0
قیمت - slider
-1000 تومان27099000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش

برگزاری دوره آموزش سنتیمنتال و اموشنال بصورت آکادمیک و ترمیک توسط مرکز آموزش عالی سهامیر در کشور ، دوره های آموزش سنتیمنتال و اموشنال هم اکنون به صورت برگزاری کلاس های حضوری یا آنلاین در دسترس عموم علاقه مندان به این حوزه است ، همچنین شرایط برگزاری کلاس آموزش سنتیمنتال و اموشنال برای متقاضیانی که خارج از استان تهران هستند بصورت فشرده ظرف مدت 7 روز برگزار میشود .

دوره آموزشی تحلیل سنتیمنتال و اموشنال  بصورت کاملا تخصصی بهمراه مطالب بروز توسط دپارتمان آموزش عالی سهامیر گرداوری و ارائه شده است. این دوره ظرف مدت 20 ساعت آموزش تئوری و عملی و بهمراه ارائه مدارک بین المللی بازار سرمایه به شرح جدول برگزار میشود . متقاضیان بمنظور ثبت نام و حضور در دوره آموزشی تحلیل سنتیمنتال و اموشنال میتوانند از طریق لینک ثبت نام در ادامه این صفحه اقدام نمایند.

یکی از دوره های آموزشی پیشرفته در مبحث آموزش بازارهای مالی و سرمایه گذاری ، دوره آموزش تحلیل سنتیمنال و اموشنال است ، این دوره در اصل به معنا و مفهوم تحلیل احساسی بازارهای مالی بوده و بصورت کاملا اختصاصی و کاربردی توسط تیم فارکس اکشن گردآوری و به علاقه مندان بازارهای مالی ارائه میشود ، دوره آموزش تحلیل سنتیمنال بصورت تخصصی و پیشرفته و در بالاترین سطح دانش و کیفی برگزار میشود ، کلیه علاقه مندان میتوانند با شرکت در این دوره تحت نظر مستقیم تحلیلگران و تریدر های FXA جامع ترین و مهمترین نکات ، مباحث آموزشی ، سرفصل های طبقه بندی شده و استاندارد را آموزش ببینند. یکی از ویژگی های دوره آموزش سنتیمنال در مجموعه FXA استفاده از سورس های آموزشی استاندارد و جهانی با استفاده از منابع اصلی میباشد . بطوریکه پس از اتمام  دوره تحلیل سنتیمنتال افراد به حدی از نظر علمی ارتقاء یافته که قادر خواهند بود نسبت تحلیل حساسی بازارهای مالی و سرمایه گذاری و در نهایت انجام معاملات موفق در آنها اقدام نمایند.

مزایا دوره آموزش تحلیل سنتیمنتال در مجموعه FXA عبارتند از : شما با شرکت در دوره های آموزش تحلیل سنتیمنتال در این مجموعه قادر خواهید بود درک کاملی از تحلیل احساسی بازار کسب نمایید، در مرحله بعد استراتژی و طرز فکر معاملاتی را همزمان با تحلیل احساسی بازار آموزش خواهید دید ، سپس شما به بازار واقعی ورود کرده و بر اساس اصول تحلیل سنتیمنتال و بصورت زنده معاملات شخصی خود را انجام میدهید ، شما همچنین فرصت آنرا خواهید داشت که با معامله گران و تحلیلگران حرفه ای در شبکه فارکس اکشن تعامل داشته باشید و از تجربیات آنها استفاده نمایید. دوره آموزش تحلیل سنتیمنتال با دانش و تجربه معامله گران موفق تشکیل می شود . از طرفی دوره های تحلیل سنتیمنتال در مجموعه FXA خود محور بوده و اغلب شامل ویدیوهای آنلاین، وبینارها، شبیه سازهای معاملاتی، اتاق های گفتگو و دسترسی به مربیان می شوند و وقتی افراد کلاس احساس آمادگی کنند، می‌توانند از طریق معاملات واقعی ، دانش خود را به مرحله اجرا درآورند. برخی دیگر از مزایا دوره های اموزش تحلیل سنتیمنتال توسط تیم FXA به شرح زیر است .

سایر مزایا دوره تحلیل سنتیمنتال فارکس اکشن

فیلترها

قیمت - slider
-1000 تومان27099000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش