0

دوره آموزش جامع صادرات و واردات

درباره این دوره

در دوره آموزش صادرات و واردات نکات تجربه محور و آموزش تخصصی صفر تا صد آموزش صادرات و واردات را ارایه می دهیم. آموزش صادرات و واردات مطابق با آخرین قوانین بروز رسانی می شود و با پشتیبانی رایگان همراه و همگام با شما هستیم تا با امنیت خاطر وارد عرصه صادرات و واردات شوید. دسترسی دائمی به دوره آموزش صادرات و واردات موجب شده تا همزمان با فعالیت در زمینه صادرات و واردات نیز از پکیج آموزشی صادرات و واردات در سورین اکسپورت بهره مند شوید. با آموزش گام به گام صادرات و واردات مسیر موفقیت شما را هموار می کنیم. در ادامه توضیحات کامل در خصوص بهترین آموزش صادرات و واردات ارایه شده است، با ما همراه باشید.

با رونق روزافزون تجارت جهانی و نیازهای رو به افزایش بازارهای خارجی، اهمیت صادرات و واردات به‌عنوان یکی از عوامل اساسی موفقیت در تجارت بین‌المللی بیش از پیش اهمیت پیدا کرده است؛ اما برای شروع یک کسب‌وکار صادراتی یا وارداتی چه آموزش‌هایی لازم است؟ ما با ارایه آموزش صفر تا صد صادرات و واردات همراهی تان می کنیم. پکیج آموزش صادرات و واردات، شامل آموزش‌هایی است که به شما کمک می‌کند مهارت‌های لازم برای شروع، مدیریت و توسعه یک کسب‌وکار صادراتی یا وارداتی را کسب کنید. دوره جامع آموزش صادرات و واردات شامل موضوعات مختلفی مانند قوانین و مقررات صادرات و واردات، نحوه انتخاب بازارهای خارجی، روش‌های بازاریابی بین‌المللی، نحوه تدارک و تأمین کالا و مواد اولیه، روش‌های حمل‌ونقل و بسته‌بندی، مدیریت مالی و مالیاتی و غیره است.

صادرات و واردات یکی از پرسودترین و پرابهام ترین حوزه های فعالیتی در ایران است؛ در عین حال با توجه به شرایط اقتصادی کشور هر روز بر اهمیت آن افزوده می شود، تا جایی که پیش بینی می شود تا سال 1405 نسل جدیدی از ثروتمندان در ایران ظهور کنند که به واسطه صادرات به موفقیت رسیده اند، درست شبیه به آن افرادی که در دهه 1380 موفقیت های مالی قابل توجهی از واردات به دست آوردند.

با مهارت‌هایی که از این دوره آموزشی کسب می‌کنید، می‌توانید بهترین تجربه ممکن را برای مشتریان خود فراهم کنید. با آموزش صادرات وواردات قادر خواهید بود تا به‌صورت مستقیم با تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان در سراسر جهان کار کنید و بهترین محصولات را برای مشتریان خود انتخاب کنید.

موسسه برگزارکننده

surinexport

مدرس

مدرسین سورین

دوره های مشابه

برای توضیحات بیشتر به سایت مقصد مراجعه کنید

درس منابع انسانی یکی از دروس مهم رشته‌ی مدیریت است که در مقطع ارشد و بالاتر به‌صورت یک شاخه جدا از مدیریت در دانشگاه مطرح است. این درس در مقطع کارشناسی برای رشته مدیریت و در کارشناسی‌ارشد برای رشته MBA مطرح شده است. از آنجا که امروزه سازمان‌ها به‌سمتی می‌روند که انسان به‌عنوان مزیت رقابتی پایدار محسوب می‌شود و با مقایسه سازمان‌های بزرگ مانند اپل و مایکروسافت و گوگل و سامسونگ و .... متوجه می‌شویم که این شرکت در تنها چیزی که با یکدیگر تفاوت دارند افرادی است که به استخدام‌ خود درآورده‌اند و این متخصصان به‌عنوان مزیت رقابتی این شرکت‌ها می‌باشند که اگر این متخصصان نباشند، این شرکت‌ها به‌سرعت رو به افول می‌روند.

پس اهمیت مدیریت منابع انسانی در دنیای اکنون بسیار مهم است و خوشبختانه در کشور ما نیز در سالیان اخیر گام‌های خوب و مطلوبی در این زمینه برداشته شده‌است. امروزه پروسه منابع انسانی فقط به استخدام ختم نمی‌شود و مباحث بسیار پیچیده‌تر و متنوع‌تری را نیز در‌بر‌می‌گیرد و سازمان برای جذب نیروهای مورد نیاز هزینه‌های گزافی را صرف می‌کنند حال اگر این فرد مدتی پس از استخدام بخواهد که از سازمان جدا شود هزینه‌ها به‌شدت بیشتر نیز خواهند بود. ما در این درس می‌خواهیم که با پروسه و روند مدیریت منابع انسانی در سازمان‌ها با تأکید بر شرایط ویژه کرونا آشنا شویم.

مدیریت منابع انسانی یکی از حرفه‌های جذاب و رو به رشد دنیاست.

شاید در سال‏‌هایی نه چندان دور تصور می‌شد که مدیریت منابع انسانی محدود به یکسری کارهای اداری مثل تشکیل قراردادهای کاری، تکمیل پرونده‌های پرسنلی، حضور و غیاب، امور رفاهی و… می‌شود.

 با گذر زمان نقش مدیریت منابع انسانی در سازمان‌ها پررنگ‌تر شد امروزه تقریبا تمامی سازمان‌ها به دنبال متخصصین شایسته‌ای هستند که سکان کشتی منابع انسانی سازمانشان را به آن­ها بسپارند.

اما موضوع این است که بسیاری از مهارت‌هایی که ما را به یک فرد حرفه‌ای در حوزه مدیریت منابع انسانی تبدیل می‌کند در کتاب‌های درس و دانشگاه پیدا نمی‌شود.

در دوره جامع مدیریت منابع انسانی با کمک آموزش‌های کاربردی به شما مهارت‌های عملی را یاد می‌د‌هیم که شما را برای ایفای نقش متخصص منابع انسانی در سازمان‌ها آماده می‌کند.

این دوره‌ بر اساس تجربه پروژه‌های واقعی و عملی مشاوره طراحی شده و به شما گام به گام طراحی و اجرای فرایندهای مدیریت منابع انسانی، به همراه ابزارهای لازم برای پیاده سازی در سازمان را آموزش می‌دهد.

بعد از گذراندن دوره و همزمان با پیاده سازی آموخته‌ها این فرصت را دارید که از سه ساعت پشتیبانی بهره‌مند شده و سوالات و چالش‌های خود را با مدرس دوره مطرح کنید، پروژه‌های عملی را انجام داده و در پایان گواهینامه حضور در دوره را هم دریافت کنید

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *