استفاده میکنند.
ما در آکادمی نکوموکو معتقدیم ایچیموکو به هیچ مکمل یا ابزار دیگری نیاز ندارد و خود ایچیموکو به تنهایی برای تریدر شدن کافی است.
بسیاری از مباحث و استراتژی های تدریس شده در اکادمی نکوموکو حاصل سالها تحقیق و تجربه ترید با ایچیموکو می باشد و نظیر این مباحث و تکنیک ها در هیچ جای ایران و جان پیدا نمی شود.
ایچیموکوی پیشرفته چیزی فراتر از چند تکنیک ساده برای ترید است و شمارا با روش های تحلیل و تریدی آشنا میکند که قطعا شگفت زده خواهید شد!
مهم ترین دغدغه معامله گران برای فعالیت در بازار های مالی، در اختیار داشتن استراتژی های مناسبی برای تعیین سطوح حمایت و مقاومت، تحلیل زمانی، سیگنال ورود، تاییدیه معامله، تعیین حدضرر و حد سود می باشد.

 

فیلم آموزش ایچیموکو پیشرفته

در دوره تخصصی حضرت ایچیموکو، مجموعه ای از تکنیک ها و استراتژی های کم نظیر و خاص ایچیموکو تدریس شده و در این استراتژی ها سعی شده که همه نیاز های یک معامله گر از لحظه باز کردن چارت و تعیین سطوح تا لحظه ورود به معامله و تعیین حد ضرر و حد سود به بهترین شکل برطرف شود.
استراتژی های این دوره بعد از طی کردن مراحل سخت گیرانه بک تست و لایو ترید چکش کاری شده و در نهایت بصورت یک مجموعه کامل برای تحلیل و ترید ارائه شده است.
بسیاری از این استراتژی ها بر اساس تجربه ترید های شخصی توسط مدرس دوره امیرحسین نکوگل ابداع و برای اولین بار در این دوره بصورت تخصصی آموزش داده می شوند.
در این دوره خواهید آموخت که چطور با استفاده از ترکیب این استراتژی ها، ی ستاپ معاملاتی موفقی طراحی کنید و تحلیل و ترید موفقی داشته باشید.

آنچه در فیلم آموزش ایچیموکو پیشرفته میبینید:

شاید تا کنون کلمه تحلیل زمانی به گوشتان خورده. تحلیل زمانی یعنی بدانیم چه زمانی قرار است اتفاقات مهم رخ بدهند. زمانی که قیمت دلار روز به روز در حال بالارفتن باشد کسی برنده است که بداند چه زمانی قرار است این افزایش قیمت به اتمام برسد !
یا حتی بهتر ، اگر بدانیم چه زمانی قرار است رشد بیت کوین شروع شود قطعا متوجه خواهیم شد که چه زمانی باید بیت کوین بخریم که معطل رشد نباشیم یا وارد ضرر نشویم !
ایچیموکو یکی از قویترین ابزار ها برای تحلیل زمانی را در اختیار ما قرار میدهد . چیزی که اکثر سیستم های معاملاتی ندارند !
ابزار ها و تکنیک های تحلیل زمانی در کنار تکنیک های تحلیل قیمت ، قدرتمند ترین استراتژی های معاملاتی را در اختیار شما قرار می دهد که قطعا با دیدنشان تعجب خواهید کرد !
در بخش پیشرفته این دوره مجموعه ای بیش از ۳۰ استراتژی تخصصی و خاص ایچیموکو تدریس شده اند که فقط یکی از این استراتژی ها یعنی برمودای سیاه به تنهایی معتبرتر از بهترین استراتژی های پرایس اکشن ، الیوت و …. می باشد . برمودای سیاه نتیجه سالها تحقیق روی ایچیموکو است و برای اولین بار در ایران توسط آکادمی نکوموکو ارائه شده و در هیچ منبع دیگری وجود ندارد.
مسیر تریدر شدن یعنی یادگیری یک سیستم معاملاتی ، یادگیری مبانی مدیریت سرمایه ، روانشناسی و طراحی پلن و در نهایت اجرا !
علاوه بر همه ابزار ها و تکنیک های تحلیل نمودار ، دانش طراحی پلن معاملاتی ، روانشناسی و مدیریت سرمایه تخصصی است که شما را به یک تریدر سودده تبدیل میکند .بنابراین ما هر آن چیزی که یک شخص برای تبدیل شدن به یک تریدر سودده نیاز دارد را یکجا جمع کردیم و بعد از طی کردن این دوره عملا به دوره یا ابزار دیگری برای ترید نیاز نخواهید داشت

سرفصل های دوره آموزشی ایچیموکو:

جمع آوری و طبقه بندی منابع مختلف آموزشی ایچیموکو یکی از مهم ترین موارد برای یادگیری بهتر یک سیستم معاملاتی است .مخصوصا وقتی قصد یادگیری یک سیستم معاملاتی قدرتمند و پیشرفته مثل ایچیموکو را داشته باشید که مجموعه ی کاملی از تکنیک ها و استراتژی های ترید است
نمیتوانیم بدون دانستن محاسبات مقدماتی خطوط ایچیموکو به یک باره سراغ یادگیری تحلیل زمانی برویم یا نمی توانیم بدون درک کاربرد فلت ها و شکستگی های خطوط ایچیموکو از استراتژی های پیشرفته ایچیموکو استفاده کنیم .
دوره جامع حضرت ایچیموکو در قالب بیش از ۱۵۰ جلسه از مقدماتی تا پیشرفته و فوق پیشرفته طبقه بندی شده تا هر کس با هر میزان دانشی از ترید بتوانید یادگیری و ترید را به بهترین و تخصصی ترین شکل ممکن آموزش ببیند.
با یک نگاه کلی به سرفصل های این دوره متوجه خواهید شد که بسیاری از مطالب این دوره خاص و تخصصی هستند و نه تنها در ایران بلکه در کلاس جهانی نیز در مورد این مباحث و تکنیک ها صحبتی نشده است.

دوره حضرت ایچیموکو به ۳ بخش مقدماتی ، پیشرفته و فوق پیشرفته تقسیم شده است:

در بخش مقدماتی شما کل مباحث و تکنیک های کلاسیک ایچیموکو را در قالب ۴ فصل خواهید آموخت که به نظر ما همین ۴ فصل هم برای به سود رسیدن در بازار های مالی کافی خواهد بود .
در بخش پیشرفته مبانی روانشناسی ، مدیریت سرمایه و طراحی پلن معاملاتی را خواهید آموخت و یا می گیرد چطور از فایل اکسل سامورایی تریدر که یکی از کامل ترین ابزار های طراحی استراتژی است استفاده کنید ( این فایل و آموزش استفاده از آن به عنوان هدیه در اختیار همه دانشپذیران قرار خواهد گرفت )
علاوه بر آن برترین و معتبر ترین تئوری ها و تکنیک های تحلیل زمانی ایچیموکو را نیز خواهید آموخت تا کاملا به تحلیل زمانی مسلط شوید .
در بخش انتهایی دوره ۳۰ تا از قدرتمند ترین استراتژی های ایچیموکو آموزش داده شده که بسیاری از انها برای اولین بار در ایران رونمایی شده است.
برمودای سیاه یکی از این استراتژی هاست . البته برمودای سیاه فراتر از یک استراتژی است و یکی از معتبرترین تکنیک های ایچیموکو است که ترکیبی است از تحلیل زمانی و تحلیل قیمتی و نه تنها خود این استراتژی بلکه شبیه این استراتژی هم جایی تدریس نشده است .

چنانچه به دنبال یادگیری ایچیموکو هستید، می‌توانید با مراجعه به قسمت آموزش ایچیموکو در سایت تیموتی بررسی و مقایسه دوره‌ها را مشاهده کرده و دوره موردنظر خود را انتخاب نمایید.

موسسه برگزارکننده

نکوموکو

مدرس

امیرحسین نکوگل

دوره های مشابه

دوره آموزش متاورس به شما کمک می‌کند تا از حوزه متاورس درآمد کسب کنید. درآمدزایی از حوزه متاورس به روش‌های مختلفی انجام می شود که ما در این دوره به صورت جامع 0-100 شما را با دنیای جذاب متاورس آشنا خواهیم کرد.

سرفصل‌های دوره آموزش متاورس

استفاده از اینترنت و شبکه‌های اجتماعی نه تنها بخشی از سرگرمی و تفریحات مردم جهان را به خود اختصاص داده است، بلکه شغل و کسب درآمد میلیون‌ها نفر را نیز در بر می‌گیرد. همین امر باعث شده است تا نیاز به فضای مجازی در میان افراد جهان بیش از پیش احساس شود. متاورس حوزه جدیدی در فضای مجازی و بستر اینترنت است که به گفته بسیاری از کارشناسان، تحول عظیمی را در شیوه زندگی انسان‌ها به وجود خواهد آورد. دوره متاورس و ان اف تی دوره‌ای است که به تمامی علاقه‌مندان به این جهان جدید و شگفت‌انگیز، کمک می‌کند تا به صورت حرفه‌ای و تخصصی وارد این دنیای نوین شوند و به کسب درآمد بالا برسند.

 

در دنیای فناوری اطلاعات و بلاکچین , تکنولوژی NFT یا به اختصار NFT یا توکن های غیر مثلی , به یکی از تکنولوژی های پیشتاز تبدیل شده است. توکن های غیر مثلی نوع خاصی از دارایی هستند که مالکیت آنها به شکل داده های دیجیتال روی بلاکچین ذخیره و ثبت می شود.

دوره برنامه نویسی NFT به عنوان یکی از جدیدترین و پرطرفدار ترین حوزه های برنامه نویسی , شما را با مفاهیم این فناوری آشنا میکند و اصول پیاده سازی یک NFT را با استفاده از استاندارد های ERC-721 و ERC-1155 و زبان برنامه نویسی سالیدیتی  به شما می آموزد. همچنین در این مسیر با نحوه انتشار یک NFT در مارکت پلیس OpenSea و همچنین ابزار های کاربردی مدیریت dstorage ها آشنا می شوید. در پایان این دوره آموزش NFT شما قادر خواهید بود تا به صورت مستقل و خلاقانه در دنیای NFT فعالیت کنید و ساختار بلاکچین و توسعه NFT را درک کرده و از آن برای ایجاد آثاری منحصر به فرد و ارزشمند استفاده کنید.

هدف از برگزاری دوره برنامه نویسی NFT

هدف اصلی برگزاری دوره برنامه نویسی NFT , ارتقاء دانش و مهارت شرکت کنندگان در زمینه NFT و برنامه نویسی NFT  است و این دوره در تلاش است با ارائه مفاهیم و مهارت های لازم از جمله مفاهیم NFT و پروژه های کاربردی و همچنین استاندارد های تخصصی پیاده سازی NFT به این هدف برسد.

با ارتقاء دانش و مهارت در زمینه برنامه‌نویسی NFT، شرکت‌کنندگان قادر خواهند بود به طور خلاقانه در دنیایی پراز فرصت‌های فناوری بلاک‌چین فعالیت کنند و به عنوان برنامه‌نویسان متخصص در زمینه NFT مشغول به کار شوند یا پروژه‌های خود را راه‌اندازی کنند.

دوره برنامه نویسی NFT مناسب چه کسانی است

دوره برنامه نویسی NFT برای افراد علاقه‌مند به فناوری بلاکچین و یادگیری تکنولوژی های بروز برنامه نویسی مناسب است.

  • برنامه نویسان و توسعه دهندگان: اگر شما یک برنامه نویس هستید و میخواهید مهارت های خود را در زمینه برنامه نویسی اسمارت کانترکت های NFT ارتقاء دهید یا به دنبال ایجاد پروژه های مبتنی بر NFT هستید این دوره برای شما مناسب است.
  • هنرمندان و خالقان محتوا: اگر شما هنرمند، طراح یا خالق محتوا هستید و می‌خواهید آثار خود را به صورت دیجیتال به فروش برسانید، مفاهیم NFT و ایجاد توکن‌های یکتا برای آثار خود را خواهید آموخت.
  • کارآفرینان و کسب و کارهای مبتنی بر فناوری : اگر شما کارآفرین هستید و به دنبال فرصت‌های کسب و کار در حوزه‌های فناوری بلاک‌چین و NFT می‌گردید، این دوره به شما ایده‌هایی برای توسعه کسب و کار خود خواهد داد.
  • دانشجویان و افراد علاقه مند به فناوری : اگر شما دانشجو هستید یا فقط به دنبال یادگیری چیزهای جدید و جذاب در زمینه فناوری هستید، این دوره می‌تواند برای شما فرصتی عالی باشد.
  • مدیران و مشاوران فناوری اطلاعات : اگر شما در حوزه مدیریت یا مشاوره فناوری اطلاعات فعالیت می‌کنید، دانش درست و صحیح در مورد فناوری NFT می‌تواند به شما در تدوین استراتژی‌ها و مشاوره بهتر به مشتریان کمک کند.

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *