0

دوره طراحی سایت با وردپرس عصر نخبگان

درباره این دوره

دوره طراحی سایت با وردپرس عصر نخبگان

گذراندن دوره وردپرس شما را در طراحی سایت و راه اندازی سایت مسلط می سازد و پس از آن می توانید برای اخذ دو مدرک آموزشگاهی (ویژه استخدام و شرکت در آزمون های استخدامی داخل کشور) و مدرک فنی حرفه ای (با اعتبار بین المللی) اقدام نمایید.

کلاس آموزش وردپرس عصر نخبگان

اگر می‌خواهید وارد حوزه وب و طراحی سایت شوید کلاس آموزش وردپرس یکی از بهترین کلاس ها در حوزه طراحی سایت می باشد که به شما این اعتماد به نفس را می دهد که خیلی سریع وارد بازار کار شوید. دوره آموزش حضوری طراحی سایت وردپرس بدون کدنویسی یکی از دوره های کاربردی آموزشگاه کامپیوتر عصرنخبگان بوده و توانسته است تا حد زیادی کارآموزان این دوره را برای ورود به بازار کار کمک نماید.

عصرنخبگان نمایندگی رسمی سازمان فنی حرفه ای شرق و غرب تهران در دوره آموزشی طراحی سایت وردپرس که به صورت مقدماتی تا پیشرفته برای علاقه مندان به طراحی و ساخت سایت بدون کدنویسی برگزار میشود تمام سعی خود در جهت آموزش به صورت کاربردی و کاملا پروژه محور کرده است. در این دوره تمام آموزش ها براساس بازار کار و نمونه کارهای که در این دوره از دانشجویان دریافت می شود به عنوان نمونه کار در رزومه آنها قرار گرفته و می توانند در ورود به بازار کار برای معرفی خود از آنها بهره بگیرند.

خدمات ویژه کارآموزان دوره طراحی سایت با وردپرس عصر نخبگان

  1. تکرار دوره آموزشی با پرداخت 30 درصد شهریه دوره
  2. کاریابی کارآموزان به صورت کاملا حرفه ای
  3. اعطای گواهینامه معتبر با ارزش ترجمه
  4. ارائه فیلم های آموزشی کلاسهای وردپرس پس از اتمام هرجلسه به صورت کاملا رایگان
  5. استفاده از یک سیستم برای هر کارآموز
  6. انجام پروژه های متداول و تحلیل آنها
  7. پشتیبانی و بررسی مشکلات پیش آمده در سایت
  8. ارزیابی های عملکرد کارآموز در طی دوره
  9. طراحی و ساخت سایت وردپرس هر کارآموز مطابق با اهداف شخصی خودشان

انتخاب یک دوره آموزشی از میان چندین دوره کار آسانی نیست. برای انتخاب یک دوره مناسب، باید یک مقایسه ای در میان تمامی دوره‌هایی که در این زمینه هستند انجام شود. تیموتی کار شما را آسان کرده و برای آموزش هر موضوعی مقایسه و بررسی میان دوره ها را انجام داده است. برای انتخاب دوره طراحی سایت با سیستم محتوای وردپرس کافیست به صفحه آموزش وردپرس وارد شده و مقایسه و بررسی دوره‌ها را مشاهده کرده و دوره مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

موسسه برگزارکننده

آموزشگاه عصر نخبگان

مدرس

مدرسین عصر نخبگان

دوره های مشابه

برنامه درسی فشرده 45 ساعته ما برای حداکثر تأثیر در کوتاه ترین زمان ممکن طراحی شده است. ما موارد ضروری را انتخاب کرده‌ایم و اطمینان می‌دهیم که هر دقیقه سرمایه‌گذاری شما در کسب مهارت در هوش مصنوعی حساب می‌شود.

بوتکمپ اسمارتک که توسط مهندسین صنعت و اساتید خبره طراحی شده است، شما را به دانش و مهارت هایی با رویکردی عملی مجهز می کند تا با اطمینان در چشم انداز این مسیر حرکت کنید.

در بین افراد علاقه مند به هوش مصنوعی، افرادی هستند که به طور پراکنده تا حدودی با هوش مصنوعی آشنا هستند، حتی برنامه نویسی را فراگرفته اند و تا جاهایی پیش رفته اند و اکنون دنبال متخصص شدن و پیدا کردن راه تخصصی خود هستند. بوتکمپ متخصص شو برای این طراحی شده است که این افراد ابتدا با ساختار شبکه های عصبی و یادگیری عمیق که زیرشاخه یادگیری ماشین است آشنا شوند و سپس به سمت تخصص مورد علاقه خود یعنی یادگیری عمیق تخصصی با رویکرد بینایی ماشین یا NLP حرکت کنند. در این بوتکمپ ابتدا 20 ساعت با مفاهیم پایه و معماری های پایه یادگیری عمیق آشنا شده و پس از انتخاب تخصص مورد علاقه خود یعنی بینایی ماشین یا NLP؛ 25 ساعت در حوزه مورد نظر با خدمات جانبی فراوان آموزش ها را فرا می گیرند.

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *