0

دوره آموزش 0 تا 100 وردپرس راست چین (هیرو وردپرس)

درباره این دوره

هیرو وردپرس؛ دوره آموزش صفر تا صد وردپرس راست چین

وردپرس (WordPress) محبوب‌ترین سیستم مدیریت محتوا در دنیا است. درصد بالایی از وب سایت‌ها (%43) از این CMS برای طراحی سایت استفاده می‌کنند. اگر شما قصد دارید، آموزش وردپرس را ببینید فرصت آن به صورت کاملا رایگان فراهم شده است.

چنانچه به دنبال یادگیری آموزش طراحی سایت با وردپرس هستید، میتوانید با مراجعه به صفحه آموزش وردپرس در سایت تیموتی بررسی و مقایسه دوره‌های مختلف را مشاهده کرده و دوره موردنظر خود را انتخاب نمایید.

موسسه برگزارکننده

راست چین

مدرس

مدرسین راست چین

دوره های مشابه

برنامه درسی فشرده 45 ساعته ما برای حداکثر تأثیر در کوتاه ترین زمان ممکن طراحی شده است. ما موارد ضروری را انتخاب کرده‌ایم و اطمینان می‌دهیم که هر دقیقه سرمایه‌گذاری شما در کسب مهارت در هوش مصنوعی حساب می‌شود.

بوتکمپ اسمارتک که توسط مهندسین صنعت و اساتید خبره طراحی شده است، شما را به دانش و مهارت هایی با رویکردی عملی مجهز می کند تا با اطمینان در چشم انداز این مسیر حرکت کنید.

در بین افراد علاقه مند به هوش مصنوعی، افرادی هستند که به طور پراکنده تا حدودی با هوش مصنوعی آشنا هستند، حتی برنامه نویسی را فراگرفته اند و تا جاهایی پیش رفته اند و اکنون دنبال متخصص شدن و پیدا کردن راه تخصصی خود هستند. بوتکمپ متخصص شو برای این طراحی شده است که این افراد ابتدا با ساختار شبکه های عصبی و یادگیری عمیق که زیرشاخه یادگیری ماشین است آشنا شوند و سپس به سمت تخصص مورد علاقه خود یعنی یادگیری عمیق تخصصی با رویکرد بینایی ماشین یا NLP حرکت کنند. در این بوتکمپ ابتدا 20 ساعت با مفاهیم پایه و معماری های پایه یادگیری عمیق آشنا شده و پس از انتخاب تخصص مورد علاقه خود یعنی بینایی ماشین یا NLP؛ 25 ساعت در حوزه مورد نظر با خدمات جانبی فراوان آموزش ها را فرا می گیرند.

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *