0
موضوعات
قیمت - slider
0 تومان4500000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش

همه افراد جامعه کلماتی همچون “بورس”،  “فرابورس” ، “تالار بورس” ، “ اوراق بهادار” و … را حتما شنیده اند ، امادرصد کمی از آنها با بورس آشنایی داشته و اطلاعاتی در این حوزه دارند. شما به عنوان یک فرد علاقمند به شرکت در دورهآموزشی بورس، بایستی اطلاعاتی جامع در این زمینه کسب کنید و با کسب مهارت های لازم بتوانید به این بازار ورود کنید و ازمزایای این بازار بهره مند گردید.

  اهداف دوره:

✔️ آموزش صفر تا ۱۰۰ بازار های مالی شامل بورس و آتی سکه و … بصورت کاملا کاربردی و عملی می باشد به نحویکه شما پس از شرکت در این دوره به هیچ کلاس آموزشی دیگری احتیاج نخواهید داشت و می توانید همچون بزرگان بازارفکر کنید،تحلیل کنید، در قیمت مناسب به به بازار ورود کنید و در بهترین قیمت از بازار خروج کنید.
✔️ تربيت نيروي انساني ماهر براي انجام فعاليتها و خدمات شركتهاي بورس ، كارگزاري كانونها و نهادهاي مالي

برخی از سرفصل ها:

✔️ قواعد و تکنیک های مدیریت سرمایه
✔️ آشنایی با انواع نمودارها
✔️ آشنایی با سطوح حمایت و مقاومت
✔️ روانشناسی بورس
✔️ روانشناسی سهام
✔️ روانشناسی عرضه و تقاضا در بازار سهام
✔️ آموزش اندیکاتورها و اسیلاتورها
✔️ آموزش الگوهای کلاسیک قیمتی
✔️ توصیف عملی انواع واگرایی در تحلیل تکنیکال
✔️ روش های تحلیل بازارهای مالی؛ تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال
✔️ مبانی تئوریک تحلیل تکنیکال
✔️ مدیریت ریسک و سرمایه
✔️ تدوین استراتژی عملی و مثالهای متعدد

چنانچه علاقه‌مند به بازارهای مالی و به دنبال یادگیری بورس و خرید یک دوره آموزش بورس هستید، می‌توانید با مراجعه به قسمت آموزش بورس در سایت تیموتی، بررسی و مقایسه دوره‌ها را مشاهده کرده و دوره مورد نظر خود را خریداری نمایید.

با وجود همه چالش های اقتصادی، افزایش نرخ ارز فرصتی برای صادرات فراهم آورده و این امر هم برای کارآفرینان از لحاظ کسب درآمد بیشتر و هم برای کشور از لحاظ ارز آوری گزینه جذابی است.
کشور ايران از لحاظ منابع طبيعي یکی از غني ترین کشورهای جهان است به طوری که تقریبا تمام اقلامی که ما در زندگی روزمره استفاده می کنیم یا صادر می شوند یا وارد...
کافیست بهترین محصول و بازار برای صادرات را شناسایی کنید !
شما در این شغل با افراد مهم و صاحب نام و تجار مختلف در داخل و خارج کشور آشنا می شوید و علاوه بر کسب اعتبار، فرصت های زیادی در این شغل برای شما به وجود خواهد آمد.
حال شاید این سوال ذهنتان را درگیر کرده است که مذاکره و انجام مراودات تجاری نیازمند زبان انگلیسی قوی می باشد !!
جالبه بدونید که اکثر تجار بزرگ، زبان انگلیسی بسیار ضعیفی داشته اند و حتی با گذشت چند ده سال از تجربه کاریشان خیلی تسلط ندارند.و فقط با اصطلاحات مورد نیاز در صادرات و واردات و نحوه مکاتبات تجاری آشنا هستند.
پس اگر می خواهید وارد دنیای تجارت شوید و از موهبت های این شغل لذت بخش برخوردار شوید حتما باید قبل از شروع به فعالیت آموزش صادرات و واردات را دیده باشید

کشور ايران از لحاظ منابع طبيعي یکی از غني ترین کشورهای جهان است به طوری که تقریبا تمام اقلامی که ما در زندگی روزمره استفاده می کنیم یا صادر می شوند یا وارد…

فیلترها

موضوعات
قیمت - slider
0 تومان4500000 تومان
سطح آموزش
نوع آموزش
نوع مدرک
محل آموزش
+ موارد بیشتر
زمان آموزش