0

دوره آموزشی برنامه نویسی iOS (اموزشگاه اندروید ایران)

درباره این دوره

دوره آموزشی برنامه نویسی ios ، یکی از جذاب ترین دوره های آموزشی میباشد که مخاطبان دوره میتوانند در این دوره اصول طراحی اپلیکیشن های تحت ios را طراحی و پیاده سازی نموده و شروع به کسب درآمد در حوزه اپلیکیشن های موبایل نمایند.کاربران این دوره میتوانند با کسب مهارت های مطرح شده در سرفصلهای دوره گام بزرگ و سریعی جهت ورود به بازار اپلیکیشن های اپل برداشته و با انتشار برنامه های طراحی شده خود در فضای مجاری کسب درآمد کنند.هم اینک ده ها هزار نرم افزار تحت موبایل در فضای اینترنتی منتشر شده که تعداد بی شماری از این نرم افزارها با دانلود های حیرت آور منبع درآمدهای چندین میلیونی برای طراح خود بوده اند.اگر قصد ورود به بازار نرم افزارهای موبایل دارید هم اینک در دروه آموزشی برنامه نویسی ios شرکت کنید.

اهداف کلی آموزش برنامه نویسی iOS

  • آموزش سیستم عامل ios
  • آشنایی با اصول طراحی رابط کاربری در ios
  • آشنایی کامل با محیط Xcode
  • آشنایی با زبان برنامه نویسی Swift
  • آشنایی کامل با ساختار iOS و پیاده سازی انواع اپلیکیشن
  • پیاده سازی دیتابیس   SQLite و ORM Realm
  • پیاده سازی ارتباط غیر همزمانی  با سرویس Restfull
  • طراحی برنامه برای دستگاه های iPhone
  • پیاده سازی سرویس های گوگل FireBase و  Google Map
  • توانایی ورود به بازار کار طراحی اپلیکیشن اپل

سرفصلهای دوره برنامه نویسی ios به صورت کاملا عملی:

فصل اول)نصب و راه اندازی نرم افزارهای برنامه نویسی ios

فصل دوم) آموزش زبان برنامه نویسی swift

فصل سوم) Playground

فصل چهارم) طراحی رابط کاربری

فصل پنجم) اکشن ها و شخصی سازی

فصل ششم) دیتابیس Sqlite

فصل هفتم) ارتباط با سرور

فصل هشتم) پیاده سازی نقشه گوگل و ویدیو پلیر

فصل نهم) انتشار اپلیکیشن

حتما برای شما هم انتخاب یک دوره آموزشی از میان دوره‌های دیگر سخت است.تیموتی این کار را برای شما راحت کرده و با بررسی و مقایسه دوره‌های مختلف به شما کمک می‌کند تا دوره موردنظر خود را به راحتی انتخاب کنید.شما با مراجعه به قسمت آموزش برنامه نویسی IOS می توانید بررسی و مقایسه دوره‌های مختلف را مشاهده کرده و دوره موردنظر خود را به راحتی انتخاب نمایید.

موسسه برگزارکننده

اموزشگاه اندروید ایران

مدرس

فرزاد سرسیفی

دوره های مشابه

برنامه درسی فشرده 45 ساعته ما برای حداکثر تأثیر در کوتاه ترین زمان ممکن طراحی شده است. ما موارد ضروری را انتخاب کرده‌ایم و اطمینان می‌دهیم که هر دقیقه سرمایه‌گذاری شما در کسب مهارت در هوش مصنوعی حساب می‌شود.

بوتکمپ اسمارتک که توسط مهندسین صنعت و اساتید خبره طراحی شده است، شما را به دانش و مهارت هایی با رویکردی عملی مجهز می کند تا با اطمینان در چشم انداز این مسیر حرکت کنید.

در بین افراد علاقه مند به هوش مصنوعی، افرادی هستند که به طور پراکنده تا حدودی با هوش مصنوعی آشنا هستند، حتی برنامه نویسی را فراگرفته اند و تا جاهایی پیش رفته اند و اکنون دنبال متخصص شدن و پیدا کردن راه تخصصی خود هستند. بوتکمپ متخصص شو برای این طراحی شده است که این افراد ابتدا با ساختار شبکه های عصبی و یادگیری عمیق که زیرشاخه یادگیری ماشین است آشنا شوند و سپس به سمت تخصص مورد علاقه خود یعنی یادگیری عمیق تخصصی با رویکرد بینایی ماشین یا NLP حرکت کنند. در این بوتکمپ ابتدا 20 ساعت با مفاهیم پایه و معماری های پایه یادگیری عمیق آشنا شده و پس از انتخاب تخصص مورد علاقه خود یعنی بینایی ماشین یا NLP؛ 25 ساعت در حوزه مورد نظر با خدمات جانبی فراوان آموزش ها را فرا می گیرند.

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *